www.sudzibas.lv Super Netto krāpšanās ar cenu

Super Netto - krāpšanās ar cenu

Labdien!
Gribu pastāstīt par pirkumu , par ko nācās samaksāt neatbilstoši uzrādītajai cenai. Pirmdien iegādājos gaļu. Šonedēļ tai tiek reklamēta atlaide un tā arī bija norādīts uz iepakojuma- 2.49 EUR/kg. Tomēr, kad mājās ieskatījos čekā,biju neizpratnē, jo tur bija aprēķināta cena par 4.25 EUR/kg. Lieki teikt, ka arī uz iepakojuma uzrādītā cena gala rezultātā neatbilda tam, ko iekasēja pārdevēja.
Kā tad tā! Kā ar uzņēmuma labo vārdu? Cik cilvēki todien tika apkrāpti paši to nezinot?
Vai varbūt tas mūsdienās nav svarīgi?

Aelita.

D Džambo 16.06.2016

Palasi vienu rindiņu zem sarkani pasvītrotā

S SudzibaFLY 16.06.2016

paskaties uzmanīgāk --> Gala cena, kāda galu galā ir tā beigu summa par tavu speķi, un tad tik raksti sūdzību!

D Dontkillmyvibe 16.06.2016

Lasīt jāmācās cilvēkam ????

B Baiba 16.06.2016

Iemācies no sakuma lasīt un muti savu taisi vaļa.

donna b 17.06.2016

Gala cena 2.20. Ieskaties uzmanigak pirms raksti tik emociju sudzibu. Rimi un SN ta preces ar atlaidem norada, lai pircejam paradit, cik esi ietaupijis.

A AGr 20.06.2016

Pirmkārt jau cenām jāseko veikalā pie kases, nevis mājās jāpēta čeki.
Otrkārt te jau iepriekšējos komentāros norādīts, ka kļūdaties jūs, un krāpšana nav notikusi.
Tāpēc atgriežoties pie pirmā punkta - ja jūs veikalā pie kases pievērstu uzmanību tam, kas tiek iesists čekā, problēma tiktu atrisināta jau uz vietas, un mums nebūtu jālasa nepamatotas sūdzības.