Supernetto - ?

Hei, ko man tagad darīt? Šodien kaut ko pirku ieks Supernetto, bet pārdevēja sevi apšmauca par 30x.
Es kaut ko pirku, veselu iepakojumu, bet svītrukods parādija uz čeka tikai vienu vienību.Es pat nezinaju, kas un cik tur iekšā, tikai pirku, jo kaut kas taču cilvekam ir japērk.
Man liekas, ka jābrauc būs uz Liepāju un godam viss jānokarto, citādi meitenem būs pašam jamaksā.Vai arī to visu kaut ka noraksta?

H

J juris 08.10.2009

Neesi SASPIEDIES?

š šeherezade 08.10.2009

...nav smieklīgi, it nemaz nav...:(((labāk ej, no kurienes nācis, mēs jau sen Tevi esam aizmirsuši---citi jau Tavā vietā stājušies...:)))

H Hugo Djego 08.10.2009

Šehe, man trūkst vārdu :P

H Hugo Djego 08.10.2009

Es goda v a rds biju aizmirsis, ka manjaraksta hugo Djego :P

P pufa 08.10.2009

Nu re, Šehem arī mīkla atminēta. :)

Mamma 09.10.2009

Solveiga, Peers Gints ir melis.

I Inita 10.10.2009

Man liekas, neko viņas nemaksā, jo neviens taču nezina, cik vienību, kur pazudis, vai kāds nozaga vai ko- bet, ja moka sirdsapziņa- atdot!!!:)

š šeherezade 10.10.2009

Inita vispār nesaprot, ap ko tā īsti lieta grozās...:)))Visa būtība jau slēpjās tanī apstāklī, ka Uģis Riktīgais jau sen apglabāts, bet redz, sūta mums sūdzības no viņpasaules!!!:D

P pufa 10.10.2009

Apsveicu Šehe ar jauno biznesu zoodārzā!

A albis 13.10.2009

čaw Šehe, Pufa!nemaz nebiju šei ieskatījies un re kas notiek -atmaskošana, nekas Uģi-Hugo labi ka atzinies, jā un Inita šinī situācijā ir kā piektais ritenis.

A albis 13.10.2009

Uģi-Hugo ko Tu tur nopirki laikam fuflo.

Mamma 13.10.2009

Neuzbruc cilvekam, varbut saldumus pirka Pufai un Sheherezadei!

P pufa 13.10.2009

Kaķi maisā pirka. tur tak viss saprotami uzraxtīts. ja kaķis maisā, tad nav zvanīts, ka meitenes sevi apskaitījušas, tik pat labi UR sevi apskaitījis. Jāgaida, kad Uģis atvērs to maisu un paziņos, ko tad īsti nopircis. Tad mēs atkal sanāksim un spriedīsim kā vērst lietas uz labu. :)