www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Krāpšana, slikts serviss

Alviksa Taxi - Krāpšana, slikts serviss

Sveiki, pasūtījām Taxi 21/01/2016 datumā uz lidostu Rīga. Atbrauca laikā un nebija ilgi jāgaida. Zvanot taksim pateicu,ka esam divi cilvēki un ir trīs lielie koferi, teicu vai salīdīs un būs viss kārtībā, uz ko viņa atbildēji, jā, lai nesatraucieties. Piebraucot taksim vadītājs uzreiz pateica, ka būs jāmaksā 2 EUR klāt par bagāžu uz ko es biju izbrīnīta un teicu, ja būtu vēl viens pasažieris klāt vai tad arī papildus ir jāmaksā?Uzsvēru arī to, ka centrālē operatore neko par to neteica. Braucot vadītājs ik pa brīdim izteica negatīvus jokus par to, ka nevajag izmanot jauno aplikāciju telefonā takša pasūtīšanai, sākot tā var būt par vienu gājēju mazāk. Bet tā kādēļ tādu ieviesa? Visbeidzot atbraucot galamērķī, pat nesteidzās palīdzēt izņemt koferus. Takša numurs bija 116.

M Murkšķītis 03.02.2016

Alviksā strādā daļa pilnīgi neadekvātu un nepieklājīgu taksistu. Pasūtu taksi iepriekšējā dienā uz agri no rīta uz lidostu, tas i... braukā apkārt, nevar atrast adresi. Zvanu, bet latviski nerunā un nesaprot, kur viņam jābrauc, no kavēja pus h, es bez nerviem, saku, lai tagad spiež gāzi grīdā, bet šis sajauc gāzi ar bremzi ik pa laikam, plus uz lidostu aizbraukt skatās navigācijā visu laiku. Piedzīvojumu ar viņiem pietiek