www.sudzibas.lv Thalleo Spa Slikts serviss

Thalleo SPA - Slikts serviss

26.jūnijā izmantoju savu dāvināto kuponu-masāžu pārim. Diemžēl esmu vīlusies, jo bez masāžas nobeigumā paredzēta bija arī pēdas lutinoša liepziedu vanniņa un noslēgumā glāze vīne pēc izvēles. Pēdējie divi izplika:0 Kad jautāju, kur tad pēdiņām vanniņa- atbilde samulsusi no puiša- vai tad nebija? Kad pajautāju, bet kur tad solītais vīns, atbilde- varbūt citrreiz. Es jau nejautāju neko lieku, bet tikai to, par ko dēla ģimene bija samaksājusi. Pati masāža jau bija normāla, bet par tīrību gan jāpiedomā, paklājiņi pie masāžas galdiem netīri un mitri. varbūt tomēr pirms katra klienta jāapmaina un grīda jāizslauka. Sākumā masierus noturēju par durvju sargiem;)Esmu arī pirms tam bijusi citos masāžas salonos, laikam bija palaimējies- viss spoži tīrs, kārtīgs, ģērbtuve atsevišķi, dušas telpa atsevišķi, tēja pēc masāžas vēl atsevišķā telpā ar skaistu noformējumu. Salona īpašniekiem jāpadomā par servisu, ko sniedz un godprātīgi izpildīt solīto.

A Aija Vanaga 31.08.2017

Kļūdas labojums-nevis 26.jūnijā, bet 26.augustā. Mēneši sajuka.

C critical thinker 31.08.2017

vīna vanniņa un liepziedu glāze...