Supernetto - Krāpšana

Vēlos informēt par pārdevējas Kristīnes zaglīgo čeku sišanas metodi veikalā Supernetto Maskavas ielā 256 B. Pārdevēja izsita kopumā nelielu daudzumu preču, bet dārgākais produkts s-iers - pēkšņi daudzumā dubultojās. Pie kam pēc pārdevējas uzvedības varēja jus t kaut kas nav kārtībā ar čeku, viņa palika tramīga un vēlējās, lai ātrāk paņemu preci un aizeju. Kad tomēr sāku pārbaudi , pārdevēja Kristīne kļuva vēl tramīgāka un kad es aklāju čekā neprecizitāti nekavējoties atdeva naudu neko nepārbaudot, kas vien liecināja, ka viņai zināms par dubulto naudas paņemšan par preci. Pie kam atvainošanās ne no veikala vadītājas, ne no pardevējas Kristīnes saņemta netika. Čeka Nr 755173 18.03.2007 11:07 Lūdzu sodīt klaji nekaunīgo pārdevēju un kompensēt man morālo kaitējumu.

J jolanta85 18.03.2017

Morālā kaitējuma apmērus...un vispār vai ir bijis morālais kaitējumus nosaka tiesa. Jūs kā prasītājs varat iesniegt prasību... Bet labāk tomēr iesaku iet uz RIMI, tad nebūs 2 Eiro dēļ te muļķības jāraksta.
P.S. kļūdīties ir cilvēcīgi...

Life_is_life 18.03.2017

Siers izraisa atkarību

M Macc 21.03.2017

Bet vareni garšīgs :D

C critical thinker 19.03.2017

jā, gaidiet morālā kaitējuma kompensāciju. Tikko no šejienes izsūtījām Jums miljonu EUR.

S Sviestins 03.08.2017

1)Ja kļūda tika iesista kasē tad to pārdevēja kabatā neiebāzīs, vai nu meitene kļūdījās, vai arī tā jau ir lielāka veikala konspirācija pie, kuras meiteni nevar vainot. (Piebildīšu, ka tā ir teorētiska spekulācija un ja man būtu jāmin, patiesība, tad šī sūdzība patiesībā ir sū*)

2)Vai speciāli gaidījāt lai čekam aprit 10 gadi un varat sniegt sūdzību ceor, ka kāds nepamanīs? Vai arī vienkārši esat sniegusi maldinošu informāciju: "Čeka Nr 755173 18.03.2007 11:07"? Jebkurā gadījumā jūtos maldināts un vēlos atvainošanos kā arī sagaidu morālo kompensāciju!