www.sudzibas.lv Super Netto pilnigi neizglitotas pardevejas

Supernetto - pilnigi neizglitotas pardevejas

Gribeju pasudzeties par Super Netto pardevejas stulbumu, jo savadak es to visu nevaru nosaukt. Mans 7gadigais puika tur sodien nopirka energijas dzerienu. Ta vienkarsi vinam ari vinu pardeva. Nemot vera vecumu, sodienas karstumu un berna aktivitati, tas viss vareja beigties diezgan caabiigi. Es nevaru izskriet vinam katra soli lidzi, skaidrots tam bernam ari ir, bet berns jau paliek berns, bet es nesaprotu pieaugusu aitu, kura nejedz ko dara. Gan jau, ka ta nebija pirma reize. Sikais tik kluse ta ka partizans. Tas tiesam liek apsaubit pardevejas prata spejas, nebutu stavokli, laikam aizietu kartigu haju uzrikotu, lai pati padzer taadu un peec tam veel meegina pastradat. Gribetu redzet, ko vinai sirsnina par to teiktu. Katra zina, vecaki nemiet to vera. Zinu daudzus veikalus, kur nepardod berniem sos dzerienus.

P Pāķirullē! 25.07.2011

Nu īsta pāķene, ko tu neteiksi!Prātā tikai vairošanās instinkts, pēc tam sīkie ko atrod, to lai arī bāž mutē

E Esesesseseseseses 29.07.2011

Aguceen, tev kuce, kurva vispar noraut 'zaunu un parskelt ar cirvi tevi uz pusem. Nedadrazstaa padauza

L lada 10.08.2011

zestj, , , nu ti i idiotka!!!sledi sama za svoim rebenkom, , , , i ne davaj emu deneg

S selfish 09.09.2011

Liec tu pārdevējām mieru...tad jau sanāk ka piemēram grūtnicei pie kases nevajadzētu pārdot alkaholu, jo redz tak jādomā ar galvu!!! Pati vispār sajēdz cik stulbu sūdzību esi uzrakstījusi????
Pastāsti savam bērnam kas ir kaitīgs un, ka tādas leitas nevajag lietot...

S sonja 10.09.2011

Pārdevējai nav jāaudzina jūsu bērns. Ja ar likumu būtu noteikts, ka nedrīkst tirgot līdz 18 gadu vecumam, tad cita lieta .

K kaspars 03.10.2011

pati mate vainiga, ka berns vazajas nepieskatits un vel ar naudu pa veikaliem.Pati stradaju veikala pie kases un berniem pardodu visus dzerienu iznemot alu un citus alkoholiskos dzerienus.Ja man teiktu, kada mate, ka nedrikstu pardot energetisko dzerienu teiktu, ka man ir visas tiesibas ta rikoties.

D dzonijs 13.10.2011

RAksta autorei! skati pati savu 7 gadigo bernu! ja esi no tam matem kura lai vienu pec otra ara un nespej pieskatit tad neviens pardevejs nav vainīgs pie ta!
ja tev sheit kaukas nepatik vari savakt savus sii4us un tities prom no shejienes neviens tevi te netur!
izdomajusi ka jau pardeveju vainot pie ta ka nevari sekot lidzi savam bernam! vaig parekinat savas spejas ar cik berniem tiksi gala!
Kautkā nevienā valsts likumā nesmu manijis pantu kurā teikts ka nedrīkst bērniem tirgot enerģijas dzērienus, kad šāds pants būs tad ok varēsi vainot pārdevēju kapēc pārdeva!

S Sančo 13.10.2011

Dzonij, tev arī daudz laba, gaišais tu mūsu!

M mja 13.10.2011

Dzonijs Latvijas varonigais tels :DDD