Supernetto - Krāpšana

Kasieres šajā veikalā ļoti veiksmīgi manipulē ar to, ka pircēji pie kases norēķinoties, nepievērš pastiprinātu uzmanību tam, kas patiesībā tiek izsists pirkuma čekā (īpaši tad, ja pirkumu ir pietiekoši daudz)... Pēdējā mēneša laikā mani centās piekrāpt vairākkārt - 1) vīns, kas maksāja apm. LVL 3, -, čekā "nejauši" tika izists 2x (šis fakts tika konstatēts jau aizejot līdz mašīnai, atgriežoties veikalā - no kasieres tiek saņemts ieteikums - nu, tad ņemiet otru pudeli, ja jau es iesitu to čekā); 2) pērkot apelsīnus, tie tiek izsisti par hurmas cenu, kas diemžēl kg maksā uz pusi vairāk! Ieteikums Supernetto apmeklētājiem - pārbaudiet čekus neatejot no kases! :)

D

S SDkarte 28.12.2010

Tā var būt tikai kasieres kļūda.

A aleksa 28.12.2010

Tieši tā, kasieri arī ir cilvēki, gadās kļūdas, pircējām, kā saka, ir jāparbauda čeks un nauda pie kases. Pati padomājiet, kāda jēga kasierim Jūs piekrāpt? Ko viņš no tā iegūs (izsitot aplesīnus kā hurmu, kasierim var būt tikai problēmas, nevis kādi labumi, vienkārši sajauca cipariņu vadot kodu, vai arī svītrinieks sistēmā ievadīts nepareizi)? Nevajag meklēt pasaules sazvērestību tur, kur tās nav.

M Matilde 28.12.2010

Nezinu gan, iepērkos tur it bieži, nekad nekas tāds nav gadījies, cilvēki kļūdās, visi tagad ir nervozāki, kāpēc vajag tik aizdomīgi to tvert. Priecājies, ka Tev ir mašīna! Darbs arī noteikti ir, un viss cits.

Čekus vajag pārbaudīt vienmēr un visur, tas ir cits stāsts.

A Anna 28.12.2010

Droši, ka kasieres kļūda, ne ļaunprātība. Uz vakarpusi, kad cilvēks noguris, gadās visādas sīkas šaizītes-ko padarīsi.
Būsim saprotoši pret cilvēkiem, kuru darba diena ilgst vairāk kā 8 stundas-darbs ar naudu un cilvēkiem nav tas pats vienkāršākais.

L Linda 31.12.2010

Kasieris pēc garas darba dienas ir noguris. Ja jūs pastrādātu tieši supernetto, tad saprastu kādēļ rodas šādas kļūdas. Šie darbinieki arī ir tikai cilvēki, nevis tikai roboti, kuri nedrīkst kļūdīties! Tādēļ ir izdomāti monitori, kur parādās katras preces cena un beigās kopējā summa. Ja pati esi slinka skatīties, tad vēlāk nesūdzies internetā!

I Iveta 07.01.2011

Tiem augstprātīgajiem pircējiem vajadzētu vienu dienu pastrādāt par pārdevēju, tad sapratīs ko nozīmē tirdzniecībā dienas beigas.