www.sudzibas.lv Super Netto naudas atlikums!!!!!!!

Supernetto - naudas atlikums!!!!!!!

Vēlos vērst uzmanību uz pircēju drošību!Turpmāk īpaši jādomā pie kases, kad došu naudu, jo šodien iepērkoties Supernneto Purvciemā, Dzelzavas iela 86, kad bija jāsamaksā 9,28 (par eiro centiem, ja nemaldos, tad bija 0,28).. iedevu pārdevējam 20,- vēl pie sevis nodomāju, ka saburzījusies maliņa, jo maks nav paredzēts tik liela izmēra banknotei (jo lv banknotes tādas nebija) un vai neko neteiks un vai varēs caur to aparātu izlaist cauri (kad pie kases pārbauda vai nav viltojumi). Pārdevējs (jauns vīrietis, līdz gadiem 30, ar bārdu un matiem līdz ausīm, ar laulības gredzenu, tur regulāri pie kases viņam kreisajā rokā ir melns cimds…laikam kaut ko krāmējis un ticis autsaukts pie kases, jo cilv’[eki bija daudz un kamēr staigāju pa veikalu, tika spiesta un skanēja tā poga, kad izsauc pie kases...) man izdeva tika 0,72.. es uzreiz, bet es jums iedevu 20,- viņš, nē man liekas, ka 10, - es saku, nē, 20,- zilā krāsā un maliņa ielocīta.. aizslēdza kasi ciet, pasauca vai nu tā bija galvenā kasiere vai vadītāja un apsargu, aizgāja trijatā kasi skaitīt...Nodomāju, jā, atlikums pie manis, to turēju rokā... atnāca pēc trīs minūtēm, jo uzreiz rakstīju par starpgadījumu draugam.. tādēļ laiks, kad aizgāja skaitīt naudu ir zināms.. un kad atnāca atpakaļ, pateica, nē, diemžēl nav lieku 10,-... (protams, ka lieku 10,- nebūs, kādi iztrūkumi mēdz būt!!) es saku, bet es iedevu vēl tādu ar ieburzītu maliņu.. sieviete (galvenā kasiere vai pārdevēja, ka nē, tāda nav!!) – kā viņa var zināt, katru banknote no galvas zina, kāda kurā kasē???!!Es vienkārši apstulbu un aizgāju...zvanu draugam..stāstu un asaras birst, jo zinu, cik naudas bija makā... un ne čeku man atdeva, ne kamerās skatījāmies (tad jau var par jebko teikt, ka es to vai šito esmu paņēmusi utt.)..Tā kā čeks palika pārdevēja rokās un es biju apstulbusi no tādas rīcības, tad nevaru pierādīt šādā veidā neko!Bet, "paldies" par jauko attieksmi un lai jau...par šiem desmit eiro bagātāka nekļūšu, bet Jums tas lai nāk atpakaļ ar uzviju! Pirmso reizi dzīvē nācās saskarties ar kaut ko tādu! Un diemžēl vai par laimi Supernetto būs tas veikals, kuru, lai arī vistuvāk dzivesvietai vairs neapmeklēšu un ieteikšu to darīt arī saviem draugiem!

H

R riina 07.02.2015

Ka Tu neiesi uz Supernetto, viņiem pie vienas vietas, nav jau tas darbinieku bizness. Kā saka krievi "Meņše naroda boļše kislaroda".

db 07.02.2015

Vajadzēja nevis draugam, bet policijai zvanīt, ja jau biji pārliecināta, ka tevi tā apčakarēja. Būtu arī viņiem piedraudējusi par policiju un pirkstu nospiedumiem uz banknotes, varbūt tad viņiem uzreiz atrastos tava nauda.

T trakotais 09.02.2015

nepatīkami

C Chiep_ 09.02.2015

Nepatīkami jā, bet uzreiz vajadzēja teikt lai pārskaita naudu tavā klātbūtnē, plus lai ar tevi kopā kamerās paskatās un ja nelīdz tad ar policiju vajag draudēt! Var gadīties ka netīšām šādi kasierim sanāk, jo pati esmu kasiere, bet ja man klients saka ka iedeva vairāk, tad ja negribu tam ticēt tad noteikti turpat uzreiz kasi pārskaitu.

M Mixxy 12.06.2017

Tieši tā. Pati arī strādāju veikalā kā kasiere. Protams citreiz sanāk kļūdas.
Piemēram gadījās ar vienu klientu.. Viņš man centās ieskaidrot ka neesmu atdevusi pareizi naudu. Kase saskaitīta, viss kārtībā bet klients vienalga uzstāj lai naudu atdodot. Iesaistot apsardzi kamerās varēja ļoti labi redzēt kā nauda tika atdota pareizi. Visvairāk jau sarūgtināja klienta aurošana un manis pazemošana, ka esmu zagle... Visi klienti aiz viņa uzreiz rūpīgi skaitīja savu naudu. Tajā brīdī jūtos ļoti slikti, jo neko sliktu izdarījusi nebiju,naudiņu atdevusi pareizi, bet mani vēl nosauc par krāpnieci.

M Mixxy 12.06.2017

Es jūsu vietā apsargam būtu palūgusi, lai paskatās kamerās. Jo ļoti labi var redzēt cik klients iedod. :)