www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Обсчитывают клиентов

Alviksa Taxi - Обсчитывают клиентов

Vyzval taksi. Utochnil tarifi - 0.50 Ls za posadku i 0.20 Ls/km. Odnako, ot ELKOR Serivsa do konca VEFovskogo mosta schetchik naschital pochti lat. Na vopros, neuzheli my proehali 2 kilometra, taksist otvetil chto taksi - eto transport dlja sostojatelnih ljudej i predlozhil vyjti.

S s 31.01.2006

Starik, tebe krupno povizlo, tebja vizli ishe po limanadu! Ja bi tebja prokatil raza tri doroze, a raz net deneg,tak kataisja na laxavozi, a tema dla razmi6lenije tebe: Sglini na stoimost topliva, mashinku cenit nada, da i samamu zit xo4etsa,vot takaja beda bedalaga.

K kos 21.03.2006

Ne znaju, navernoe ti rozhej ne vi6el, poetomu i sprosili tak, ja ehal s dev4onkoj s Essentiala utrom v Jelgavu, zaplatil 12 lat, vsjo strogo po tarifu. A nas4jot togo, 4to posmotri na toplivo i drugie ceni, izvini, no cena est', ti tam rabotae6, soizvol' delat' svoju rabotu. Esli ti priede6 v servis ili magazin, a ja posmotrju na tebja i skazhu, znae6, ti taksist, lave u tebja est', davaj ka za rabotu mne zaplati ne 20ls kak dogovorilis', a 30. A esli net lave, tak pizduj v garazh, i delaj sam. Logi4no? Aga!

T taxist 15.02.2008

Kr4 skazhu tje odno ti idiot! Razbil bi jemu 4avku i vsjo!

V Vadim 16.02.2008

Странная история. Не слышал до этого ничего такого про алвиксу до этого. Если бы было время и желание, я бы наверное не дал ему 2 лата , а подоябывал бы таксиста из чего сложилась такая цена. Ответ " eto transport dlja sostojatelnih ljudej" это полная херня, и такой ответ не катит.

M mi 17.02.2008

Ja odin raz no4ju pozvonila v alviksu i zakazala taxi, stojala v jugle na kolce 6 tramvaja i zdala 40 minut, kogda pozvonila im, operator skazala 4to taxi skoro budet, ja postojala minut 10 e6e i sela v taxi kotoroe proexalo mimo! I uverena na vse 100 4to esli bi ja e6e tam stojala nikto bi i nepriexl!

L LLL 05.03.2008

Taksistu vob6e nado bilo vikinutj tebja. eto z nado tak nad ljudmi izdevatsa, radi 2 km taksi vizivatj, a o tom skoka benzina on potratil 4tobi k tebe prijehatj i 4to vozmozno za eto vremja poterjal normaljnogo klienta,ti ne podumal? U bolj6anstva firm estj minimaljnij tarif, dlja takih haljav6ikov kak ti, i uz to4no ne 1 ls.

T Tar 05.03.2008

Da normaljnoe taksi- nu nazhiljat nemnogo- nu a kto ne zhilit to? Za ljuks platitj nada- a netu babla tak na samokate rassekaj.

D devil 12.03.2008

esmu taksists un varu pateikt vienu- tads klients no manis atrautu pa galvu. nav ko izsaukt taksi, ja jatiek pari pussagruvusam tiltam. bet tadus kapeiku pisejus, kas vel grib ertibas izbaudit, uzdirsot virsu cita cilveka laikam un darbam, SLANIT VAJAG! ari taksists ir cilveks. ta ka, cienisim viens otru un viss bus o.k.

: :) 13.03.2008

Paga paga! Ja teikts, ka jāmaksa 25s. par km tad tā arī jābūt! Ja Tu gribi nopirkt ikrus par LVL20 kg un par kg pie kases tev prasītu LVL 50.- vai maksātu? Kasiera teiktais, ka ikri domātu bagātajiem diez vai palīdzētu... Arī jebkurai luksus precei ir cena! Tad nafig teikt 25s, ja patiesībā ir 50s. Nevajag krāpties un neviens neko nepārmetīs!

