www.sudzibas.lv Super Netto Neviens nevar(negrib) palīdzēt!!!!!

Supernetto - Neviens nevar(negrib) palīdzēt!!!!!

Jau kopš atvēries šis veikals, esam tā pastāvīgie klienti! Veikalā ir novietoti divi karuseļu auto, kuros iemetot 20sant bērni var izvizināties! Iemetot naudiņu šajā auto, vizināšanās nenotika, kaut kādu apstākļu dēļ. Tehnika-saprotama lieta, visādi gadās! Pasaucu apsardzi, lai uzjautātu kā varu atgūt savu naudu, lai ieliktu šos 20sant otrā auto. Apsardzes puisis paraustīja plecus un saka ka palīdzēt nevar.Palūdzu lai pasauc kādu kas var!Atbilde-problēmu varētu risināt vadītāja, bet viņai jau darba laiks beidzies!(18.40)Vēl ir maiņas vecākā(Vera), kas pienākot pie manis ar smīnu uz lūpām, sāk runāt ar mani krieviski, paskaidrojot, ka var atdot man 20sant no savas kabatas, lai es nomierinoties! Nepatīkama situācija! Bērns aiziet no veikala tā arī neizvizinoties ar mašinu, un neviens pat necenšas palīdzēt, jo uz vietas nav vadītāja! Un vēl! Gribētos, lai būtu vairāk ieinterisētības saglabāt klientus! Jo godīgi sakot, man strādājot apkalpojošā sfērā jau 8 gadus, bija grūti saprast kā var runāt un risināt problēmas tādā tonī kā to dara šī veikala darbinieki!

E

H Hugo Djego 24.02.2010

Tev jāiet uz maximu vizināties.Tur pādevējas mīl palīdzēt;)

S Shumins 24.02.2010

Ka tikai ne arī, Maxima XXX pie Saab centra pamēģini ko pajautāt. Uzbļaus krieviski, lai tinoties nah...
Jo vairāk "X", jo lielāka iespēja dabūt ar sūdainu mietu pa muguru. Pašas Maximas no tiem veciem produktiem (vai cilvēkiem, kas tās apmeklē) - pamatīgi smird. Sapērcies pilnu maisiņu, atnes mājās - sāc krāmēt laukā mājās un brīnies, kas tā par smaku. Vienalga kādas tur supercenas, nekad tur vairs neiešu. Mazāk reklāmas, vairāk mazgāt tās bodes - citādi dievs viņ zin kādas slimības tur var saķert. Noteikti ejot tur bieži nevaiga lietot baktēriju jogurtus - Maxima norūdīs tavu imūnsistēmu bez maksas.

K killer 28.02.2010

ходите в магазин за покупками а не на машинках кататься)

7 7 28.02.2010

ходите в магазин за покупками а не на машинках кататься!

J Janis 05.06.2010

kads sakars veikalam super netto- ar tirzniecibas centru kuraa staav shie karuselji, diez vai tie vispar ir supernetto ipashums

M misii 04.11.2010

Uz karuseljiem ir to apkolpojosho firmu numuri - tur zvaniet un suudzieties, veikali kuros tie izvietot, par tiem neatbild

B blackminster 16.08.2011

Bet lai ka nebutu tas karuselis atrodas veikala telpas.Seit jau cilvekiem princips vienkarsi sanak ar katru 3x ta gadas tas jau nav normali ja reiz tas stav veikala tad ir ari jabut kadai personai kas par vinu var atbildet un ko tas numurs dot PILNIGI NEKO NULLE !!! ir jau meiginats