www.sudzibas.lv Swedbank krapnieki un meli

Swedbank - krapnieki un meli

visi kuri strada swedbanka vinus laikam specali apmaca ka apkrapt cilvekus .visi tik smaidigi un laipni, ka tu nemaz nevari iedomaties .ka vini ir tadi cukas.nekad neisaku ar viniem slekt kadu darijumu .varbut kads nepiekrit, es jau ari nosakuma neticeju nevienam, bet kad pac iekritu tad jau pa velu .apkrapa ka mazu ezi un vel tagat naudu grib 2000.ls.kad es ludzos ka idiots pazemojos rakstiju iesniegumus vini tikai paskatijas un saka mes jums nevaram palidzet, kautvaj pasi iegaza par suda kautkadiem 210ls divu menesa maksajumu, kuri bija aistureti .nakamos es maksaju .tie 210ls aistureju jo mainiju darbu bet viniem tas neintereseja, ko tad parastam cilvekam darit, pedejas bikses pardot vai, lai vini butu apmierinati, vinus laikam tas uzbudina.nekad neaizmirsisu vinu davanu uz jauno gadu kad atnema man auto .

E

. .... 31.10.2010

Ako ta esi saņēmies visuko bez sava gala, ja nevari samaksāt? Ko tēlo kruto, ja esi nabags? Tādi jāmāca. Kredītņēmējs job...ijais

E Edgars 31.10.2010

Neviens nesaka ka nevar samaksat.
Tu jau nezini kas var tev dzive notikt
gudri teikt ka nevajag kreditos lizst kamer pac nedabun pa biksem tikmer nesapratisi gudri no malas runat.
parto pareiz rakstibu man kompi nav latviesu valodas. taka nevajag abdirst un telot gudro

E Eseseseseeseseses 31.10.2010

Autoram ir ne tikai problemas ar gramatiku, bet ar praata speejaam vispaar. Un kapeec saadas lietas notiek tikai ar zinaama tipa cilveekiem (pie kuriem pieder arii autors)? Kaa tajaa vecajaa labajaa krievu filmaa teica - ja tu esi idiots, tad tas ir uz ilgu laiku..

E Edgars 31.10.2010

es skatos ka nesat tik gudri ka rakstat
pat savu vardu nemak uzrakstit .aaa eseses debilas

E Edgars 31.10.2010

gribetu redzet jusu debilas rozas un iekraut

E Eseseseseeseseses 31.10.2010

Tavaam gramatikas kluudaam nav nekaada sakara ar latviesu valodas garuma un miikstinaajuma ziimju esamiibu vai neesamibu uz tava kompjuutera klaviatuuras. Neuzskaitiisu aciimredzaamas paarrakstiisanaas kluudas, bet sekojosi vaardi tiek rakstiiti saadi:
slekt = sleGt
nosakuma = no sakuma (2 vaardi)
tagat = tagaD
kautvaj = kaut vaI (2 vaardi)
aistureti = aiZtureti
lizst = list
parto = par to (2 vaardi)

Pat tavaa peedeejaa komentaaraa rakstiito 'abdirst' pareizi raksta 'aPdirst' :))))
Man ir sameeraa gruuti paskaidrot savu viedokli sajaa jautaajumaa, jo arii manam kompim nav latviesu srifta. Bet jau tavs rakstiisanas stils vien noraada, ka iipasi gudrs un inteligents neesi, taapeec arii dziivee pienem nepareizus leemumus, kaa, piemeeram, iegaadaaties masiinu, kuru patiesiibaa nemaz nevari atlauties. Tas, ka banka tev so krediitu izsniedza, ko tai patiesiibaa nemaz nevajadzeeja dariit, ir cits jautaajums, bet nu maacies no savaam kluudaam. Liidzjuutiibu neizteiksu...

E Edgars 31.10.2010

Man tava Liidzjuutiiba nemaz nav vajadzīga, vienkārši gribēju apskatīt cik nežēlīgi un pretīgi cilvēki ir,
jūs nemaz neredz problēmu, bet diskuse cik nepareizi rakstu un kāda mana gramatika.
Es jums visiem novēlētu lai pret jums isturetos tāpat kā jūs pret mani.

E Eseseseseeseseses 31.10.2010

Kaads cilveeku pretiigumam un nezeeliigumam ir sakars ar tevis pasa skaidraa praataa un pie pilnas saprasanas parakstiitam liigumam, ar kuru uzneemies zinaamas saistiibas? Bankas riiciiba ir sekas nevis ceelonis dotajai situaacijai.

Un es vareetu turpinaat:
diskuse = diskuTe
isturetos = iZturetos

utt.

E Eseseseseeseseses 31.10.2010

Gramatiķi Eseseseseeseseses, latviešu valodā nav vārdu savienojuma "dotā situācija", ne arī "dotā situācija" un citi paveidi.

Par tēmu -- autors ir aunapiere.

