Alviksa Taxi - Vadītājs

Labdien! Lūdzam Alviksa Taxi kompānijai pievērst uzmanību vadītāja TX6440 mašīnas vadītājam, kurš brauc BEZ skaititāja un nav apmierināts par to, ka viņam jābrauc tikai 1 km ar dzeramnaudu 1 EUR, kad viņš varētu tajā laikā paņemt citus klientus kuri samaksātu viņam vairāk. Braucot 1 km garu ceļu vadītājs prasa samaksāt viņam 5 EUR (kad katru piektdienu šis maršruts pie Alviksas maksā mums 1,5-2 EUR).Vadītājs prasa izkāpt kaut kur pa ceļam, lai viņam nebūtu jāiebrauc pagalmā, varbūt viņš paspēs "noķērt kaut kādu normālu klientu". Liels paldies Alviksai, bet ar vadītāju noteikti jāruna ))

J

R Ruta M. 22.12.2019

Alviksa Taxi dispečeri nekvalitatīvi pilda savus pienākumus. 21.decembrī sazvanīju dispečeri un pajautāju vai viņu kompānija var piedāvāt braucienu ar 8 vietīgu bussiņu,uz ko man atbildēja,ka viņiem esot viens bussiņš un varot mūs bez problēmām izvadāt.Mašīna tika izsaukta uz 13.30,jo bija paredzēts brauciens no Pārdaugavas uz vecrīgu,kur plkst.14 darba kolektīvam bija paredzētas Ziemassvētku svinības,attiecīgi bijām ģērbušās vakarkleitās.Liels pārsteigums bija,kad ieradās gaidītais taksis minivena izskatā ar itkā papildvietām bagāžas nodalijumā,pati mašīna netīra.Protams gribējām sākumā atteikties no brauciena,bet sapratām,ka nokavēsim pasākumu.Sagadījās,ka divas kolēģes nebija ieradušās uz izbraukšanas adresi,tad braucām sešas personas ,bet bijām ļoti vīlušās,jo brauciens bija zem visas kritikas.Sapratām ka šo taksometru kompāniju vairs neizmantosim nekad.
Ruta M.