www.sudzibas.lv Super Netto vadibas nolaidiba

Supernetto Kauguri - vadibas nolaidiba

nevaru saprast RIMI vadibu, ka var aizvert acis uz sa veikala vaditajas un mainu vaditaju atieksmi pret darbiniekiem, es tikai sodien sapratu kad saja veikala ir daudz jaunu seju un tad devos klat pie pirmas zale sastaptas pardevejas un jautaju kur palikusi darbiniece varda AINA, bet sanemu atbildi kad esot uzrakstijusi atlugumu, jo nevarejusi vairs izturet atieksmi pret sevi.Pedejos divos menesos esot jau 5 vecas darbinieces aizgajusas.Ja jau Rimi neciena tadas darbinieces ka bija AINA, kura pat pircejiem palidzeja maisina ielikt preci un paskaidrot ko nezin un maceja ieteikt to labako preci.Manuprat atlaist vajag tadus vaditajus no kuriem iet prom labi darbinieki, bet so darbinieci saukt atpakal, jo veikals ir briesmigs, grida udeni pludo, maizi par akcijas cenam nopirkt nevar, jo nav kas to izliek, ta es sodien no supernetto Kauguri izgaju pat maizi nedabuju nopirkt kuru gribeju.Bet si pati veikala vaditaja Vineta kartejo cigaru nopipejot aiznesas man garam neapstajoties/Tadel velos pieverst Rimi vadibas lielaku uzmanibu sim veikalam, jo no pasa gala bija un ir slikta slava, jo pirceji nav nedz akli, nedz kurli un kad nepienak ta diena, kad jums pirceju paliks pavisam maz.Ar cienu Alina no Kauguriem

E

T ToAndrejs 29.12.2010

Opā, ludzu uzraksti lai citi neuzķeras arī tavsdarbs.lv un tautas balss sadaļa tvnet.lv

T To Ferratum 30.12.2010

Nesaprotu, tad runā par Supernetto, tad par Rimi??????

K klim 30.12.2010

Supernetto ir Rimi meitas uzņēmums.

J Janīna 05.01.2011

Vai tikai pati godājamā AINA nav stāvējusi Alinai aiz muguras un
diktējusi sūdzības tekstu, jo kas tad sunim asti cels, ja ne pats.
Atliek vien priecāties, ka SUPERSTRĀDNIECEI AINAI beidzot ir
radusies iespēja sameklēt sevis cienīgu darbu, kur viņas centība un
darbaspējas beidzot tiks novērtētas!
LAI TEV VEICAS, AINA!

E Edite 12.01.2011

Loti ceru kad sai darbiniecei viss ir kartiba, bet atbildot uz jusu komentaru varu pateikt, kad so darbinieci personiski nepazistu, tadel varu apgalvot kad man aiz muguras neviens nav stavejis.Darbinieku vardu var izlasit uz piekarina katram darbiniekam un amatu ari starpcitu, tas ta, jusu turpmakai zinasanai.Esmu parliecinata kad so komentaru ir rakstijusi kada Kauguru Supernetto darbiniece, varbut pat si pati vaditaja Vineta kuras godu acimredzot esmu aizskarusi pasakot, savas domas par vinas personigu ricibu un smekesanu, tad sis sakamvards, kas sunim asti cels, ja ne pats, varetu piemerot ari jums.Ka zimams nevienam nepatik, ja akmens ielido pasa darzina...Pacik pati stradajui tirdznieciba jau 12, g.un pati esmu tikusi lidz vaditajas amatam, so, to esmu sapratiga secinat, pec sa komentara, velu jums lielus panakumus un asakus darbiniekus.

