www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Обсчитывают клиентов

Alviksa Taxi - Обсчитывают клиентов

Vyzval taksi. Utochnil tarifi - 0.50 Ls za posadku i 0.20 Ls/km. Odnako, ot ELKOR Serivsa do konca VEFovskogo mosta schetchik naschital pochti lat. Na vopros, neuzheli my proehali 2 kilometra, taksist otvetil chto taksi - eto transport dlja sostojatelnih ljudej i predlozhil vyjti.

B bonisss 25.04.2008

alviksas pakalpojumus izmantoju piespiedu kārtā(darbs maksā) esam liela firma. taksistu attiesme ir lopiska.braucu bieži, vienu un to pašu maršrutu samaksa svārstās 1, 5-3!ls robežās. fascinējoši, vai ne? TĀ, KA FANS PAKLUSĒ, PAR SAVĀ CIEŠANĀM.NEPATĪK ŠIS DARBS TINIES

L Lampochka 06.05.2008

Я, если ехать куда-то недалеко надо, все равно плачу 2.50.

У меня был случай, когда надо было возвращаться по Сахарова - от Деглава до магазина Талава. Возвращалась от подруги, было поздно, около 12 ночи. Естественно одна не пойду, пришлось звать такси.
Водитель приехал и узнав, куда надо ехать, съязвил, типа что "до угла-то везти всего". Привез, дала ему 2, 50. Подобрел сразу и поблагодарил. Ну понятно же ж! И без егшо капризов.

А вот насчет того, что пока в пробках стоишь и на всех светофорах, счетчик капает, это обидно. И мне неприятно и нехочется ни видеть кислые рожи водителей, ни их подколы вроде того, что такси для состоятельных.

K karumins 18.05.2008

Jautājums> Propkās stāvot arī būtu jāskaitās dačikam? Man braucot ar ALVIKSA ir bijis dažādi, citreiz šoferis pārkāp lērumu noteikumu un tiek ātri galapunktā (tīri apmierināts, mazāk jāmaksā), bet citreiz speciāli visās propkās stāv un pārkārtojas tajās joslās kur vairāk auto utt. Rezultātā vienā maršrutā ar diviem dažādiem šoferiem man atšķīrās cena par ~1.50Ls

