www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Viņiem galvenais ir, vai tev ir nauda

Ātrā Medicīniskā Palīdzība - Viņiem galvenais ir, vai tev ir nauda

13.jūlija vakarā manam bērnam sākās alerģija, pietūka kakls, nevarēja paelpot ...es ātri ar vīru ieliku bērnu mašīnā un aizvedu uz ātro palīdzību...tur man dežūrējošā māsa man ļoti nelaipnā balsī saka ...jums nauda ir...tiešām nezināju, kā bērniem 7 gadu vecumā ir jāmaksā septiņi lati... biju šokā, mans bērns varēja nosmakt, bet viņiem galvenais ir, VAI TEV IR NAUDA...jautājums ...cik maksā mūsu bērnu dzīvība, ja man nebūtu līdzekļi, ko tad darīt...paldies dievam viss nokārtojas labi ..medicīniskā palīdzība tika sniegta laikus.Atbraucot mājās skatījos čeku, a tur raskstīts Maksas pakalpojums...

K Ketrina 15.07.2009

Idioti!
Ja bērnam būtu nopietna problēma-mātei naudu nemūžam neprasītu!Tātad tas nebij nekas akūts!

U Uģis riktigais 15.07.2009

Tā jau ir politika.Lēmumus par to, ka jamaksā pieņem valdība, nevis ārtās palīdzības darbinieki.Ja viņi neprasis naudu, tad paliks paši bez algas.Manas darba biedrenes vīram nebija labi ar sirdi.Izsauca ātros.Lai aizvestu dažus kilometrus uz slimnīcu bija jāmaksā 20 lati.Samaksāja ar, bet vīrs tik un tā slimnīcā nomira...

E Endija 16.07.2009

Nu bet ja nopietnas veselības problēmas, es pat ātros nesauktu, brauktu ar taksi, lētāk sanāktu.

: :D 16.07.2009

Cik neaptēstam ir jābūt, lai nesaprastu kas ir ĀTRĀ MEDICĪNISKĀ PALĪDZĪBA?????? Pie ĀMPS uz staciju diez vai juus kaadu aizvedaat! Anda, no saakuma pareizi noformuleejat savu suudziibu un tad kaut ko te ciikstat. Nekas par velti sajaa dziivee nav.
Kaada jeega tev te tagad bljaut par to, ja tev nebuutu nauda - bija tacu! Nomierinies un aizmirsti!

U Uģis riktigais 16.07.2009

Tas pats trakakais ir tas, ka Tu maksā nodokļus, pareizak-tos atvelk no algas-gribi vai negribi, bet par to Tev nekas vairs nepienakas! Mediķiem arī ķeras pie algas klat, it kā tiem nav ne no kā jadzīvo!
Laikam jau ta ir, ka dzīve ir kaut kāda luxa lieta, par ko dārgi jamaksā...

š šeherezade 16.07.2009

Labāk šajā visā politikā neiedziļināties un dzīvot iespēju robežās tā, lai, pasarg Dievs, nekad nebūtu jāmeklē ĀMP pakalpojumi...jo tad ir vāks, ja nav naudas, brrrrr, šermuļi uzmetas par to visu domājot...

Mamma 16.07.2009

Bez naudas tu neesi cilveks, nu vai ta nav nirgashanas par cilveku?

U Uģis riktigais 16.07.2009

Ir ņirgāšanās:(

S sss 16.07.2009

Kristy
tev Zoss bērni ir? Esi redzējusi, kad cilvēks smok nost dēļ alerģijas?
autorei jaut : no kā bija alerģija? Manai meitai ir no medus, kas izrādījās 2, 5 g.v. diezgan bīstami.
Informācijai: Ja bērnam ir 7 gadi, tad bērnu slimnīcā Vienības gatvē vecāki klāt nav vajadzīgi! Zinājāt, jā nē, tad lieciet to aiz auss.

V vivija 16.07.2009

Laukos jau ņem, nezinu kāpēc? Rīgā neko neņam-pagaidām!!! Ja nav naudas, ātrās palīdzības darbinieks nelien makā un nerauj ārā naudu no turienes!!! Un nav ko bļaut uz ātro palīdzību, viņi tos lēmumus nepieņem, to dara valdība un tos izpilda... diemžēl likumi jāievēro!!!

K kristy 17.07.2009

To sss!
Es neesmu Zoss, man ir trīs bērni!
Alerģija ir alerģija! Bet joprojām palieku pie tā, ka ja gadījums tiešām būtu kritisks, tad naudu neprasītu!
Un bērnus savus vajag labāk pieskatīt, tad nebūs nekādu problēmu!:)

Mamma 17.07.2009

Kristy tu baigaa dir.. . Ar alergiju berni dzimst nepartraukti slikta ekologiska stavokla del, un taa nav maminjas vaina. Zini cik gruuti ir taam maaminjaam kuraam alergiski beerni? Biezi to uzzina tikai peeksni un nejaushi saskaroties ar kaadu jaunu faktoru. Un ir amorali prasiit naudu per bernu arsteshanu valstii kur par beernu maksaa tik mazu pabalstu bet iekasee tik lielus nodokljus.

K kristy 17.07.2009

Ar aleriģju bērni slimo tāpēc, ka vecāki nepareizi baro, bērni uzņem neveselīgu pārtiku. Aleģija tās ir organisma bailes pret pasauli! Un vecāki paši nerūpjas par savu veselību! Tāpēc jau nevajag rupji lamāties! Bet no otras puses tas parāda Olga, tavu, izmisumu! Man žēl, ka tā ir noticis, es ju pie tā neesmu vainīga!

F feja 17.07.2009

Pilnībā piekrītu Kristy! Alerģijas ir bailes pret pasauli! Nesaprotu, kāpēc tik rupji jāruna(to Olga).Neredzu nevienu iemeslu, lai tā runātu!
Viņa tak tev neko sliktu neizdarīja! Katram ir tiesības uz savu viedokli!

S spāniete 17.07.2009

Ja palīdzība nebija neatliekama, jāmaksā tie 7 LVL ir!
Apskaties MK noteikumus Nr.1046.
Māsiņa nipričom!

Mamma 17.07.2009

Kauns ka maza slima beerna mammiti apkraapaat?

Mamma 17.07.2009

Lopu dakteri!Tie nav dakteri bet miesnieki!

Mamma 17.07.2009

Kristy tu esi auksta un ciniska. Tu jau nu savas atvases pareizi baro, aha!

K kristy 18.07.2009

Neesmu ne auksta, ne ciniska! Savus bērnus tiešām baroju veselīgi, jo pati rūpējos par veselīgu dzīvesveidu!
Žēl mediķu, jo viņus apliek visi, kam vien nav slinkums! Gribētu redzēt kā šī māmiņa būtu rīkojusies māsiņas vietā! Parasti visvairak bļauj tie, kuri paši nejauki pret citiem izturas!

Mamma 20.07.2009

Tas tiesa esmu nejauka pret daudziem. Pati zinu. Bet nekad neatsaku pirmo palidzibu un naudu neprasu par to. Tas ir amorali.