www.sudzibas.lv Tokyo City Drausmīga apkalpošana

Tokyo city - Drausmīga apkalpošana

Vakar kopā ar draugu bijām aizgājuši uz Tokyo City Kr. Barona ielā 2, un teikšu tā - nekad tur vairs neiegriezīšos. Pirmkārt, mums bija diezgan ilgu laiku jāstāv un jāgaida, kad mūs vispār kāds pamanīs, ka esam atnākuši, jo, ja tas ir restorāns, tad, manuprāt, viesmīļiem būtu jāierāda vieta pie galda. Otrkārt, pēc ēdienkartēm bija jāiet man pašai pēc 20 min ilgas gaidīšanas! Treškārt, paēst varējām tikai pēc 1, 5 h! Vai tas ir normāli? Es saprotu, ka tas ir restorāns un ir nedaudz jāuzgaida, bet stipri šaubos, vai TIK ilgi! Ja man iepriekš bija labs iespaids par Tokyo City, tad tas pilnīgi noteikti ir sabojāts pilnībā.
Vēl varu piebilst, ka ne tikai mūsu galdiņam bija ilgi jāgaida, bet arī visiem citiem, kas bija mums apkārt. Sistēma tur ir pilnīgā nulles līmenī. Kā jau teicu, nekad tur vairs neiesim!

E elīna 17.11.2011

man gan par Tokyo City tikai vislabākās atsauksmes. Tur vienmēr ir pilns un ne vienmēr ir vietas, iespējams, tādēļ arī laicīgi nepienāca viesmīlis. Un parasti arī vienmēr brīdina, ja būs ilgi jāgaida . Tur arī ir visgaršīgākie sushi, ko Rīgā esmu ēdusi un viesmīļi ir super ! Cerams, ka drīzumā būs laiks atkal iegriezties !

S sanita 20.11.2011

nu nezinu vai esmu bijusi tur tad kad ir daudz un maz cilveli, bet apkalposana tiesham ir briesmiga! tam ka sushi ir garsigs un cenas ir letas, nenozime, ka man stundu jagaida saldais ediens, pusstundu rekjins, kkas tur ar daba organizaciju nav kartibaa! lidznjemshanai labprat pasutitu, bet izbaudut tokyo city viesmilibu gan otreiz vairak negribetu!

Q qew 21.11.2011

Tas sen vairs nav restorāns, bet lēta (taču jāatzīst, ka salīdzinoši kvalitatīva) ieskrietuve! Ja negribi stāvēt rindā, un gaidīt kamēr tevi apkalpos, iesaku aiziet uz Gan Bei vai Planeta sushi, bet tur noteikti nevarēsi atrast tik lētus piedāvājumus kā Tokio City. Līdz ar to cilvēku tur ir krietni daudz, un tas ir normāli, jo piedāvājums veido pieprasījumu.

S sanita 21.11.2011

protams, ka ta ir! bet tapec vajadzetu kko to sakartot, visas problemas ir risinajamas! vienkarsi tur ir ljoti garshigi un piedavajums ari ir interesants! negribas lai tadas forshas iestades klust par tik vienkarsham ieskrietuvem!riga labu restoranu ir maz!

мне тоже нравится Токио. Как минимум раз-два в неделю туда хожу. Радует разнообразие меню и цены конечно. Иногда приходится подождать, но не дольше 10 минут. кстати заказ всегда приносили быстро не смотря на то, что ресторан обычно заполнен! Персонал очень вежливый и отзывчивый. А может мне просто везет, или, вам не повезло..

G gedeona 06.01.2012

Iespejams man ari nebija paveicies, bet atnacam ar kompaniju, bez tam bija taa, ka viesmilis naca klat apmeram 4 reizes pirms mes pasutam kaut ko, un nomurminot sev pie deguna ko nesaprotamu, atkal skreja prom. Pec minutem 10 pasutijam visi reizee un tad sakaas. Dzerieni tika nesti apmeram 20 minutes pa vienam-diviem (tas izskatijas taa - mans draugs sanjem sprite, pec 7 minutem es sanjemu kafiju, un pec vel 6 minutem es sanjemu colu), tapat notika ar edieniem. Pati stradaju par viesmili, tapec nu ar visam "kolegju atlaidem" nu tas NAV NORMALI!

D deniska9677 31.08.2014

Es arī biju piektdien Tokio City restorānā pie Vernisaža, apjalpošana ir briesmīga, pagājušā reize mes vienu suši porciju stundu ar minūtēm gaidījām, es tad solīju sev ka nekad neatgriezišos, bet draugi pierunāja aiziet vēlreiz, tag es esmu pārliecināts, ka nekād mūžā neatgriezišos, nekad nekad !!! Viss briesmīgāka vieta, nekad nekur vēl man tā neviens nevarēja sabojāt noskaņojumu!

C Cilvēks 15.01.2017

Tikko pēc brauciena (nogurums plus rīt agrā darba diena) pašā vakarā atbraucu paēst un 20 min laikā neviens nepienāca klāt!Kad pēc 15min uzrunāju darbinieku,pēc tam tāpat bija jāgaida,kad kāds 10min laikā pienāktu. Pirmo reizi esmu tik ļoti vīlusies šajā vietā!