H hitman 22.05.2008

juus esat lasharas ja nevarat atljauties nesaucat taksi, skaitiitaajs ir skaitiitaajs, un vinjam ir jaaskaita no briizha kad vinju iesleedz liidz briidim kad tiek sasniegts galapunkts. un tik cik tur ir tik tur ir uzskaitiits. tas ir jaamaksaa ja nevari pieraadiit savu taisniibu tad nemaz nesaac bichiit vadiitaajam, ka nebeidzas slikti. taxi vadiitaajam ir taisniiba. nekur nav teikts cik ir jaasanaak no centra liidz imantai un shoferim nav jaapaarkaapj CS noteikumi, nav jaaskrien pa galvu pa kaklu nogaadaat klientu, un klientam nav jaasapnjo ka taksis buus balts pezho ar shumaheru pie stuures un NOSu. taakaa velti cereet ka viens un tas pats marshruts vienmeer buus viena un taa pati cena. visos taxometros ir noraadiits minimaalaa brauciena summa taa kaa faktiski ieseeshanaas maksa ir hujnja galvenais ir taa minimaalaa summa kas ir noraadiita. taa svaarstaas no 3 un uz augshu. a tu A***** esi bamzhara kaut kaads briljains students batanjiks kursh seezh un raksta cik vinjam ir taisniiba vienreiz tu ar savu taisniibu pa muti dabuusi. nevar cereet ja kabataa ir 3 lati un tikt no teikas uz zolituudi pat ja savaa anaalajaa atveree sareekjini kilometrus ar summu par kilometriem vienmeer ir jaareekjinaas ar to kas notiek uz celjiem vai celju remonts, sastreegums, Kaads CS negadiijums vai babuljas neskraida pa celja braucamo dalju ar tukshiem spainjiem. ja gribi komfortablu nokljuushanu no punkta A uz punktu B par to ir JAMAKSAA daragoi. taapat ka tu peerc mashiinu tu gribi aadas salonu, auto kaarbu, kondicionieru(komforts) par to ir jaamaksaa, nevajag suudzeeties ka ir mashiina piepiipeeta vai grab un klab, tad nehuj saukt tos leetos takshus izsauc jaunoo mersi, ar visiem navarotiem cena taa pati komforts cits. un kad iekapj tramvajaa tu suudzies man jaanobrauc 1 pietura bet jaamaksaa tie pashi 40-50 sant, tas RS ir pohuj, taapat nesauciet taksi ja neesi paarliecinaats ka pietiks finanshu. es nerunaaju par naglaam rozhaam kas speciaali braukaa apljiem vai nagljakaa uzgriezh lielas summas cilveekiem ir jaasaprot, ka vas najibut paljubom vieniigais varat cereet ka ne paaraak nagla. turiigiem cilveekiem ir pohuj tas lats vai otrs. a ieniistu cilveekus. kas dirsh ka vakar tas pats marshruts maksaaja par 14 santiimiem mazaak, ko nu pizdets tew ir jaamaksaa par 14 sant vairaak tas pa visu muuzhu saskaitot sanaak chiriks, pizdaa ir tagad liidz muuzha beigaam nodirsiishu taksistus, ja mans darbs ir taads suudz un esu bamzhara bet vismaz es varu atljauties nodirst citus amatus padomaaja kaada kundze.
Taksists ir taads pats amats kaa citi kaa graamatvedis, aarsts, pilots, paardeveejs un daudz citi, a cilveeki to nesaprot vinjiem liekas ka taxim degvielu nevajag, riepas nevajag karo4 neko nevajag kaa nopeerc taa brauc un pelni lielo pikji. visi juus esat lasharas kapeiku piseeji kaut juus aizriitos saviem santiimiem.
PEACE

D diāna 13.06.2008

Man arī gadījās braukt ar šo taksometru pagājušā gada novembrī, pilnīgs vājprāts un protams bez skaitītāja, braucu dienas laikā no Āgenskalna uz Ziepniekkalnu -7-8 km ( esmu braukusi ar riteni šo pašu posmu ) un 5 LVL, Piebildīšu bez sastrēgumiem. Zvanīju dispečerei, solīja noskaidrot un atzvanīt, bet nekā . Tā lūk ir braukt ar Alviksu .

V Viktorija 18.06.2008

Kakaja-tp glupaja diskussija. Vo-pervih, Alviksa samaja deshevoe taksi. Posadka u nih po vizovu stoit 0.60 ls, kilometr 0.35. Na mashinah napisano neverno - eto kone4no ne4estno. Kone4no, v vihodnie dni, osobenno po ve4eram mashinu ne dozdeshsja!! No narod u nih OGROMNEJSHEE kolichestvo vizovov!!! Mashin na vseh ne hvataet!!! Ne nravitsja?? Vizivajte taxi drugoj firmi. Vo-vtorih, komu neizvestno MINIMALNAJA PLATA za poezdku stoit 2 LS!!! Nevazhno proehal ti 2 metra ili 4 kilometra!!! (esli s4itatj, 4to 0.60 posadka, a za km 0.35, to vihodit 4 km rovno) Eto ustanovleno zakonom. Takze mogu skazatj, 4to naprimer poezdka ot VEFa do airoporta stoit 6 ls vo vremja bez probok. A tak ze budte vnimatelni : po zakonu maximalnaja plata za posadku mozet sostavljatj ne bolshe 1.50, a max palta za km 0.50!!! Budte bditelni i primerno pos4itajte vo skolko obojdetsja vasha poezdka. Luchshe samomu ostvitj taxistu na chaj, chem on sderet s vas.