A Agnese 30.08.2011

ko var cilveki meli kulstit kamer pashi nav redzejushi to visu pashi ar savam acim un Aina nu tiesham nebija ta stradniece kuraij tagad krist pie kajam un luuukt oij visa sveta atgriezies tevis delj vejkals bruk!!!
MANS VIEDOKLIS kaut katra veikala butu tada vadiitaaja!!! tas ir pirmam kartam! otrak kartam Vineta ir zelta cilvecinsh kas veiakala speja cilvekus apvienot ka vienu lielu ģimeni un pacela !!!
es tikaij labu varu pateikt par sho veijkalu!!!
luudzu aizversim savas pakstis un nerunasim par to ko nezinam!!!
ta ir cilveku nomelnoshana apvaijnoshana !!!

N Neatklašu 04.11.2011

Savukārt Ikšķilē derētu vadību atlaist dēļ nelikumībām ko veic visi strādājošie, saistībā ar produktu norakstīšanu.!

T ToNeatklāšu 04.11.2011

Kāpēc tad neatklāsi? Ja tā ir patiesība, tad nav iemesla slēpt, ja meli, tad nav jāraksta.Un kā tad lai to vadītāju atlaiž, ka trūkst informācijas, pat ja derētu?

E Elinaa 02.03.2013

ES PATI ARI ESMU STRADAJUSI SAJA VEIKALA UN TU LAIKAM ESI TA AGNESE KURA PATSTAVIGI KAVEJA DARBU NO RITIEM UN VIENMER VISI CITI TAVAS BEDAS BIJA VAINIGI, KURAI BIJA 5 PARKAPUMU AKTI SASTADITI, BET CIK ZINU AINAI NEBIJA NEVIENA.NEZINU KAPEC TU NETIKI ATLAISTA, JO CIK ZINU JA IR 3 AKTI, TAD ATLAIZ NO DARBA, TURKLAT TU PAT NEKAUNEJIES NAKT DARBA AR ZILU ACI, UN KAD AIZGAJI NEVIZOJI PAT ATNAKT PEC DOKUMENTIEM, TO DARIJA TAVA MATE.BET DIVAINA KARTA NEPAGAJA PAT GADS KA TU ATKAL ATPAKAL STRADA SUPERNETTO, BRINUMAINI KA VINETA TEVI PANEMA ATPAKAL, LAIKAM JAU TAISNIBA, KAD TEV RADINIECE STRADA RIMI OFISA, TAPEC VADITAJAI NEBIJA KUR LIKTIES.TAPEC NEVAJAGA MULDET PA CITIEM AINA TIESAM STRADAJA LABI, NEACEROS NE REIZI, KAD KADREIZ VINA BUTU KO NEIPILDIJUSI, KAS TIKA TEIKTS NO VADIBAS PUSES.TURKLAT AINA TEV MATE VARETU BUT PEC VECUMA.ESAM PEDEJA LAIKA BIEZI TIKUSAS UN VINAI SODIEN VISS IR LABI.BET TU LABAK SKATIES SEVI UN PADOMA KURI TAD TEV IR TIE LIELIE SASNIEGUMI SAJA JOMA???

