www.sudzibas.lv Senukai Pretīga attieksme

Senukai - Pretīga attieksme

Gribētu zināt kas skaitās ziemassvētku eglīšu sveču svečturi, tie neskaitās eglīšu rotājumi.
Tākā par pilnu cenu bez atlaides tos nevēlējos gāju uz informāciju, kur gribēju tos atgriezt, bet man pasaka, mēs naudu neatgriežam. Paskaidrojiet kā tas ir saprotams, kad es preci nevaru atgriezt. Jo reklāma maldinoša. Citos veikalos atgriež, bet te nē. 05.12 2019.

05.12.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 05.12.2019

Labdien,

Pateicamies, ka esat mūsu klients un informējāt par savu iepirkšanās pieredzi mūsu veikalā. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs.
Atvainojamies par šo situāciju un nepatīkamo pieredzi.
Lūgums atsūtīt Jūsu kontaktinformāciju uz mūsu e-pastu: [slēpt]@ksenukai.lv, lai varam ar Jums sazināties.

Ar cieņu,
K Senukai

At

Tu Turkey901 05.12.2019

Naudu par preci, kurai nav konstatēts ražotāja defekts/ brāķis, neatgriež, bet var piedāvāt samainīt pret kaut ko citu, ja iepakojums nav bojāts un neuzrādās lietošanas pazīmes.

At Ativ 05.12.2019

Un ja maldinoša informācija?

Tu Turkey901 05.12.2019

Uz kases vajadzēja atteikties no tiem nevis maksāt, neviens šai konkrētai precei atlaidi Jums nesolīja, viņiem tā ir kategorijā "svečturi" nevis Ziemassvētku rotājumi, vajadzēja pārjautāt pirms iegādes, ja nebijāt pārliecināts, tā kā viss ir korekti.

At Ativ 05.12.2019

Problēma tika atrisināta! Un man bija taisnība! Tā kā Turkey 901, paldies par žulti!

Tu Turkey901 05.12.2019

Tikai likums, normatīvie akti un subjektīvais viedoklis, žults un neveselīga attieksme pret apkārtējo viedokli drīzāk ir Jūsu komentārā.

Lai būtu!