www.sudzibas.lv Tokyo City Drausmīga apkalpošana,un mainijusies ēdiena kvalitāte

Tokyo city - Drausmīga apkalpošana,un mainijusies ēdiena kvalitāte

Sveiki vēlējos padalīties ar savām emocijām par Tokyo City,takā man un draugam garšo sušī šo vietu ar draugu apmeklējam bieži vienmēr devāmies uz K. Barona iela 2, Rīga, par šo Tokyo City neko sliktu nevarēšu pateikt apkalpošana super atnāk pajautā vai vis garšo u.t. ,bet te no 21.11 uz 22.11 naktī nolēmām pēc Staro Rīga apskatīšanas doties 4 cilvēki paēst uz tā mums iemīļoto Tokyo City un takā nebija sanācis būt jaunajā restorānā ja tā to var nosauc adresē Tērbatas iela 2, Rīga devāmies tieši turpNu un tā atnācām +- 12.30 atradām galdiņu ,apsēdāmies kādas 20min gaidījām MENU un viesmīli netālu no mums nostājās 3puiši viesmīļi un ķiķinot tākā mazi bērni sāka strīdēties kurš nāks mūs apkalpot ?????ko?? Es tajā brīdī nesapratu kas mēs izskatījāmies pēc nabagiem vai es nezinu kāda iemesla pēc nevar atnākt apkalpot normāli. No 100 reizēm ko esmu bijusi Tokyo City tā bija pirmā tāda veida pieredze,nu vēl saprastu ja mēs būtu stiprā alkohola reibumā smirdētu KLAIGĀTU vai kautkā tamlīdzīgi.Bet mēs bijām mierīgi 4 jauni cilvēki pilnīgi skaidrā prātā un vnk gribējām paēst.Labi pienāca jauns puisis vēl stūlbi smīņādams par neseno sarunu ar draugiem viesmīļiem un atnesa menu ,tad vēl kādas 20min bija jāgaida lai viņš atnāktu pieņemt pasūtījumu.Pasūtījām sušī viņš neko neteikdams paņēma menu un devās prom ,parasti man viesmīļi paziņo ka sušī jāgaida 20min vai 40 min nē šim viesmīlim nekas mums nebija jāsaka.ŠuŠĪ atnesa ātri UN TAD SEKOJA NĀKAMAIS ŠOKS tie bija 50reizes mazāki nekā parasti ,jo es vienmēr ņemu vienus un tos pašus sušī un zinu kā viņiem jāizskatās ,OK MĒS MIERĪGI PAĒDĀM MŪSU VIESMĪLIS ATNĀCA SAVĀCA ŠĶĪVJUS UN AIZGĀJA.Rēķinu gaidījām +- 1h minūtes Mans puisis gāja lūgt rēķinu pēc min 15 draudzene gāja vēlreiz lūgt rēķinu Mums nākamajā dienā bija ieplānots doties nelielā ceļojumā pa lv un jāceļas bija agri visiem nāca miegs,uzvilkām jakas un sēdējām gaidījām KAD NETĀLU PARĀDĪJĀS APSARGS KAS SĀKA MŪS VĒROT IT KĀMĒS BĒGTU PROM ,vēl pēc 20 min draudzene atrada administrātoru ,kurš aizgāja runāt ar mūsu viesmīli un viņš vnk paskatījās uz mums vēlreiz un aizgāja prom ,BEIGĀS ATNESA MUMS UZ VIENA ČEKA RĒĶINU KAUT VAI MUMS NEVIENS NEJAUTĀJA VAI UZ VIENA VAI UZ 2CEKIEM TAKĀ BIJĀM 2 PĀRI,terminālu gājām paši palūgt samaksājām ar karti un devāmies prom,Es vienmēr atstāju dzeramnaudu bet šī nebija tā reize ,un šī bija vispār pēdējā reize kad es mani draugi vai vecāki dosies uz šo atvainojos par izteicienu PRETĪGO Tokyo City RESTORĀNU Tērbatas iela 2, Rīga, LV-1050 AK jā un mājās mēs bijām 03.00 naktī kaut dzīvojam 10 min attālumā.