www.sudzibas.lv Tokyo City Drausmīga apkalpošana, un slikts ēdiens.

Tokyo city - Drausmīga apkalpošana, un slikts ēdiens.

Ieradāmies Tērbatas ielas Tokyo City Restorānā un tikām sasveicināti ar vienkārši drausmīgu apkalpošanu. uz dzērieniem vien nosēdējam apmēram 40 minūtes. Gaidot viskopā restorānā pavadījām apmēram divas ar puss stundas, vairāk nekā divas trešās daļas no kurām pavadījām gaidot lai arī restorāns bija tikai pus pilns. Kāda jēga no tik liela restorāna ja nevar pat pus pilnu restorānu apkalpot normāli? Nebijām arī vienīgie kurus viesmīļi bez maz vai ignorē, saskaitīt varēja četrus citus galdiņus redzes lokā vien kas nosēdējuši gaidīdami tik pat ilgi ja pat ne ilgāk kā mēs, neko nesaņemot... Ik pa 10 minūtēm kāds nāk un kaut ko pa vienam uzliek uz galdiņa, bet viss tas process tik fragmentēts.
Neviena viesmīļa uzmanību arī gandrīz vai neiespējams dabūt, visi staigā apkārt un izkatās aizņemti, lai ari var redzēt ka liela daļa galdiņu tikai sēž un gaida.
Pagāja 40 minūtes kopš pasūtījām pirms saņēmām dzērienus, un tos saņēmām ar ledu gandrīz pavisam izkusušu, kas nozīmē ka tie uz letes nosēdēja labas 15-30 minūtes pirms kāds izdomāja tos uz galdiņu atnest.
Vēlāk pēc vēl laba laika gaidīšanas saņēmām sušī. Wasabi un Ingvers bija briesmīgi saus. wasabi gandrīz vispār nevarēja sajust un ingvers izskatījās tik briesmīgi ka pat neizskatījās pēc kaut kā ko var likt mutē.
Galā saņēmām galveno ēdienu, kas neizskatījās ne tuvu tam kas bildē parādīts... vistas ēdiens tas bijā ka uzrakstīts bet salīdzinot bildi ar to ko saņem nevar pat smieties kāds pārspīlējums... vistas gandrīz vispār nebija lai arī bildē izskatās ka tās tik daudz ka no sķivja krīt ārā.

T