A anna 30.03.2008

alviksa ne 4estnaja firma s4et4iki u vsh nakru4eni, sama tam rabotla, znaju, no 4erez most vi mogli i na trolejbuse perejehatj, ne4ego nad taksikstami izdevatsja, oni toze ljudi

A aija 30.03.2008

ko jus varaties? alviksa ir visletakais taxi riga. nepatik tadas cenas brauciet ar dargakiem. varesiet priecaties par to, ka tadu pasu gabalu vismaz divas reizes dargak vizinasieties!

L Liva 13.04.2008

Piekriitu tam, ka paari tiltam jau ar sabiedrisko vareeji paarbraukt. Es ar kaajaam pat buutu aizgaajusi. Par tavaam pretenzijaam par cenaam gan nepiekriitu... Gribi braukt ar taksi- atieciigi arii maksaa. Par Alviksu runaajot, man tur paaris reizes tiiri servisa jautaajums nav apmierinaajis... Bijis reizes, kad mashiina piepiipeeta, bijis reizes, kad dispechers pasaka vienu laiku, bet reaali taksis atbrauc pa visam citaa. Nerunaaasim par to, ka pasuutiijums uz laiku tiek nokaveets par minuuteem divdesmit, pat vairaak...

S Snufkin 14.04.2008

А нигде и не напссано что ему надо было только через мост переехать! Может человек ехать дальше хотел, но увидев что переехать через мост уже стоит 1 лат передумал ехать дальше.
Да и какая разница куда ему ехать, кто платит тот и заказывает музыку!!!
И про бензин нечего рассказывать, как посмотришь так оочень мало машин на месте стоит, все вечно передвигаются, а это как я понимаю никак не экономит топливо.
Да пох, может я один квартал хочу проехать! Если я плачу то я и диктую условия. И нефиг тут плакаться что таксистам сложно отвезти человека один квартал дальше.
То что многие водители такси обманывает уже не для кого не секрет.
Был случай когда с семьей приехали с отдыха, на вокзале взяли такси и поехали в иманту. Логичнее было бы если бы он поехал через каменный мост и далее по слокас в иманту. Но нет, приняв нас за приезжих он покатил через островной мост, далее на юрмальскую трассу, предполагаю если бы не сказали ему что как не так получается то в иманту въехали бы через Бабите.
В то время из центра в иманту было где то 3 лата, у нас по счетчику было уже около 12.

A A.**** 14.04.2008

Runājot par taxi- ne kur nav norādīts minimālais ceļa garums, kas aizliegtu izsaukt taxi. Varu braukt 1m, varu braukt 5km un nav nekāda sakara, cik degvielu viņš patērē atbraucot, var izsaukt taxi un samaksāt tikai par iesēsanos o.50 un izkāpt-un pasakat, ka man nav taisnība. Braucot uz izsaukumu neviens tak nezin, cik izdevīgs reiss būs- neiet runa par biznesu, tas tak ir sabiedriskais transports ar paaugstinātu tarifu! Un ja kādam tax šoferītim negribas mani vest 1 m, tad lai meklē citur darbu, jo tas ir viņa pienākums mani vest, cik es to vēlos!

F fans 19.04.2008

to A****

Un katra, sevi cienoša taksista pienākums, ir iedot tev sejā par tādu izsaukumu!!!

F fans 19.04.2008

Bet, ja runā nopietni, taksisti ir spiesti krāpties. Jo:
1. Obligāti maiņas beigās ir jānodod dienas norma. Kāda nu ir, katrai firmai, no 30-45 Ls.
Variet parēķināt cik klientus jāpārvadā dienas laikā, lai tikai nopelnītu dienas normu, ja vidējā maksa no centra uz rajoniem 2- 5 Lati. Vidēji viens taksists diennalks laikā apkalpo 15-20 klientus. Es te nerunāju par augstās raudzes taksistiem, kuri apkalpo lidostu un lielākās viesnīcas, tiem pie parastajiem mirstīgajiem nav ko darīt.
2. Degviela uz šoferīšu rēķina.
3. Tekošias remonts, sasistas riepas, motora eļļas - uz takssistu rēķina.
4. Pārsvarā par taksistu strādā bezizejas stāvoklī. Bet ir arī tādi, kuriem tas ir dzīves veids.
5. Zemos tarifus, klientu piesaistei, nosaka uzņēmums.
6. Maksājumus ar kartēm, tas ir virtuālo naudu, uzņēmumi taksistiem neatdod skaidrā naudā.
Tā, ka jābūt korektiem. Jūs no rīta piecēlušies, nomazgājušies. izsaukuši taksi, bet nezināt, ka šis taksists jau otru diennakti pavada automašīnā uz īsu brīdi izejot laukā no auto pačurāt un degvielu iepildīt, jo savādāk pa rāciju var palaist garām izdevīgu izsaukumu. un ticiet man, ne aiz laba prāta cilvēks iet strādāt par taksistu. Bet arī šis darbs kādam ir jādara. Cienīsim viens otru.
Un diemžēl tādu, kā A**** ir samērā daudz.

