Supernetto - Super! Ņeto!

Reklāmā izlasīju, ka šonedeļ Supernetto tirgo "Iekštelpu gaisa mitrinātājus". Tā kā apkurei sakoties gaiss mājās ir ļoti sauss iegādajos piecus mitrinātajus. Atnesot mājās konstatēju ka tie ir mitruma absorbētaji, t.i., pilda pilnīgi pretēju funkciju - mitrumu uzsūc. Lieki piebilst, ka veikals man tos atpakaļ neņēma.Vai 8, 45Ls dēļ man griezties Patērētāju aizsardzības centrā? Vai reklāmas likums par maldinošu reklāmu uz Supernetto neattiecas? Vai arī izmantojot valstī valdošo haosu, šis veikals vēlas iedzīvoties izkrapjot no iedzīvotājiem pēdejos naudas līdzekļus, jo neviens taču nekontrolē?

J

E Es 30.10.2009

Skaidri un gaiši rakstīts - mitruma absorbētajs

J juris 30.10.2009

Jana tu esi stulba vai tikai izliecies?

J Jana 30.10.2009

Jā, es esmu stulba. Varu kādam atdāvināt savus stulbuma augļus, jo man patiešām nav mitru telpu..

H Hugo Djego 30.10.2009

Jana, nekā personīga.Ja gribi mitrāku gaisu, tad vienkārši uz radiatora ir jauzliek mitrs lupats-lēti un vienkārši.Tas vel nav nekas traks. Varbūt tiešām kādam noder, mēģini piedāvāt kādam.Lai Tev viss izdodas ;)

J juris 30.10.2009

Atvaino, es skatījos citu publikāciju. Šajā gadījumā es tev iesaku griezties patērētāju aizsardzībā, vai arī ej un sadod viņiem, pieprasi lai atdod naudu.

J Jānis 01.11.2009

EJ UZ BEZ TABU, lai tiem tizleņiem kauns par savām kļūdām paliek.

P pufa 01.11.2009

Ej ar visu avīzi vai nu pie PTC vai tiešām uz Tautas balsi vai uz Bez Tabu, lai tie slāvu tulkotāji atbild par savām kļūdām. Var vēl vērsties galvenajā Rimi kantorī Rītupes ielā.