www.sudzibas.lv Super Netto Bojātas zivis

Supernetto - Bojātas zivis

Mīļie pircēji, esiet uzmanīgi pērkot saldētu Heka liemeni veikalā Super Netto!
Šodien sakārojās zivi, nopirku, atvēru paciņu, bet iekšā zivis sapuvušas un bojātas, smird visa māja!Atpakaļ uz veikalu gan nenesu, jo iepirkos braucot garām.Ļoti nepatīkami, paliku bez vakariņām.

H

E eseseseeseses 27.06.2010

es nemaz nezinaaju, ka ir taada zivs - heka liemenis..un ka sasaldeeti produkti arii meedz buut bojaati...bet palasies internetaa - un katru dienu uzzini ko jaunu..

K Katt23 28.06.2010

Kadu dienu skatījos TV tur rādīja par tam saldētajāz zivīm. Lai šī zivs stāvētu tik ilgi un būtu smagaka viņi piesūcina viņas ar kādu ķimikāliju nosaukumu diemžēl neatceros. Pēc tam kad atkausējat ūdens ir vairāk kā pati zivs:( Un ja vēl smird tad noteikt vecu jau sasaldēka katrā gadījumā labāk tad pirkt nesaldētu.
Bet es nedomāju ka veikals pie vainas jo viņi taču nesaiņo viņas uz vietas.