www.sudzibas.lv Super Netto drausmiga apkalposana SUPER NETTO DOBELEE

Supernetto Dobele - drausmiga apkalposana SUPER NETTO DOBELEE

drausmiga apkalposana SUPER NETTO DOBELEE.VISPAAR jau sai veikalaa labi ja 2 x esmu bijusi, jo neeju uz taadiem bomazariem, bet jaa, nacaas pabut, un velos tikai pateikt,NESPERIET SAVU KAJU TUR!!!!nepietiek,ka tur pirceeju publika-Bomzi, urlas, cietumnieki, pedejie narkaani,alkaani,kaut kadi sabiedriibas ATKRITUMI, ieiet bailigi, tad tur klaat tam apsargi-taa kaa no psihenes vai cietuma izlaisti, bet PARDEVEEJI PAARI VISAM. VIENA AR BRILLEEM,VECA, TOTALAKA VECMEITA IZSKATIJAS, GADI 60, MATI SPEKKII, BRILLES AIZKALTUSAS, VISPAAR NESAPROTU,KAAAAAAAA TAADUS BOMZHAKUS VAR LAIST CILVEKUS APKALPOT, IZVEMTIES VAR NO TAADIEM PURNIEM. + PARGRIEZTU SEJU MANI APKALPOJA.karoce, nesapratu,kad taa VECAA STJERVA 7 mazgadiigos alkashus, pirms maniim paneema un izsita viniem alkoholu.VISPAAR BEZ JEBKADAS JAUTAASANAS, VAI ES TO VEELOS/NEVELOS.jo tipa bez 5 min 22.POHUJ PIRCEEJS. DARA KA IENAK PRATAA.UN VEEL KAD AIZRADIJU, PARGRIEZTU FEISU SAKA DIRST.KOPS SII IMCIDENTA KAJU NESPERSU PRINCIPIAALI ARII RIMI. TAGAD ESMU MAXIMA KLIENTS.EJIET NAHUJ RIMI UN SUPER NETTO TIKLI.

K

F ffffff 11.01.2015

blin tai veikalaa pedeejie kropli straadaa un smird ne-re-a-li!

C Chiep_ 12.01.2015

Ieliec vēl kādu komentāru no sevis lai tev vienai nav jāraksta te :D

Labāk nepiesauc, ka kādreiz pati nepaliec par kropli, bomzi vai stervu. Var redzēt kkāda sīkā 12 gadniece iemācījusies "krutos" vārdus no sētas urlām un dod vaļā tagad. Nu tev vieglāk palika? Ceru, ka tev nekad nebūs bērnu lai nelaistu pasaulē vēl tādus pašus morālus kropļus kā pati.
Dzīve ir maita, viss nāk atpakaļ.Sagremo to.

C Chiep_ 12.01.2015

Droši vien tev alkoholu nepārdeva tāpēc tagad te savu žulti izliec. :D
Žēl ka pēdējos gados tik daudz savairojušies tādi sabiedrības atkritumi kā tu. Domā ka super "krutie", lamājas trīsstāvīgajiem un noliek visus apkārt. Ja jau pati esi tāda skaistule un pašai no sevis nav kauns, tad kāpēc neparakstījies ar savu vārdu?

Y YoYo 12.01.2015

Šitā ir spēcīga sūdzība!
Jaunība ir pārejoša vērtība, un tad var dzīve visādi iegriezties, ka nākas lietot zemas kvalitātes brilles un taupīt uz šampūnu.
Vienīgi nesapratu sūdzības būtību ... veikala darbinieki neizvēlas kādus pircējus laist vai nelaist veikalā.
Tādu likumu neviens nav pieņēmis.
Vienīgi Tev ieteiktu padomāt ko un kā tu runā, jo tas ko te jālasa atgādina filmas Briljamta roka fragmentu:
Jesļi čelovek idiot to eto na dolgo!!!
Lamu vārdu gūzma nekā nevairo tavu intelektuālo potenciālu ...

A Artis 25.04.2016

Paldies :D sen tā nebiju nosmējies :D