www.sudzibas.lv Thalleo Spa Krāpšana, briesmīgs serviss, klientu ignorēšana

Thalleo SPA - Krāpšana, briesmīgs serviss, klientu ignorēšana

Ārprāts! Ļoti BRIESMĪGI! Apkalpošana ŠAUSMĪGA! Klausuli neviens necel, jau otru reizi man uzdāvināja kuponu uz šo SPA un otru reizi tikai smadzenes čakarē! Knapi dabūju pierakstīties tur pirmā reizē. Pierakstu atcēla, jo it kā slima masiere bija. Bet gribēju tikt, un tad man piedāvāja kaut kādu vīrieti kurš tikko saka masāžas praksi un masāža bija NEKĀDA!

Tagad otra reize! Un atkal tas pats! Nevar sazvanīt. Un kad beidzot pierakstījos, tad dienu pirms tam paziņoja ka masiere ir slima un atcēla man procedūru, apsolīja pierakstīt uz citu dienu. Un vēl joprojām nav nekādas ziņas! Klausuli necēla! Uz sms neatbild!

Jātaisa ciet šīs kantoris! Un vēl, kur skatās veselības inspekcija? Tur tak tik daudz pārkāpumu!

BRIESMĪGI! Nevienam neiesaku tur iet!

D

M man 16.03.2017

Lūdzam uz masāžas seansu pierakstīties iepriekš, piezvanot pa tālruņa numuru 24814050 vai 29609955 !
(ja salonā neatbild uz jūsu zvanu, 24 stundu laikā salona darbinieks obligāti sazināsies ar jums)
! Pēc pieprasījuma var izvēlēties pielietojamās masāžas laikā vielas"pīlingus , maskas , aramo eļļās" , kā arī izveidot specifisku masāžas veidu !

T tomsmiglinieks 29.10.2017

Masiere Agnese Z. spa salonā Wellton nodarbojas ar prostitūtas pakalpojumu sniegšanu.
Īsiem blondiem matiem, sliktu sejas ādu, 35 gadīga. Reklamējās intim saitos, kur piesaiste sev klientus. Tā kā, ja redzat viesnīcas spa 35 gadīgu blondīni, īsiem matiem līdz pleciem, sagurušu sejas ādu, izlemjat paši vai palikt pie tādas masieres/intim pakalpojumu sniedzējas.

Normālā SPA centrā par masieri normāliem cilvēkiem strādā prostitūta, padomājiet vai nenorausiet kādu sēnīti vai citas slimības, kas nav tikai STS un HIV.

Normāla ģimene aizies pie masieres/prostitūtas - šaubos vai ģimene to vēlētos.