www.sudzibas.lv Super Netto Nopirkst Super Netto

LA CONDA Cabarnet Sauvignon vīns - Nopirkst Super Netto

Valkā ir tāds veikals Supernetto, kur nopirku minēto sarkanvīnu 3 pudeles no ČĪles, it kā baigi labs- der pie gaļas un sieriem, tam piemītot zemeņu un kazeņu aromāts, kas papildināts ar piparmētru niansēm. Citās niansēs neielaidīšos, bet daru Jums mīļie zināmu tikai to, ka izdzerot visas 3 pudeles, tajā vakarā man sametās pavisam sūdīgi:
- kuņģi dedzināja;
- uz miegu vilka;
- uz kašķi arī;
- čerips sāpēja;
- uztveres spējas bija samazinājušās par procentiem 15;

Nākošā dienā, atvainojiet, atvēmu tīru vinigretu, - labi, ka līdz spainim paspēju aizbizot, citādi nākošais, kas nāktu pa koridoru, iepējams, ka vinigretā zaudētu līdzsvaru.

Nepērciet tādu vīnu, no kura tik sūdīgi metas.

Es vienu baltvīnu esmu noskatījuse- būs šovakar jānodegustē...

S Stoned Buddha 08.12.2010

Sakiet tīru "vinigretu"? Tak vajadzēja savākt, būtu šodien, ko paēst... Nākamreiz izdzeriet uzreiz 5 pudeles un uzrakstiet par izjustajām niansēm...

S Stoned Buddha 08.12.2010

Vīns laikam 1.5 Ls maksāja, viņu speciāli priekš jums veda no Čīles.

E Eseseseseseseses 08.12.2010

ha-ha-ha, sis ir koloriits koments, apsmeejos.
izdzerot 3 pudeles jebkura (ne tikai Ciiles) viina, vinegreta atvemsana naakamajaa riitaa ir pat ljoti labs iznaakums, viegli tiki cauri; smagaakas reakcijas rezultaataa vareeji pat atmest kedas.
lai labaak veicas ar baltviinu sovakar!
:))))))

J Juris 08.12.2010

vo vo. 3 pudeles!!! Da dzer jebkuru vīnu tādā kvantumā. Ja vēl uzreiz atplīsīsi, nevis būs kāda aktivitāte, tad no jebkuras dziras būs ne dikti labi!!! Vajag bik prātu skaidrā esot, lai vēlāk nav uz šmigu jāapvainojas!!!

R Ritva 08.12.2010

Vajag pirkt dargaku vinu, vismaz pa 9-25lati pudelee.
Tikai dargie vini ir LABI.
Nevajag pirkt nekadu alkaholu, ipasi viinu, kas nav dargs.
Tikai vinam virs 9 lati ir kaut kada kvalitate.
Iesaku nopirkt par 19-35lati vinu, labu marku un nobaudiit.
Pilnigi cita kvalitate un sajuta.

P Psihs 09.12.2010

Autore varētu padalīties ar baltvīna degustācijas iespaidiem:)

M Mellene 10.12.2010

nu ja 3 pudeles nav taka bišķ pa daudz??? Man ar 3. glāzem ir labi un jūtu ka vairak labak nedzert, a te 3. pudeles.