S Sandra.b. 11.01.2014

Kārtīgi izsmējos .Acīs cērtās šo komentētāju izglītības līmenis, sākot jau ar pirmo .
Zinu par kādu Ainu iet runa -nu nav jau ši Aina tik nevainojama strādniece .Lai Aina pārlasa darba līgumu, un tur ir apakšpunkts, kas tieši attiecas uz Ainas pārkāpumu, labi ka tika sveikā bez panta . Lai Ainai veicas jaunajā darbā, un nepieļauj vecās kļūdas.Prieks par Tevi AINA turies .
Kas attiecas par Agnesi, jauna maiga meitene, kurai dzīves pieredze vēl jāiegūst dzīves gaitā, bet redzu, atklāta neslēpjas zem cita vārda .Redzu Agnese ir izteikusi savu viedokli ar saviem vārdiem . Bet komentētāja itkā ELĪNA baumu līmenī. Jautājums Elīnai, kā tad Agneses mamma varēja viņas vietā dokumentus kārtot ?Tad minējums par radinieci ofisā, nu ja īsti nezin ko tad runā . Tas izklausās viena tante teica . Agnese tika aizstāvēta tāpēc, ka ir viegli ievainojama, un bez aizmugurējās domas jauna meitene, bet Aina pienācīgos gados rūdīta - veca lapsa . Agnese ir jauna, un jādod iespēja nokārtot savu dzīvi, un mainīties, bet šis vecās dzīves rūdītā s l apsas diezvai mainīs savu nostāju, un slimību apspriest citus . Iepriekšējā tekstā arī izlasāms, cik negatīva nostāja pret Agnesi . Es zinu Agnesi un zinu arī Ainu . Neteikšu, ka Agnesei nav bijuši pārkāpumi, bet ir jāizvērtē cilvēks viņa būtība, un šo pārkāpumu jēga . Lai meitenei veicas sevi pilnveidot, turies Agnese, un nepakļaujies tām vecajām plekstēm, es Tev ticu .un no ša pirmā komentāra brīža ir pagājis laiks, un zinu esi savā dzīvē daudz ko mainijusi uz labo pusi . Esi iestājusies privāt koledzā, dzirdēju būsi augsta mēroga speciālists ar eirpas serifikātu, malacis lai Tev veicas turies, un nepadodies šim skaudīgajām plekstēm .

E Elinaa 11.01.2014

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

E Elinaa 11.01.2014

Sveiki dāmas.Sandra nesaprotu kāpēc jums vajag apmelot cilvēku kuru jūs nemaz nezinat un neēsat kopā strādājis.Es varu pateikt par Ainu kā īsti bija.Aina šajā veikalā nostrādāja 3.gadus, kavējumu nebija un pārkāpumu arī.Viss bija ļoti vienkārši Aina sastiepa muguru un sākās nopietnas problēmas ar kājām, pēc slimošanas uzraksrīja atlūgumu pēc ārstu ieteikumiem.Bet kas attiecas uz Agnesi nesaprotu kāpēc jūs salīdziniet ar Ainu, kāds tur sakars.Agnesei tiešām bija daudz pārkāpumu, pēdējo reizi pirms atlūguma iesniekša darbā ieradās narkotisko vielu ietekmē, bija lūkts iet mājās.Brīžiem liekas kad mēs esam tik skaudīgi, kad kāds uzslavēja Ainu, kura bija parastu strādnieci, tūlīt nāk dažādi netīri komentāri, bet pats interesantākais, kad no cilvēkiem kuri nav lietas kursā par notiekošo.Es šai veikalānostrādāju 1.g.par maiņas vadītāju un viss notika manu acu priekšā.Par Agnesi varu pateikt, var jau būt skaista, bet atbildībai ir jābūt.

N Normunds Lagzdiņš 11.01.2014

Elīnaa tu viņai ekspertīzi taisiji? Tu esi 100% pārliecināta par narkotisko vielu ietekmi? Nepazīstu Ainu nu šo meiteni zinu labāk nekā jūs visi kopumā!!!
Un par neslavas celšanu ir 157.pants vai Par cieņas un goda aizskaršanu, ja tiek radīts morāls kaitējums personai ir tiesības vērsties tiesā pret personu, kas ir aizskārusi godu un cieņu pieprasot kompensāciju Civillikuma 1635. pants !!!

E Elinaa 12.01.2014

Ekspertizi vajadzēja taisīt, tad kad cilvēks tāds atļaujas darbā ierasties. Ļoti žēl kad neizsauca policiju un nesastātija protokolu un neatlaida ar pantu.Neviens jau nav tads muļķis, nav īpaši grūti atšķirt neadekvātu cilvēku no piedzēruša, turklāt ne viena es tajā dienā strādāju, bet kādi 5 darbinieki.

K kruellis 12.01.2014

Vēlos iesniegt sūdzību par Super Netto Jūrmala veikala vadītāju Zandu Žvirbli-Vilmani. Esmu šī veikala darbinieks un vairāku mēnešu garumā esmu bijis spiests paciest veikala vadītājas Zandas Žvirbles-Vilmanes zemisko, nicinošo un nievājošo attieksmi pret sevi un saviem kolēģiem.
Kopš sāku strādāt Super Netto Jūrmala, jau pirmajās nedēļās man nācās dzirdēt no vadītājas nepatīkamus komentārus adresētus man, lai gan no sākuma viss bija jauki un likās, ka kolektīvs ir tiešām patīkams, līdz brīdim, kad vadītāja vienu rītu sāka nievājoši izturēties pret mani, sakarā ar to, ka, es, nesen sācis strādāt Rimi tīkla veikalā, nezinot vēl visas darba nianses par kurām mani neviens netika līdz tam brīdim informējis un pamācījis kā ko īsti darīt, lai gan biju jau novērojis iepriekš, ka viņa ļoti nepatīkamiem ( cilvēku aizskarošiem) vārdiem izteicās arī par pārējiem kolēģiem.
Šo mēnešu laikā, man nācās novērot, dzirdēt un redzēt, kā vadītāja izturas pret saviem padotajiem, apsmejot tos, saucot par "stulbiem", "idiotiem", neko nemākošiem indivīdiem, novedot darbiniekus līdz asarām. Vienu manu kolēģi viņa saukā par analfabētiķi un dauni, pircējiem dzirdot. Šādi starpgadījumi ir bijuši vairākkārt un tāda pati attieksme ir arī pret preču piegādātājiem. Vienīgie darbinieki, pret kuriem ir labvēlīga attieksme, ir darbinieki no Tukuma, tā dēvētā ''Tukuma banda'', kuru tā ir iesaukuši paši pircēji. Ļoti daudz pircēju ir atteikušies nākt iepirkties uz Super Netto Jūrmala veikalu tikai dēļ tā, ka daudzi darbinieki ir aizgājuši no darba dēļ Žvirbles-Vilmanes attieksmes pret viņiem.
Zanda Žvirble-Vilmane izturas pret kolēģiem, kā pret lopiem. Izsaka sarkastiskus, ciniskus komentārus, ienesot darba vidē negatīvismu un pretī sagaida cieņu, un respektu.
Esmu arī novērojis, kad atbrauc reģionālais direktors, viņa atklāti viņam acīs skatīdamās apmelo savus darbiniekus, žēlojas un nonievā. Stāsta nepatiesību par vienu no maiņas vadītājām, kamēr tajā pašā laikā piesedz otru maiņas vadītāju, kura vairākas dienas neiznāca darbā bez attaisnojoša iemesla. Mani apmeloja, ka es draudot un tiekot diskriminēts, kas nav patiesība.
Nācās man arī nevilšus noklausīties vadītājās sarunu ar pārstāvi no VUGD, vai ir izlasītas jaunās instrukcijas un informēti darbinieki ārkārtas situācijās. Vilmane atbildēja, ka esot lasījusi, bet nav paspējusi kaut ko, no kā es secināju, ka viņa atklāti melo VUGD darbiniekam. Nekādas instruktāžas ārkārtas situācijā neesmu saņēmis, bet žurnālos bija jāparakstās. Pēc tam bija trauksmes signāla pārbaude un, kad signalizācija tika palaista vairākas reizes, viņa skaļā balsī izsaucās - "kas, viņš ir idiots?.."
Bija situācija, kad es beidzot tiku pusdienas pārtraukumā, dzirdēju no vadītājas komentāru maiņas vadītājai, ka viņai ir jāpasaka jaunajiem darbiniekiem cikos ir jāiet pusdienās, (tāda, kā pusdienu grafika nav un uz to brīdi es strādāju līdz veikala slēgšanai un pusdienās tiku pēdējais), beigās uzdodot jautājumu:''Viņš-ko, taisās stundu ēst?".
Man tika izteikts aizrādījums, sakarā ar to, ka es nesveicinos ar kolēģiem. Es ar kolēģiem VIENMĒR esmu sveicinājies! Vadītāja vienmēr tiek pasveicināta, bet atbildes sveiciens gandrīz NEKAD neseko! Komentārs par sveicināšanos no vadītājas puses tika pat uzrakstīta uz CHECK LIST-es publiskai apskatei. Ienākot no rīta veikalā, vadītaja ejot garām manai kasei, pie kuras jau bija piestājuši pircēji, bet es vēl bēru pēdējo rulli ar maiņas naudu lādē, izteica nievājošu komentāru, tā, ka pircēji pat dzirdēja - "ja nemāki skaitīt, tad jānāk uz darbu agrāk..." Check list netiek mainīta veselu mēnesi, lai gan pati vadītāja man teica, ka tā ir jāmaina KATRU dienu, bet lai es nevienam nesakot to. Vilmane pieprasa no darbiniekiem, lai Check listē atzīmētais būtu izpildīts dienas, vai divu dienu laikā un tam ir jābūt parakstītam, bet es nevaru to fiziski izpildīt, jo man gandrīz nepārtraukti ir jābūt kasē, par ko es pēc tam saņemu pārmetumus, jo darbs nav izdarīts.Par (ne)sveicināšanos man bija ļoti nepatīkama saruna ar vadītāju, kuras laikā viņa, ar nicinājumu sejā, aizvainoja pat manu mammu, sakot, ka mana mamma neprot audzināt savus bērnus.Par šo tekstu es jūtos ļoti personiski aizvainots, jo man mamma ir svētākais cilvēks šajā pasaulē.
Par vadītājas attieksmi pret saviem padotajiem ir sūdzējušies ari pircēji, un ir bijuši šokā, kā viņa atļaujas tā izturēties!. Kad darbā ir Žvirble-Vilmane, darba kolektīvā valda depresīvs noskaņojums. Par psiholoģisko atbalstu un sapratni no vadītājas puses pilnīgi var aizmirst. Viņa nekad nepiezvana kolēģiem, ja viņi ir apslimuši, neapjautājas par veselības stāvokli.
Esmu strādājis vairākos kolektīvos, bet šādu attieksmi pret padotajiem un visvairāk jau pret sevi novēroju pirmo reizi. Uzskatu, ka atbildīgajām iestādēm būtu jāpieņem mēri šajā sakarā un attiecīgi jārīkojas. Gandrīz katram šī veikala darbiniekam, arī ar stāžu, būtu ko teikt, tikai daudzi baidās par tālākajām sekām.

N Normunds Lagzdiņš 12.01.2014

ELĪNA!!! Es velreiz atkārtoju liec šo meiteni mierā!!! Tas ko tu te raksti ir ļoti nekorekti un norāda par tevi kāds cilvēks tu esi!!! Ar kādām tiesībām tu internetā nomelno cilvēku es domāju ka šī persona vārdā Agnese griezīsies policijā ar lūgumu izskatīt lietu!!!
nebūs grūti atklāt kas tu patiesībā esi!!! Un es dārīšu visu laij tu likumu priekšā atbildētu par morālo kaijtējumu!!! Un cik tad tu jaunkundze esi tālu tikusi? Veikalu nomainijusi?

S skaidrīte... 12.01.2014

kruellis... pilnībā piekrītu jo pati strādaju šajā veikalā un baijdos runāt par šo visu !!! Šī persona ar savu sarkasmu aizvaino cilvēkus!!! Cik darbinieki ir aizgājuši, es saprotu ir arī ka darbinieks ir vainīgs, bet ko šī vadītāja at;laujās tas ir pāri visam ... Piesekt maiņas vecāko kura neierodās darbā 3 dienas vis tiek notušēts !!! Kāds cits kautko netā izdarīs šausmas vēlos lūkt nomainiet te vadītāju vai vienu dienu neviens neatnāks uz darbu lai strādā vadītāja ar savām draudzenēm ...Ir daudzas lietas, bet nebūšu tik nekorekta jo KRUELLIS ir istāstijis principā visu!!! Bet tie ir tikai ziediņi!!!