A A.**** 20.04.2008

Pareizi-taksistam nabadziņm pačurāt nav laika!Ta es saprotu tā, ka taxi soferīts drīksts tautu čakarēt ar saregulētiem skaitītājiem, vest pasažieri tikai lai viņam būtu izdevīgi, cilvēkam jāsež piepīpētā taxi salonā, jāļauj viņam braukt pa garākiem ceļiem, un jāpiekrīt viņa nosauktai naudiņai-nu sorry-pilnam komplektam moš viņu nobučot uz kul...un par onkuli saukt un dzeramnaudu atstāt lai taxi so'ferīša gimene būtu paēdusi! Lai iemācās godīgi strādāt un ta te par cieņu var runāt!Ja taxi nevar nopelnīt lai brauc uz ārzemēm strādāt-nevajag jau savus tautiešus tapēc drāst(kautgan Latvijas bizness jau pastāv uz to-kurš kuru apjās)! Es tomēr palieku pie sava viedokļa-taxi es drīkstu izmantot kā man patīk, neatkarīgi cik viņš nopelna par manu izsaukumu 0, 50 vai 10 ls.

F fans 20.04.2008

Tu, A****, lempi.
Tādus, kā tevi, ne tikai čakarēt vajag, bet pienaglot aiz ausīm pie staba un iebāzt mutē lupatu, lai nerietu.
ja tu vēl nesaprati par ko iet runa tad paskaidroju vēlreiz, priekš "osobenno" atpalikušiem.
Tu, ākst, protams drīksti darīt visu, arī sev pincīti aplaizīt, bet, ja tu mani šādā veidā izsauktu, tad labākajā gadījumā paliktu turpat, kur esi. Sliktākajā ... nepiesaukšu nelaimi.
Un tev tas, protams, dotu iespēju pašapmierinātībā nolaist sēklu, ka redz, kā taksistu piečakarēju.
Vēl gribu atgādināt, ka ne visi taksisti nodarbojas ar krāpšanu, un tādu ir lielākā daļa.

E ezis 20.04.2008

Nesaprotu taksistus, kas te ārdās. Rakstītājs nekur nav teicis, ka viņam bija jāpārbrauc tikai pāri tiltam. Varbūt viņam vajadzēja uz Zolitūdi. Vienkārši, pamanot, ka skaitājs acīmredzami ir sagrozīts, cilvēks uzdeva loģisku jautājumu.

A A.**** 24.04.2008

Fanam: Saproti ka taxi var izsaukt neatkarigi no maršruta garuma un klientam neuztrauc tava darba alga izdevīgi tas tev vai nee, viņam vajag nokļut pār to sasodīto tiltu un viss!!!BRAUC UN NEDISKUTĒ CIK TEV TAS IZDEVĪGI VAI NEIZDEVĪGI!!!((autobusu šoferi ar ar tukšiem autobusiem vizinās pa latviju un kas no tā-cik ir to braucēju tik ir)!
par to ko tu te raksti tev pienāksies kriminālatbildība par klienta piekaušanu(a klientam kā cietušajam nekas+vēl tiesas ceļā piedzīs no tevis kādu latu) un ar tādu leksiku labāk nestrādāt apkalpojošā sfērā-atceries-klientam vienmēr taisnība! Tu pats raksti ka taksisti ir spiesti krāptiesvaļsirdīga atzīšanās mīkstina sodu)-tikai kāpēc uz klientu rēķina, kas tie kas izmanto taxi nav cilvēki-nevari savilkt galus, strādā citur kur tev nav jākrāpjas-! Personīgi es neizmanoju TAX.

Nu nau tie taksisti tik trūcīgi un ka tā ir pēdēja vieta kur strādāt, kā te var palasīt-šajā pat taxi firmā šoferīts nopelnot 500 Ls un vairāk plus vēl pablēdās un normāls piķis sanāk!Vismaz darba devējs tā reklamē samaksu-SS.lv