Thalleo SPA - Kuponi

Draugs uzdāvināja kuponu Thalleo SPA: jutekliska un relaksējoša visa ķermeņa masāža pārim. Informācija cherry.lv ir sekojoša:Kupons derīgs no 02.09.2015 līdz 02.10.2015Kuponu droši vari izmantot jau ŠODIEN!Lūdzam iepriekš pieteikt apmeklējuma laiku, zvanot uz tālruņa numuru +371 26369089. Atceries uzrādīt savu kuponu!Ja vēlies pārcelt vizīti, dari to vismaz 24 h iepriekšSaņemot dāvanu, 7. septembrī sāku zvanīt uz SPA lai pierakstītos. Zvanot kādas 10 reizes neviens klausuli nav nedz cēlis nedz vēlāk pārzvanījis. 8.septembrī pēc 10:00 turpināju zvanīt un ap 12:00 beidzot sazvanīju. Biju diezgan izbrīnīta- pirmkārt ļoti nelaipna balss telefonā, otrkārt pieraksts ir iespējams TIKAI uz OKTOBRI.Ja kupons ir derīgs līdz 02.10.2015 un pieraksts ir tikai uz oktorbri, radās jautājums, vai nebūs tā, ka kad atnākšu man teiks, ka nav iespējams veikt šo procedūru jo kupona derīguma termiņš ir izbeidzies? Cherry.lv ir rakstīts, tāpat kā citylife.lv, ka ir nopirkti tikai 4 kuponi. Tātad kā var būt, ka 1 stundu garu procedūru ir jāgaida mēnesi?Tas, ka kuponu var izmantot ŠODIEN ir apmāns, un kāds vēl. Tāpat arī par vizītes pārcelšanu- ja es 2 dienas nevaru viņus sazvanīt, kādā veidā es varu pārnest procedūru.Ļoti iesaku pirms pērkat vai dāvināt šāda veida kuponus- sazvaniet un pajautājiet, kad REĀLI var pierakstīties uz procedūru.Un divreiz padomājiet, vai piedāvājums, kas ir maldinošs ir jūsu nervu vērts

Atbilde no Thalleo SPĀ 23.05.2016

Sveiciens jums no Thalleo komandas , ļoti atvainojamies par sagādātām neertībām . Ir izteikts rājiens administrātorei , tālāk lūdzam zvanīt uz kontakt tāl.: +37124814050. vai pie mums : https://www.facebook.com/ThalleoSPA/ - kur varat uzdod jautājumus un sarakstīties ar jauno administrāciju

Ar cieņu ThalleoSPĀ.

Z

V Vagabond 13.09.2015

Tur ar steigu jānomaina administratore kas pieņem zvanus!!!Tāda attieksme ka kaut kādā traktoristu kantorī, ko tu te vispār pazvanīji un vispār viss ir aizņemts un, , jums būs ļoti ilgi jāgaida", , , vispār pierakstīt jau var", , , vai tad jums kupona derīguma termiņš beidzies, ka zvanat" utml. Kāpēc jāpiedāvā kuponi ja nevar un negrib tos apkalpot!!!brrrr...

Pacco_al 14.09.2015

Esmu novērojies, ka daudzi mazie saloni tā dara. Viņi piriekš sevis ir atzīmējuši tos laikus, kuros parasti nav apmeklētaju un uz tiem laikiem viņi parasti tirgo kuponus. Var izrādīties tā, ka ir brīv jau rīt vai parīt, bet ne jau kuponiem.
Iesaku šinīs situācijās rīkoties viltīgi. Vienkārši zvanat un jautājat, kad jums ir brīvais laiks, neminot to, ka jums ir kupons, pēc tam saskaņojiet sev vēlamo laiku un pašās sarunas beigās pasakat, ka apmaksa būs ar kuponu un viss. Salons vairs nevarēs atkāpiets.
Savukārt ja tas nestrādā atsakieties no kupona, to ir iespējams bez komentāriem izdarīt 14 dienu laikā un saņemat naudu atpakaļ un kā jūsu gadījumā izvēlaties pats sev labāku dāvanu.

