Thalleo SPA - Apkalpošana

Thalleo spaNEIESAKU nevienam!Draugs uzdāvināja kuponu uz 1 stundu ilgu masāžu pārim. Tālāk izklāstīšu, kāpēc man ir pretenzijas:1. Mēģinot sazvanīt salonu un veikt pierakstu (septembra sākumā) , salons nebija sazvanāms. Nācās braukt un pierakstu veikt klātienē. Jāpiebilst, ka salonā mūs sagaidīja ne visai patīkama sieviete, Sanita vai kaut kāds līdzīgs vārds ( to mēs uzzinājām no sertifikātiem masāžas laikā). Pieraksts bija iespējams tikai pēc ilgāk nekā mēneša, kaut arī kuponā bija teikts- izmanto jau šodien.2. Pirms masāžas man tika atsūtīta īsziņa ar lūgumu kavēt masāžu 20 minūtes. Atnācām 20 minūtes vēlāk un dabūjām sēdēt vēl 25 minūtes. 3. Par pašu masāžu: tā nebija masāža, bet gan glāstīšana kas ilga 30 minūtes. Jāpiebilst, ka netika izmasētas ne pēdas ne plaukstas. Kad masēja ķermeņa priekšpusi manas krūtis nebija apsegtas. 4. Pēc 30 minūtēm ‘masāžas’ mūs ietina plēvē un uz 20 minūtēm atstāja neko nepaskaidrojot.5. Tad atnāca un pajautāja vai iesim dušā. Pēc uzturēšanās tajā eļļainā pļurā bija ļoti liela vēlme noskaloties. Dušas kabīnei durvis krita ārā, dušas želejas pudele bija tukša.6. Kad gājām prom, nevienu no darbiniekiem salonā nesatikām. Pagaidījām un aizgājām, jo izskatījās ka viņiem neinteresē kā pie viņiem mums ir paticis.7. Jāpiebilst, ka salonā personāls pa gaiteni pārvietojās kā zirgi, soļi bija ļoti skaļi, un arī bija dzirdamas visas salona personāla privātās sarunas. Kā arī vienai no masierēm sākumskolas bērns atradās salonā, staigāja apkārt, meklēja mammu, runāja skaļi utt. To jau varētu saprast, bet pēc šādas masāžas- es biju šokā par visu kopumā. Es uzskatu, ka šis salons ir ļoti ļoti zema līmeņa. Šī bija mana dzimšanas dienas dāvana, kas izmaksāja ap 30 eiro. Nevienam nekad neieteiktu tērēties.

Z