www.sudzibas.lv Super Netto Maiņu vadītājs Kaspars

Supernetto - Maiņu vadītājs Kaspars

Šis "Supernetto" darbinieks uzvedas rupji pret pircēju, atsakās mainīt broileri, kuru citi pircēji nolikuši nepareizā vietā pie neatbilstošas cenas, paskaidrojums tiek dots, ka vainīgi ir tie citi pircēji un ka naudu neatgriezīs, jo vadībai nepatīk ka ir pārak daudz čeku anulētu!Bet tas vēl nav viss - kad jautā pēc šī maiņu vadītāja Kaspara uzvārda, tad viņš atsakās to izpaust!!Laikam vēloties palikt anonīms.Bet tas vēl nav viss, pircējiem ir jaklausās kā viņš skaļi tirdzniecības zālē lamā savus padotos, apvainojot slinkumā un nevīžībā. Vai tiesam tas ir info kas būtu jādzird pircēju ausīm??

U

H Hugo 16.04.2011

Priekš tā lai saskatītu pareizu cenu uz katra produkta ir svītrukods, tāds pats ir uz cenu zīmēm. neesiet slinki un salīdziniet vismaz pēdējos trīs ciparus. Tad nebūs jāsūdzas par nepareizām cenām.

č Čoms 16.04.2011

Vajadzēja viņam pa purnu ar nocenoto siļķu konserviem!

č ČangalsPleška 16.04.2011

doma segodnja?

č Čoms 16.04.2011

опять личные разговорчики в публичном месте

вот и иди дальше хуей

č Čoms 16.04.2011

Ei, šušora, pidriki, pediki, mudaki, šniri, čmošniki, urodi, gde vi?