www.sudzibas.lv Thalleo Spa Slikts serviss

Thalleo SPA - Slikts serviss

Esmu šokā. Uzdāvināja kuponu ar apmeklējumu uz SPA procedūru. Sajutos iepriecināta, jo pati arī esmu dāvinājusi vairākiem cilvēkiem SPA procedūras no šī uzņēmuma, taču pati pirms tam nebiju mēģinājusi. Tagad sapratu, ka vairs nevienam nedāvināšu neko no šī uzņēmuma un jums arī NEIESAKU! Gandrīz mēnesi mēģināju sazvanīt kādu, kurš pierakstīs mani. Vēlāk vērsos pēc palīdzības pie vīra. Viņš ātri vien atrada vēl vienu numuru, kur pacēla uzreiz. Cerēju, ka visas sūdzības būs maldinošas un kāds vismaz atvainosies par to, ka kuponā minētais numurs ir bezjēdzīgs. Arī šeit cerība pazuda uzreiz, kad sāku runāt ar sievieti. Attieksme nejauka. Izklausās, ka viņiem interesē tikai saņemt naudu par kuponu un cilvēks, kuram tas tiek dāvināts vai personīgu vēlmju iegādāts, tur nav vēlams.

A anna8080 29.01.2016

labdien ,musu kuponos ir jabut uzraditiem diviem telef.numuriem,ja tiesam tika uzradits viens ,tad sii situacija tiek risinata sobrid ar kuponu pardeveju,mums ir svarigi musu klienti,iespejams pecsvetku lielas parslodzes delj ,ik dienu tiek pienemti ap 50 telef.zvanu.administrators izklausijaas noguris , bet nekadaa gadijumaa nelaipns.Atvainojamies ja ir radies negativs iespaids))) ceram uz Jusu sapratni

Z ZigisZ 19.02.2016

Es cenšos mēnešiem sazvanīt. Bija mums sarunāts konkrēts apmeklējuma laiks, bet procedūra atcēlās masieres slimības dēļ. Solīja atzvanīt piedāvāt citu laiku utt. Tā arī turpinu ik pa laikam piezvanīt uz norādītajiem 2 telefona nr un jau mēnešiem bez ruzultāta....

L Linda 06.06.2016

Uz manu zvanu atzvanija tajā pašā dienā un kuponu izmantot paspējām laikā,lai gan es kā praktiskais latvietis gandrīz pēdejā brīdī pieteicos. Masāža ideāla,manā gaumē. Pat vīrs apmierināts. Es noteikti vēl apmeklēšu un ieteikšu draugiem.