www.sudzibas.lv Super Netto Notecējuši termiņi produktiem

Supernetto - Notecējuši termiņi produktiem

Agrāk esošā "Nīcgales" RIMI vietā (pietura Lāču muižas tirgus) atvērās Super netto, kurā tagad regulāri varam iepirkt vecus piena produktus (jāpiebilst, ka iepriekšējā RIMI bieži bija līdzīga "ķibele"). Ja acis vaļā neturēsi, tad varēsi gatavot ēdamo no izsviešanas cienīgiem produktiem un laikus trenēt iekšas vēl bēdīgākiem laikiem :))
Piebildīšu, ka attītītās valstīs šādus produktus ar vairāku (!!!) dienu derīguma termiņu atdod maznodrošināto ģimenēm par velti!!!

P

J Jānis 13.09.2009

Par cik strādāju RIMI tīklā, varu pateikt, ka tas ir tikai tāpēc, ka TUR NAV NEKĀDAS SISTĒMAS. Katrs strādā pa savam, un rezultātā arī ir viens liels bardaks un noprakstīšana. Izskatās tas apmēram tā - Juris (visus ķertos parasti sauc par Juriem :D) izkravā paleti un izmētā visus biezpienus kur pagadās. Rezultātā visu dienu tiek tirgots biezpiens, kam termiņš beidzas pēc 5 dienām, bet biezpiens, kuram termiņš beidzas rīt paliek noliktavā. un skaidrs, ka tas biezpiens rītdien tiks tirgots nenocenots, un vēl nākamajā dienā tiks IZMESTS MISKASTĒ - jā, tieši to RIMI dara ar norakstāmajām precēm, tas ir kapitālisms PSRS latvieša gaumē... Ja nav mums, tad lai nav nevienam, , ,

A albis 14.09.2009

kādam taču Rīgas nomalē tas jaapēd, tapēc notiek regulāras vecu piena produktu piegādes, no visiem šā tīkla veikaliem.pļūtiet veseli.