Supernetto - Pelmeņi

Veikali "Super Netto" tagad tirgo pelmeņus ar atlaidi - 1 kg paka maksā, ja pareizi atceros, 97 santīmus. Nopirku un saindējos! Divas dienas (brīvdienas!) gulēju ar sāpošu vēderu, aukstiem sviedriem uz pieres! Nedēļu iepriekš "Maksimā" nopirku citu akcijas preci - saldos sieriņus par 8 santīmiem gabalā. Jau atverot iepakojumu, bija jūtama nepatīkama smaka.
Secinājums: akcijas produkti (ļoti bieži) = bojāti produkti! Nemūžam nepirkšu!

D

A Aleksandrs 03.05.2010

100% tie bija ar lāčiem-VK SERVISS ražojums.Tur ne gaļa iekšā, bet pelavas, inde priekš cilvēkiem:(

N nn 04.05.2010

Es ar tos pelmeņus nopirku, analoga situācija.Bet ar lāčiem tie gan nebija. Labi ka neizmetu iepakojumu - kaut kāds UVIKS ražotājs.

I Ineta 16.06.2010

Tad jau jāgriežas pie ražotāja ja par maz gaļas pelmeņos iekšā, nejau Super Neto veikals vainīgs, viņš jau viņu netaisa un nevaig pārīties pelmeņus, ka vēders sāp!!!