L Labais 18.06.2008

Es parasti braucu ar Smile Taxi un teiku ka ir, nekad vel nav bijusas problemas. Man no centra lidz majam nav talu, bet vienmer, kad mani nogada es iedodu 1, - LVL pa virsu, jo es uzskatu, ka taksistiem nav viegli un es jau no ta 1, - LVL nabadzigaks noteikti neklusu un uzskatu, ja man lidz majam butu garaks cels tapat iedotu 1, - LVL. Nu nav man zel. Ka ari piekritu Hitmanam, ka besi tadi klauni, kas skaita katru santimu - tadi cilveki dzive neko nesasniegs !!! Domajiet tacu lidzi, milie cilveki !

A Antra 18.06.2008

es nesen braucu no imantas uz lidostu un taksists, alviksas nezinaja kur ir lidosta :D lol un man liekaas ka vinjsh nemaceja braukt jo tur kur ir celjsh uz lidostu pa nakti jau tocna visi velk taa normali, nu ne jau uz 100 bet tomeer, bet musu taksists brauca vis lenak ta ka pat opaps ar riteni apdziitu :) pirmstam uz krustojuma vinjsh gandriz iebrauca stabaa xaxa :) nu bet vismaz leeti :D

E Es 29.09.2008

A.****... Dol**** izd*****, pamēģini pats sutkām strādāt, un visādas tamlīdzīgus lohus kā tas umņiks vadāt. Taxi firmās strādā arī cilvēki kuri savā laikā ir daudz sasnieguši bet dzīve ir tā iegrozījusies tā kā nu tas ir... Dažam labam taxi šoferim tu neesi cienīgs pat blakus nostāties. A ja ir vēl kādi jautājumi varam satikties ... Uzraksti man uz e-mail [slēpt]@yandex.ru

A ally 30.09.2008

Man personiigi ljoti patiik smile taxi! Cenas demokrātiskas un nav ilgi jāgaida!
nee, nu tieshaam, ja neapmierina cenas, tad brauc ar sabiedrisko!!!

Z Zane 30.09.2008

Ja kāds vēl nezina, tad ir noteikta minimālā braukšanas maksa, vari nobraukt vienu transporta pieturu un vienalga būs jāmksā 2, 50 ls. Ja nav naudas, jāiet kājām!!!1

M Mihejj 12.10.2008

Taksi alviksa eto ne super duper elegantnoe taksi s otlicnim servisom i s otlicnimi taksistami kotorije toko i grjubat tebje..a po povodu scetchikov, vse ooocenj prosto estj odna takaja superskaja knopocka dlaj togo ctob scetchik krutilsa polutce-pobistreje.U samogo takaja stojala, tok ja vkljucal ee iskljucitelno na inostransov. Vot sam ehal na dnjah na alvikse Mercedes Vito GostN. TX 6393, tak cutj ne podralsja s vaditelom, potamu cto, tacka v salone grjaznaja bila, dverj zadnija hrenova otkrivalas cto s naruze cto s nutri da i vez menja kak drova, ja hlopnul dverju kotoraja menja dostala v konce poezdki i taksist vibezal ko mne rasberatsja. Vsju dorogu krical mne cto ja otvecu, tolko ja tak i ne ponil za cto, obzival pitalsja menja vivesti ctob ja ego udaril, no tak kak sama kogdato rabotal v taksi i znaju cto pervomu nelzja eto delatj!

D Dainis 12.10.2008

vislabaakais ir tas ka lamaaties bez slaavu lamuvaardiem tas nav spici... :D
nelamaajies slaaviski, neviens nepamana!!!

T toony 12.10.2008

Minimālā maksa ir noteikta 2.50? Var man lūdzu kāds izkopētu to likuma punktu no Ministru kabineta noteikumiem? Uz Taxi durvīm nekas par minimālo maksu nav teikts - tikai iesēšanaš un Ls/km. Nu bet labi, es jau nekad par tādu summu nebraucu - var aiziet kājām, parasti ir dārgāk. Bet! Lai nebūtu man šādu pretenziju es parasti uz vietas ar taxistu sarunāju cik tas maksās un braucu bez skaitītājiem un parasti dodu kādu Ls pa virsu. Vot i nav konfliktu.

