Supernetto - Krāpšana

Liepājas Supernetto veikalā, Ziemeļu ielā, nedēļu reklamē akcijas preces, bet preci darbinieki uz plauktiem neizliek. Laba akcijas prece tiek noliktavā sadalīta starp darbiniekiem un darbinieku paziņām, bet parejiem klientiem visulaiku melo ka prece ir izpirkta. Veselu dienu nostaveju pie veikala un pārbaudīju bet preci neviens tā arī neizlika. Reklāma iet pa televīzoru, veikala avīze stāv a veikalā nav.

masyanya 30.06.2018

"Veselu dienu nostaveju pie veikala" - Jūs to nopietni?

M Māra Birjulins 30.06.2018

Tas bija tā ( obrazna)

Tas ir vienkārši briesmīgi, ka smagi slimam pircējam tā jācieš negodprātīgu veikala darbinieku dēļ, kuri sapērkas akcijas preci un pēc tam to tirgo ar uzcenojumu. Vispār par tādām nelietībām ir noteikti jāziņo Satversmes Aizsardzības birojam, jo ir pārkāptas pircēja cilvēktiesības. Iedomājieties! ¿Šim smagi slimajam indivīdam pat nācās veselu dienu(!) nostāvēt pie veikala(veselam, tas ne vien nebūtu pa spēkam, bet pat prātā neienāktu) un lūk - viss skaidrs. Darbinieki visu akcijas preci uzpērk un ved laukā ar kravas mašīnām. Un pircējiem nekaunīgi melo, ka prece izpirkta un jauna piegāde vēl nav bijusi. Bet nekas, Māra Birjulins viņus atmaskos!

M Māra Birjulins 30.06.2018

Slimais invalīds esi tu. Jo ar galvu tev nav kārtība. Lasit nemāki. Latviešu skola.

C critical thinker 30.06.2018

kas tad tā prece bija? prezervatīvi?