www.sudzibas.lv Swedbank krapnieki un meli

Swedbank - krapnieki un meli

visi kuri strada swedbanka vinus laikam specali apmaca ka apkrapt cilvekus .visi tik smaidigi un laipni, ka tu nemaz nevari iedomaties .ka vini ir tadi cukas.nekad neisaku ar viniem slekt kadu darijumu .varbut kads nepiekrit, es jau ari nosakuma neticeju nevienam, bet kad pac iekritu tad jau pa velu .apkrapa ka mazu ezi un vel tagat naudu grib 2000.ls.kad es ludzos ka idiots pazemojos rakstiju iesniegumus vini tikai paskatijas un saka mes jums nevaram palidzet, kautvaj pasi iegaza par suda kautkadiem 210ls divu menesa maksajumu, kuri bija aistureti .nakamos es maksaju .tie 210ls aistureju jo mainiju darbu bet viniem tas neintereseja, ko tad parastam cilvekam darit, pedejas bikses pardot vai, lai vini butu apmierinati, vinus laikam tas uzbudina.nekad neaizmirsisu vinu davanu uz jauno gadu kad atnema man auto .

E

M Mellene 17.11.2010

Riktīgi pārsmējos par Eseseseseeseseses, un viņas teikto iepriekšējos komentāros...:) Personības dubultošanās.

F FUJ 13.01.2011

PIlnīgi piekrītu, viņi ir pilnīgi cūkas un padara tikai cilvēkus nelaimīgus! PIE VELNA TO SWEDBANK. Atņems cilvekam pašu pēdējo, lai tikai piedzītu katru santīmu. NAV jau jābrīnas, ka visi brauc prom no šejienes. Pretīgi vienkārši.