www.sudzibas.lv Super Netto Pārdevēju domāšanas spējas

Supernetto - Pārdevēju domāšanas spējas

Ar draudzeni iegājām super neto, es gribēju paēst, viņa padzerties, viņa pirka bezalkoholisko alu, pasvītroju bezalkoholisko. un pie kases pārdevēja viņai prasa vai jums ir 18 un līdzi ir dokumenti, šoks, tad atskan frāze, bet tas ir BEZALKOHOLISKAIS alus, pārdevēja saka velreiz, lūdzu dokumentus (smiekli), nu ko, dod ISEC karti, nē tā neder, studnetu apliecība arī neder. Pases un tiesību nav līdzi. Nu ko labi es saprotu, ka pārdevēja ir ne pārāk gudra, jo tajā alū ir ne vairāk grādu kā kefirā vai labā kvasā. Bet smadzenēm kasierei ir jābūt!
varbūt apgaismojiet mani un ir pieņemti kādi noteikumi jauni, jo atceros ka bezalkoholisko alu pirku pats jau 13 gadu vecumā un neviens neko neprasīja, man 21.
Un ja kāds no super neto lasa šo, parādiet savām kasierēm kā izskatās bezalkoholiskais alus, iemāciet lasīt latviski un tad jums būs lielāka peļņa ;)
ps. blakus tēma, vai tas ka veikalā nepieņem ISEC karti parex bankas nav gluži kā apvainojums ka es to karti esmu viltojis, nozadzis vai arī ieguvis kādā citā nelikumīgā veidā par ko mani varētu sodīt, jo viņu tak izdod banka, kur jāiesniedz pases kopija utt, tad kāda velna pēc ISEc nav derīgs bet vadītāja tiesības ir? PS. Latvijas likumdošana kā vienīgo dokumentu atzīst pasi, bet kāpēc tad ir izņēmums autovadītāja tiesības, bet ne studentu apliecības, pensionāru apliecības, invalīdu utt?

J

K Krotow 28.05.2009

Kas tas ir - bezalkaholiskais alus? Nu nez, ja gribas padzerties, labak dzer ūdeni, nevis kaut ko tādu.

D D 29.05.2009

Par tiem dokumentiem, kas ir derīgi, man arī ir sanākusi laža, manā virzienā raidīja tektu, ka, redz, karti un studentu apliecību varot viltot, bet pasi vai tiesības- to ne. Man liekas stulbi- viltot dokumentus, lai varētu šmigu pirkt? Sviests. Bet visu cieņu veikala pārdevēju IQ, tādu stāstu nebiju dzirdējusi. :D

H hmm 29.05.2009

Pirms kādas nedēļas taču bija tracis par pretalkahola ierobežojumiem, kas pat kefīru padara par alkoholu, varbūt tādi tiešām pieņemti ? :) Autovadītāja apliecība nav personu apliecinošs dokuments un nav nekāda likumiska pamata to par tādu uzskatīt, ja neskaita vispārēju ieradumu, mēs ar draugiem tieši par to šodien diskutējām, domāju, ka vienīgais pamats tam ir tāds, ka autovadītāja apliecība ir standartizēts un valsts izsniegts dokuments uz kura ir tavs attēls un personas kods, kamēr citiem dokumentiem var trūkt šādu iezīmju (piemēram, studenta apliecības katrai augstskolai ir savas, bankas karti, tu varēji atrast uz ielas, ISEC karti neizsniedz valsts, citus dokumentus varbūt ir viegli viltot utml.)

N nu bet... 04.06.2009

Pasi un tiesības izsniedz valsts istāde un tas ir oficiāls personu apliecinošs dokuments, bet ISEC - izdod banka, kas nav valsts iestāde!!!

R Raivo 04.06.2009

Okey. Pārdevēja bija pastulba un neatšķīra bezalkaholisko alu un alkoholiskā. Bet, ja tas būtu alkoholiskais dzēriens, tad nekāds ISIC (un nevis ISEC, jo ir International Student Identity Card) neder - ir jābūt pasei vai VA. Un ISIC neizdod tikai bankas :-)

B BIGs 04.06.2009

Vienkārši ir stājušies jauni likumi, kuri attiecās arī uz bezalkoholiskiem dzērieniem.

G grandanstobigs 04.06.2009

sekoju līdzi NA izmaiņām katru dienu - bet neko šādu neesmu pamanījis!
tā kā gādā vien linku, kur tas ir rakstīts!

L lol 04.06.2009

pamegjini pate pastradat to lielo slodzi dura

š šeherezade 04.06.2009

un arī tā lielā slodze nedod tiesibas izturēties pret pircēju nelaipni un kretīniski...ja ir problēmas ar veselību un psihi, laipni lūgti papildināt bezdarbnieku rindas!!!Gan jau atradīsies pārdevējas, kuras prot būt laipnas šajā krīzes laikā...

. ....kl 04.06.2009

ISEC izdod banka...bet ne jau tikai tāpēc, ka atnāk Antons Pidersens un pasaka, ka viņam tādu vajag. Banka to izdod pamatojoties uz attiecīgajiem dokumentiem: pasi.

K Kate 03.07.2009

Tas bezalkaholiskais alus nav īsti bezalkaholisks, viņu kad izdzer uzreiz ar nemaz nevar sesties pie stūrs un braukt!Tagad gan samelotos, ja teiktu cik ilgam laika jāpaiet-godīgi-neatceros!
Un jā, pilnīgi piekrītu-ja gribas dzert ir jāpērk sula, vai limonāde, nevis bezalkaholiskais alus!
Un Tu 21 gadīgais varēji jau tad draudzenei nopirkt normālu alu :D :D
un nebūtu nekādu problēmu!
Un vispār ja ej Supernetto ir jārēķinās ar zemāko līmeni visā Latvijā!:P
Gan produktu ziņā, gan apkalpošanas sfērā!
Un to zin visi!
Normālu atteiksmi Tu vari pieprasīt kādā citā veikalā, Supernetto tam nebūtu īsti piemērota vieta, jo tur tāpat ir bardaks un visi to zin!
Tās personīgi ir manas domas!

Z Zuze 12.07.2009

Autovadītāja tiesības nav oficiāls personu apliecinošs dokuments !! nejauciet ar pasi!