E Eseseseseeseseses 31.10.2010

(c) nav vārdu savienojuma "dotā situācija", ne arī "dotā situācija" un citi paveidi.
__________________________________________________

Jaaniiti, pietiek ar vienu "doto situāciju", nav nepieciesams atkaartot 2x. Bet izskataas, ka tu so vaardu savienojumu atkartosi veel arii treso reizi, jo runaa par vel citiem paveidiem.
Pats vispaar saprati, ko tai rindkopaa uzrakstiiji?

Prieks vismaz, ka varam vienoties kopeejaa domaa, ka teemas autors ir idiots...

E Eseseseseeseseses 01.11.2010

Eseseseseeseseses, tu taču saprati, ka pārrakstījos -- otrā "situācija"vietā, protams, bija domāts cits vārds, piem., "notikums".

Priecājos, ka arī saprati savu kļūmi, citādi nebūtu tavu kuslo mēģinājumu diskreditēt mani, novēršot uzmanību no krieviskā izkropļojuma savā valodā.

E ErvīnsPolis 01.11.2010

Bieži vien ščiet ka Eseseseseeseseses ir dzīvē diezgan garlaicīgs cilvēks, un uzturoties šeit viņa vai viņš ceļ savu pašabziņu. Piedod personīgi neesam pazīstami bet lasot tavus komentārus tā izskatās.
Ja dzīvē esi nenovērtēta(ēts) tad interneta vidē tu to kompensē.
Varbūt ir laiks izrunāties ar tuviniekiem(ja tev tādi ir) vai arī atrast kopīgu nodarbi ar ģimenes locekļiem (ja tev tādi ir)
Novēlu tev mazāk komunicēt internetā un ja komunicē necenties izrādīt savu pārākumu.

E Eseseseseeseseses 03.11.2010

Ek, Erviin, njem un paarkopee vienu un to pasu kludaino tekstu pie visaam teemaam, kuras es esmu komenteejusi? Neapniik? Vai arii pasam ir tik interesanta un piepildiita dziive, ka nekas cits neatliek ko dariit kaa komenteet komentaarus? Es tev atbildi pie viena no citiem identiskiem komentaariem jau sniedzu, apskaties, ja interesee, seit neparkopesu...

Jaanim - ja tu centies kaadam citam noraadiit uz vinja kluudaam, vismaz pacenties pats sevi "nediskrediteet", lol, un tos 2 teikumus uzrakstiit saturiski un gramatiski pareizi. Un nepriecaajies - savu kljuumi nesapratu, jo kluumes nav, taatad nav arii ko saprast.

E Eseseseseeseseses 03.11.2010

Esmu pidarasiene, kas nevienam dzīvē nav vajadzīga, tāpēc sēžu te un cenšos sakašķēties ar kādu... Mani pat mans suns negrib, tāda kroplene esmu... paskatos uz sevi spogulī un vemju.

esmu dusmīga uz pasauli, tāpēc censhos arii citiem bojaat dziivi...

E Eseseseseeseseses 03.11.2010

Luudzu neraksti ar manu niku - iepriekseejais koments nav mans.
Un nedemonstree lieku reizi savu primitiivismu un inteligences truukumu - taapat jau esi te to dariijis pietiekami. Un akceptee faktu, ka taapeec, ka neesi visai gudrs, ar tevi sliktas lietas notiek...

E Eseseseseeseseses 04.11.2010

Oj, atvainojos, es pati biju tā, kas patiesību par sevi atklāju. Atvainojiet, mani mīļie, mums te slimnīcā māsiņa vakar zālītes aizmirsa izdalīt.

B bb 05.11.2010

Es kā sevi cienošs filologs neskrienu katru komentāru labot, tāpēc kaitina šie latviešu valodas supervaroņi, kas jebkurā rakstā meklē kļūdas jebkuram komentāram. Kad sunim nav ko darīt, viņš...nu jūs jau paši zināt, ko viņš dara. Iesaku arī Tev, Eseseseseeseseses, to pamēģināt.

K kuce 17.11.2010

Parakstot līgumu, tas trulenis noteikti nesaprata, ka maksāt nāksies katru mēnesi un, saistību nepildes gadījumā, viņa gaudas nevienam neinteresēs.

E Eseseseseeseseses 17.11.2010

Gramatikai piekasos reti, tikai tados gadijumos, ja cilveks ir absolti aprobezots un lepns par to.
Un jaa, sii ir mana miljaakaa 'kakaajamaa' lapa tiesi taapat kaa jums visiem, tikai atskiriibaa no jums es kaadreiz arii kaut ko pierakstu, kad iegadaas briivs briidis un temats skiet uzjautrinoss..Visi jusu viedoklji par to kaada es esmu man godiigi sakot, ir kaa piilei uudens..

M Mellene 17.11.2010

Eseseseseeseseses protams, jo tu esi veca čura visu acīs.Lai piedod parējie par izteicienu, bet šita neaptēstā govs jau visiem ir pieriebusies.Viņas viedoklim šaj kā viņa pati izsakās:miljaakaa 'kakaajamaa' lapa ir pilnīgi pie vienas vietas, un otrs pati raksta ar tādām kļūdām un atkārto burtus reiz 2, ka mana mazā meita raksta 100 reiz labāk par šo nekam nederīgo govi.