www.sudzibas.lv Sergel Parādu piedziņa

Sergel - Parādu piedziņa

Labdien! Vēlētos uzzināt, cik likumīgi ir sia sergel uzliktie līgumsodi?!Sia SergelMana bēda ir tāda, ka 2006 gadā bij neapmaksāts tele2 reiķins. Tagad jau pāris gadus sergel neliek mieru, reiķins ir apmaksāts, arī sergel ir saņēmuši savus %. Bet sia sergel neliekas mierā! Ir apnikuši ar saviem draudu zvaniem un e - pastiem. Kadā jaukā dienā neatbildēju viniem tik laipni, kā viņiem to gribētos - un par to man tika uzlikts līgumsods! Un atkal viņi mani terorizē! :) kā tikt no viņiem vaļā?! Kāds ir ar viņiem saskāries?!

A Aivars Kalns 12.01.2015

Zini kā - izskaidro viņiem normāli, ka netaisies neko maksāt jo viss ir samaksāts. Pats tā izdarīju un tā arī viss pieklusa. Viņi jau neko tev nevar izdarīt ja Tele2 nav nekādu pretenziju pret tevi. :)

S snitram82 10.12.2015

Man pašlaik nav darba, es meklēju bezdarbniekos. Es nevaru samaksāt uzreiz, jo man jāiet uz kursiem. Tad mums ir kāda stipendija (tie ir 90 procenti no stipendijas mums).