www.sudzibas.lv Super Netto Nevar nopirkt desu

Supernetto - Nevar nopirkt desu

Jau trešo nedēļu nevaru nopirkt vācu izcelsmes desu, kopā ar šķiņķa gabaliņiem, sagrieztu plānās šķēlītēs, apm. 15 cm diametrā, apm. 200g iepakojumā. Man tā desa garšo un negribētos, lai es dzīvi nodzīvotu to desu vairāk nepagaršojis.

š šeherezade 07.10.2009

Semjuel, vai Tavam draugam Brendonam Lī arī garšo šī desa?:D:D:D...vai arī otram draugam Hugo Djego?

H Hugo Djego 07.10.2009

Hugo Djego vismaz neko tādu nav rakstijis, ka nevar nopirkt.Tad jau laikam neēd :P

š šeherezade 07.10.2009

:p:p:p zinu tikai to, ka Hugo Djego esot zilais, tā man te viena dāmīte pačivināja...Tie jau desas neēd :D

V Vilnis 07.10.2009

Varbūt parunāsim par grāmatu un daiļdarbu kopumā, ietekmi uz indivīda primāro attīstību un dzīves redzējuma saknes izlobīšanos? Tā ir visnotaļ apskatāma lieta, jo apzinot šo institūciju varam prognozēt katrs pats savas estētiskās gaumes un personības veiksmīgas attīstības simbiozi.

J juris 07.10.2009

Tu esi slims...

P pufa 07.10.2009

Vilni! kas tev noticis? kuru plauktu savā biblenē tu šodien pārlasīji?

V Vilnis 07.10.2009

Es pārlasīju par grāmatu un daiļdarbu kopumā, ietekmi uz indivīda primāro attīstību un dzīves redzējuma saknes izlobīšanu. Sapratu, ka tā ir visnotaļ apskatāma lieta, jo apzinot šo institūciju varam prognozēt katrs pats savas estētiskās gaumes un personības veiksmīgas attīstības simbiozi. Vai nav visaptveroši? Tāpēc aicinām jūs atcerēties sen iemīļotās melodijas un dziedāt tās kopā ar mums!

P pufa 08.10.2009

Vilni! paņem atvaļinājumu un grāmatas aizmirsti kādu brīdi.tu liec man satraukties par tavu veselību.

Y You 28.12.2010

TĀS DESAS VĒLJOPROJĀM NAVA!!!
BĻIN. :(
NAV ARĪ ČILLĪ PIPARI SARKANIE SVAIGIE- BAIGI ŅAMMĪGIE BIJA.