www.sudzibas.lv Tokyo City cena - nepatīkams parsteigums

Tokyo city - cena - nepatīkams parsteigums

katru reizi, pasūtot suši uz mājām,jāgaida stundu - tas okey, nebrīdina par kopējo summu, ko jāmaksā.biju šokā, kad uzzināju, ka par mazām kastēm jāmaksā 0,30 ls, un par lielo - ko speciāli neprāsīju 1,50 ls !!!!!!!!!!!!!!! tas ir ārprats,par traukiem jāmaksā klientiem!!!!Un tad vēl kāds idiots aizmirsa uzlikt ingveru un vasabi !!!!!!nu jau vēlu kaut-ko kačāt,kad mājās atver to lielo kasti! ! un šoferis katru reizi bez naudas, tātad man personīgi jasavāc precīzu naudu,vai arī jāatstāj vairākus latus kā dzeramnaudu !

juljaxa 14.02.2014

ooooo! nu vispar afigenno..tik tikko pasutiju uz 14.02, lai sadalit prieku ar savi vīru..un sanemu pasutijumi, bet akcijas 1+1 par brivu, svētku dienās izskatas ka nav!