www.sudzibas.lv Taxi Alviksa nekorekta darbinieku uzvediba

Alviksa Taxi - nekorekta darbinieku uzvediba

Taksometra dispečeres uzvedās neciešami. Dispečere ar kuru runāju teica, ka viņu sauc Marija. Kad zvanījām prasīt kur mūsu taksis, dispečere nometa klausuli, bet pirms tam taksi gaidījām1, 5 stundu, tā arī neatbrauca. Attieksme pretīga, šoferis, kas it kā nevarēja atrast adresi, izklausījās vienkārši piedzēries. Nesaprotu kā tāds ūķis var eksistēt Rīgā.

B BezTabu 25.12.2010

Nu kur tik stulbam jābūt, lai gaidītu taksi 1.5 stundas...it kā nevarēji uzlikt mīksto un izsaukt citu...par Alviksu jau sen visi zina

H Hrjusha 25.12.2010

Izej uz ielas un nostopē jebkuru taksi.

S Sintija 25.12.2010

Alviksnas attieksme pret klientiem sen jau paarbaudiita=/

attieksme vnk graujosha...It sevishkji no dispicheru puses...=/
nesaprotu, kaa shii firma joprojaam pastaav veel shajos apstaakljos, kad taxisti pashi uz ielas uzmaacaas ar Saviem piedaavaajumiem, kameer shiis firmas taxisti neirodaas uz izsaukumiem, vai arii pus celjaa izmet aaraa no taxometra, jo krieviski runaajoshais taxists nav sapratis cela skaidrojumu LATVISKI-Latvijaa..Vnk [slēpt]@

H Hrjusha 25.12.2010

Atriebība taxistam :)

L Li 28.12.2010

Nu, nezinu, man ar Alviksu vienmēr ir bijis viss lieliski - cenas draudzīgas, šoferīši laipni. Bet, nu, noteikti - kā iegadās

A Ane4ka 04.02.2011

A so mnoj taksist nachal rugatsa zachem ja vizivaju taksi dlja poezdki po centru, skazav nogi dlinnie, mog lab i sama dojti. Potom on minut 10 so mnoj rugalsa, v itoge ja emu skazala ostanovitj mashinu. Ja vishla doshal do peshexoda, podozhdala zhelnij scet, i v etot moment v paru santimetrov ot menja ostanavlivaetsa etot taksist i kri4it mne: " Kuda namililasj? ja tebja ewe uroju!!!"
Po-moemu o4enj adekvatnoe otnoshenie k klientam! Im nado test na psix sdorovje proxoditj pered tem kak idti rabotatj v taksi!!

L LAURA 08.02.2011

Tāpēc viņi ir vislētākie.
Dispečere met klausuli nost, tas gan, vienreiz biju paskaļā pasākumā, nogāju maliņā, lai izsauktu taksi, teikumu nesadzirdēju, lūdzu atkārtot. Rezultātā tika nomesta klausule.

Z Zinaida 08.02.2011

Pe6kom hoditj-dolgo zitj!

U uns 17.11.2020

Man vienreiz Alviksa darbinieks čigāns no rokām izrāva 20 Ls .

U uns 29.12.2020

Alviksā bija šoferis melns čigāns, kas man nozaga 20 ls. Brauca ar škodu. Tas bija 2008. gadā