LV RU
www.sudzibas.lv Super Netto Slikts serviss

Super Netto - Slikts serviss

Supernetto kasiere, ja nemaldos vārdā Valentīna-tirgotāja id 1185446, kas strādā jūrmalā, raiņa ielā, bija dusmīga jau apkalpojot klientu pirms manis, jo nebija novietots kociņš, kas atdala pirkumus. Tas bija 07.11.17plkst. 20.41. Gaidīju rindā un dzirdēju, kā viņa jau dusmojās un saniknota caur telefonu izsauca citu pārdevēju kurai bija jānoņem nepareizi iesistie produkti, kas bija nākošajam klientam. Arī es aizmirsu novietot šo kociņu, tāpēc pārdevēja pat nesasveicinoties uzsāka pārmetumus, ka, vai es pirmo reizi esmu veikalā un svarīgākais, kas mani visvairāk aizkaitināja bija tas, ka man kā latvietei viņa pārmetumus izteica krievu valodā. Es uzskatu, ka mēs dzīvojam Latvijā, kurā valsts valoda ir latviešu valoda un kamēr mēs nezinām, kādā valodā klients runā, ir jāsasveicinās latviski, lai saprastu tālāko komunikācijas valodu. Man nav jāklausās krievu valoda Latvijā. Beigās, kad savu pirkumu sāku ievietot maisiņā, pamanīju, ka pie mana pirkuma stāv kāruma biezpiena sieriņš, kuru es pati nemaz nebiju ņēmusi. Pārbaudīju, vai tas ir čekā, lai pārliecinātos, vai iepriekšējais klients to nebija aizmirsis. Izrādījās, ka tas ir iesists manā čekā kaut gan pati to nebiju ņēmusi. Es par to viņu informēju, bet viņa klusēja un neko neteica un izskatījās, ka devās prom no kases. Ja jau es par to samaksāju, tad ari paņēmu un aizgāju. Šī pārdevēja varēja reaģēt uz šo situāciju noteikti citādāk. Pārdevējai nav primārais klients. Izskatījās, ka viņa pēc iespējas ātrāk vēlas, lai rinda beidzas un iet prom. Mēs ejam uz veikalu, lai saņemtu šādu apkalpošanu? Vertēju to zemu, jo jūrmalā šāda prakse tiek piekopta.

Ne

Komentāri (9)

Pr Pretenzija Pretenzija 08.11.2017

AIZVER SAVU PĀKSTI! Liec mierā pārdevēju, un ja nepatik , ej uz citu veikalu. Riebjas šitās princeses un prinči, kas iedomājas , ka ir pasaules nabas! Lai vēl tā citas izdarās, ja vajag, nav pretenziju, ibio šmaķ!

Ol Ollons 09.11.2017

Super neto tā jauna pārdevēja izskatas pēc alkašenes un narkomānes.strādāt vispār nejēdz.atlaistu tādu duru uzreiz!

ViliesPirceja 03.12.2017

Jus laikam pats esat kasieris, kas strada Supernetto vai Maxima, tik komentaros varens.

Pr Pretenzija Pretenzija 08.11.2017

A to tāda kā tā juriste iedomājas uz šo sociālo slāni sev balles pelnīt un savu taisnību ācīs bazt! Pašla zini kur?!

Ej pakaro ar valsts vīriem un tur paprasi kādas taisnības , piem par darba algām un kriesajām naudām, bērnu pabalstiem, pensijā, utt.! Slabo?!

Pr Pretenzija Pretenzija 10.11.2017

Nu, ja pēc sejas spriedīsim, tad tas jau ir "čau". Supernetto ir nabagbode tā tauta vismaz sauc, ja ir pretenzijas par pārdevējas neadekvāto uzvedību, lūgtum iet pie vadības! Es neizprotu cilvēkus, kas bļaustās par pārdevēju, kas nāk no zemāka soc. slāņa un ar mazu atalgojumu, kādas vēl PRASĪBAS? Tas , kad ieiejot veikalā , paskaties uz viņām, man ir žēl, jo nodzītas kā "zirgi" un vēl naudas iztrūkumi, jo visam jānotiek ātri. Ja Tev gribās citādu apkalpošanu tad ej uz krutākiem veikaliem. Vai VISPIRMS pie vadības, tad nāc šeit sūdzēties, ja nav izdevušās pārrunas!

alergologs 09.11.2017

Dzirdēju kā pārdevēja pircējam teica, ka starp precēm ir jāliek kociņš, bet es arī to nedarīju, tāpēc pārdevēja ir slikta, ļauna tante, kas neieredz klientus.

alergologs 09.11.2017

Un vispār, ja gribas izcilu apkalpošanu, tam ir citi veikali nevis SuperNetto.

ķe Ķecerītis 14.11.2017

Esam dažādi cilvēki un dotajā situācijā nav zināms, cik ilgi tā kasiere todien pirms "īpašās klientes" sēdējusi pie kases, ka tik ērcīga bijusi. Un pašam ir jāseko, lai neizsit liekas preces tavam pirkumam, šeit neredzu kasieres vainu.
Valodas jautājums Latvijā nav supernetto vai kādu citu pārtikas veikalu īpatnība, tā ir Latvijas kā vietas īpatnība. Ja ir nepārvarama vēlme sagādāt strādājošam cilvēkam problēmas, tad var aiziet pie menedžera un rakstisku sūdzību par apkalpošanu nevalsts valodā. Tiesa nezinu vai tam būs kāds efekts, varbūt bērnu mātei nogriezīs jau tā mazu prēmijiņu. Būtu jauki, ja pirms ļauties dusmām, mēs spētu izvērtēt vai tā sanāks cīņa par taisnību, kas nesīs sabiedrisku labumu un ietekmēs sabiedrisko domu, vai tas izvērtīsies par trulu ieriebšanu, kas pabojās dzīvi atsevišķai privātpersonai vai ģimenei.
Pats pārvaldu krievu valodu pilnībā, bet Latvijā pēc iespējas vairāk lietoju latviešu valodu, īpaši tam sekoju līdzi veikalos un taxi. Parasti neiebilstu, ja ar mani runā krieviski, taču pats kontaktu veidoju latviešu valodā. Īpašos gadījumos tēloju, ka nesaprotu krievu valodu un izsaku lūgumu -"Es nesapratu, lūdzu pasakiet to pašu latviski ".

Vi Victor2017 16.11.2017

"Я не должна слушать русский язык в Латвии" - это клиника!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay