www.sudzibas.lv Sergel parādu piedziņa

Sergel - parādu piedziņa

Labdien.
Gribētos padalīties ar Jums mīļie ļautiņi par tādu tēmu,kā parāda piedziņas kompānija Sergel.Lieta ir sekojoša,kādreiz tika pieslēgts mans mobilais tel.pie Tele2.sagadījās tā ka kļuvu par parādnieci un manu lietu nodeva parāda piedziņas kompānijai Sergel.Tagad šis Sergel kantoris vēlas no manis iekasēt neadekvātu lielu naudas summu.pievienoju klāt Sergel kompānijas sastādīto summu,ko viņi vēlas iegūt
Rēķinu vēsture
Rēķinu Nr. Pakalpojums Datums Summa
20269513 Neapmaksāts rēķins 01.11.07 -€ 103,72
662582 Izdevumi par parādu piedziņu 02.06.10 -€ 17,21
- Maksājums par rēķinu 20.06.11 € 7,11
- Maksājums par rēķinu 21.10.11 € 7,11
- Izdevumi par parādu piedziņu 06.12.11 -€ 17,35
- Līgumsods 28.03.14 -€ 174,44
saprotu ka pati vainīga esmu,bet man šķiet ka viņi pieprasa kaut ko pa daudz.Ja tiešām tā ir,varbūt ka kāds varētu ieteikt kur griezties un atrisināt šo lietu savādāk.

V

L Lepnā Lavīze 11.04.2014

Ārpustiesas parādu piedziņas likums nosaka, ka parādu piedzinēji par saviem pakalpojumiem var iekasēt, maksimums, 12 latus (liekas, 17 eiro), un no tiem 7 latu iekasēšana vēl ir jāpierāda, ar faktiem, ka viņi īpaši strādājuši ar parādnieku. Nevajag viņiem maksāt neko, bet pamatparādu gan pa taisno vajag nomaksāt tur, kur ņēmāt. paņemiet arī apstiprinošu dokumentu. Būs ar ko viņiem muti aizbāzt.

A Andris1985 20.11.2014

Ņemot vērā, ka rēķins nav apmaksāts no 2007.gada, šis parāds visticamāk ir cedēts (pārdots) un tie Sergel rīkojās ar kreditora tiesībām. Daudzu manu paziņu parādus viņi ir nopirkuši. Līgumsods gan izskatās par traku. Ieteiktu sarunāt, lai samazina līgumsodu līdz saprātigam un to pašu ar tiem piedziņas izdevumiem.