www.sudzibas.lv Swedbank Slikts serviss

Swedbank - Slikts serviss

Tas ir kaut kāds ārprāts. Gandrīz 10 minūtes gaidīju savienojumu ar bankas speciālistu pa telefonu,un tā arī nesagaidīju. Un ja ir steidzīgi jārisina kāds jautājums, kur tad vērsties?! Kas tā par apkalpošanu? Nav iespējams sazvanīt vispār! Traks var palikt. Un kā kļūt par bankas klientu ja tu nezini kā ar to sazināties pa telefonu! Esmu šokā!

donna b 15.02.2017

Taa nav tikai Swedaa, bet ari LMT, ARSa (med centrs) un daudzkur. Cilvekresursus optimize un visus aizina izmantot internetu, e-pierakstu, mob. banku utd, bet tiesam kad kaut ko atri vajag, tad var ilgi gaidit. Labi ja vel telefena savienojums ir bezmaksas...

"Tas ir kaut kāds ārprāts." - Swedbank ir ārprāts?
"Gandrīz 10 minūtes gaidīju savienojumu ar bankas speciālistu pa telefonu,un tā arī nesagaidīju." - ar pacietību diez kas nav...
"Un ja ir steidzīgi jārisina kāds jautājums, kur tad vērsties?!" - 112 - glābšanas dienestu tālrunis.
"Kas tā par apkalpošanu? Nav iespējams sazvanīt vispār!" - kāda apkalpošana, ja tā arī nesagaidīji savienojumu? "Traks var palikt." - tā jau arī izskatās.
"Un kā kļūt par bankas klientu ja tu nezini kā ar to sazināties pa telefonu!" - vispār telefoniski par bankas klientu kļūt nav iespējams, to var izdarīt tikai klātienē.
"Esmu šokā!" - traks+šokā... Visdziļākie līdzjūtības apliecinājumi.

A Akellachka 01.03.2017

Kāda jēga iet uz turieni lai noskaidrot virkni jautājumu pēc kuriem izlemt - kļūt par bankas klientu vai nē! Un to ka telefoniski nav iespējams,to zin visi, bet elektroniski gan to var izdarīt un pat saņemt karti! Gadījumā ja no meža izlīdis Jautrais analītiķis!

Latviešu tautas 15.02.2017

112 - glābšanas dienestu tālrunis.
---
! Vel 115...

"Traks var palikt." - tā jau arī izskatās.
---
!

BondsBonds 16.02.2017

Šitbankas pakalpojums TAS IR.

Aigars31 18.02.2017

man nepatīk swedbankas logo ... izskatās pēc bulgāru cepuma lai neteiktu sibiskije pecheņki :)un oranžā krāsa daudziem krīt uz nerviem

Latviešu tautas 18.02.2017

А печеньки то не сибирские, а Виктории Нейланд... Ну те, которые она на Майдане в Киеве раздавала...

S Sirsnina31 19.04.2017

Šodien Es iegaju 12:52 swedbankas filiale lai atblokētu savu kontu nosedeju tur lidz pulkstens 13:03 un man lika iziet ara un neatvainojas par to.Bet tikai Pateica nāciet atpakał pec sundas jo ir pusdiens laiks... tad kādėł sada gadijuma nebija ne durvis auzslegtas vai ieejot iegša man neviens nepateica ka ir pusdiens laika atnacien vėlak. Visu jau var saprast ja to normali un laicigi pasaka...tad kadel man bija janosez 10 min rinda lai mani izdzitu ara... Neviena filiale ta nau darits ka neapkalpo pedejo cilveku kas ienak ieksa Paris minutes pirms pusdiens laika.