V Vik 19.10.2008

Уже несколько лет подряд пользуюсь Алвиксой, за исключением одного раза, когда был вынужден взять такси другой фирмы. Прокатился втридорога и решил не эксперементировать с выбором. Если ты нормальный и адекватный, то и водитель такой же. Только однажны счетчик показал больше, чем обычно. Я спокойно сказал об этом водителю, он также спокойно взял мою обычную плату, забыв про свой счетчик. Мы все люди и всегда можно договориться

H hit 19.10.2008

Да, лучше пользуйтесь общественным транспортом, да это ужас, ничё неговорю, на короткие дистанции оч глупо заказывать такси, да и водилы разные бывают, ну такие козлы многие, лишь бабло стрясти бы, если чё не устраивает, вас в вашем грёбаном таксопарке никто не держит, придурки!! кассиры в максиме нужны всегда, да и в ригас сатиксме платят щас 951 после уплаты налогов, а с января будет 1061 после уплаты налогов, так што не пиздите, а пиздуйте работать в сатиксме, там лучше, да и то шо у некоторых издержки и недостаток воспитания, хтож виноват шо некоторые дебилы-имбицилы, которые в жизни ничему так и не научились.есть канешно нормальные, реально те, кто прирождён быть работником такси, но их меньшинство! так шо вот так!

E Ex_taxisc 28.04.2009

piekrītu tiem, kas te runāja par taxista grūto darbu, pats esmu strādājis un 90% tieši VIP TAKSI un ALVIKSA (tā ir viena firma SIA "Vudi Taksi"), protams piekrītu ar tam, ka taxistam ir jābūt godīgam un tas ka viņam ir grūti nav attaisnojums krāpties! zinu, ka braucot ar taxi vienmēr ir jāčeko skaitītājs konflikta gadījumā brauciena beigās ir jāprasa čeks, tikai žēl, ka ne visi skaitītāji var izdrukāt čeku, lai sakārtotu sistēmu, ir jāmaina daudzi likumi un kontroles mehānismi, kam šajā krīzes situācijā nav naudas un neviens to nedarīs... katram gadījumam potenciālajiem lietotājiem, iesaku obligāti lietot tikai taxi pēc izsaukuma (dispečeram nosaucot adresi no kuras braucat un gala mērķi piem. Mārupe), iekāpjot taxī pārliecinieties, ka tieši šis ir taxometrs kas domāts jums! (dispečere atzvanot pasaka mašīnas borta Nr.), jo tā ir vienīgā garantija, ka jūs netiksiet aizvests aiz šķūnīša un piekauts un beigās jūs varēsiet pasūdzēties firmas vadībai (uzrādot čeku par braucienu), ka no punkta A līdz B no jums pieprasīta neadekvāta maksa!
lai veicas!

I IF 29.04.2009

НИКОГДА НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ УСЛУГАМИ ТАКСИ ALVIKSA!!! mi na dorogom Taxi nedeli dve nazad namnogo deshevle doezzahali, 4em segodnja doehali na ALVIKSE. Dejstveiteljno dumali sekonomitj-doehatj na deshovom taksi, no v rezuljtate vsje okazalosj namnogo ina4e. S4et4ika rabotal dejstviteljno bistree sekundomera!!! za 16 Km zaplatili 9.55 LS. Eto pri tom, 4to za posadku 0.60 sant i 0.25 LS/KM.

T taxi 21.06.2009

ехал недавно из Иманты в Зепник 13, 1 км- счётчик показал 9, 40 ночью около 2 часов. наебаловка полная. в худшем случае должно было быть 5 лс. вчера ехал из вецмилгрависа. причём когда сели в машину на счётчике было уже 1, 90 =) я водиле сказал что в конце мне нужен чек. сразу там чего-то понажимал, счётчик обнулил до 0, 60. в итоге вецмилгравис -иманта- зепник 32, 4 км - 13, 65 лс.

S Svetlana 09.08.2011

Soglasna s vishe skazannim, toze popalas na etu udo4ku, ukazannaja cena tarifa ne sovpadaet s deistvitelnostju.
Gnat ix nado s rinka taksi!!!