A anna8080 18.09.2015

mulkibas

A anna8080 18.09.2015

apmekleju so salonu regulari, jaa pieraksts ir liels ir jagaida, bet labak es gaidu, tacu nonaaku patiesaam meistaru ar lielo burtu rokaas, nekaa lielakajaa dala Rigas salonos, stradaa neprashas ar divu dienu kursu sertifikatu .

draugus un radus, esmu apdavinajusi ar davanu kartem uz Thalleo salonu, visi ir apmierinati.
attieksme no meiteneem ir pozitiva..

cik zinu, ja ari kupona deriguma terminsh iet uz beigaam, masieri vienalga pieraksta uz proceduru.

atmosfera vienmer ir maajiga, un forsha visaas noziimees.

K Ksenija Jansone 04.02.2016

Tikko nopirku kuponu un izdevās sazvanīt tik pēc intensīvas un ilgas zvanīšanās uz abiem nr. un jāgaida mēnesis :/
Pēc administratores balss un attieksmes pārgāja visa gribēšana turp doties :/
Attieksme briesmīga!
Ceru, ka procedūra vismaz attaisnos jau iegūto rūgto priekštatu.

I Inga Design 08.03.2016

Nupat kā konstatēju, ka Thalleo Spa dotā kupona pakalpojuma situācija ir kutelīga. Kupons derīgs līdz 20.03.2016, bet pierakstu administratore veica tikai uz 31.03.2016, sakot, ka citu dienu nav un piedāvādama tikai pāris laikus tajā dienā. Tā kā kupons ir dāvana, tad neatteicu, jo kupona anulēšana būtu nepatīkams process dāvanas devējam. Uz manu jautājumu administratorei, vai nebūs tā, ka neņems pretī ar visu pierakstu, jo oficiāli derīguma termiņs ir 20.03.2016. man tika atbildēts, ka tā nenotiks.Pārjautāju, kurš tad man to apsola un balss telefonā atbildēja, ka" "Anita". Domāju, ka viss būs oki, un mani 31.03.2016. apkalpos kā solīts un galarezultāts būs pozitīvs, bet sajūtas ir divējādas: 1) jo netiek ievērots kuponā solītais, 2) procedūras izpildes datumu nosaka pēc kupona derīguma termiņa juridiskās izbeigšanās = respektīvi, klienta intereses ir pilnīgi neaizsargātas 3) netika piedāvāts nekāds pakalpojumu apstiprinošs e-pasts vai sms, kā to dara citi, ja tik tiešām ir šāda salona darba pārslodze. Ja man Thalleo Spa administratore piedāvātu tikai tādu sīku klientu apkalpošanas lietu, kā atgādinošo zvanu dienu iepriekš pirms procedūras izpildes (kā to dara zobārsti), varu apgalvot, ka es kā klients justos droši un šeit satrauktu ziņu nerakstītu nekādā gadījumā. Un patiesībā tā ir tikai sīka nianse, lai paturētu-noturētu piesaistīto klientu.Un klienti viņiem vajadzīgi, jo internetā neatradu nedz viņu mājaslapu, nedz reklāmu, tātad naudas nav daudz, un ja naudas nav daudz tad par katru klientu ir jācīnās!

K Kamradzis 27.04.2016

Man uzdāvināja kuponu pagājušā gada decembrī. Līdz šim ar šo salonu neesmu varējis sazināties. Kopona termiņš jau arī beidzās , bet neviens necēla.

K Kristīne12 25.07.2016

Sveiki, man arī uzdāvināja kuponu, šodien zvanos visu dienu un neceļ :(

I ince 05.06.2017

Thaleo Spa biju 02.06.2017. dēls uzdāvināja kuponu. Sākumā protams apmulsu, jo saloniņš neliels un ar masāžu nodarbojās jauns vīrietis. Liels paldies masierim par kvalitatīvu/akurātu apkalpošanu.( ko nevienmēr var teikt par lieliem saloniem) Par masāžu varu teikt tikai to labāko. Un ar sazvanīšanu, kā citi sūdzas, man arī nebija problēmu. Sazvanīju salonu ne ar pirmo, bet uz kādu trešo reizi pierakstījos uz masāžu.