www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss, bojājums

AtrisinātaAS Kesko Senukai Latvia - Slikts serviss, bojājums

No internetveikala piegādāja preci - Fiskars Telekopiskas dārza zaru šķēres - ar novēlošanos.
Atpakojot, pamanīju - prece netīra, putekļaina.
Komplektā iztrūka pamācības (nevienā valodā) .
Prece izrādījās nestrādājoša, asmeņu mehānisms nobloķējis, nevar uzsākt darbu.
Klientu servisam zvanīju 3 reizes, man atzvanīja vairākkārt, bet darbinieki nespēja un necentās atrisināt problēmu. Attieksmi vienkārši neprasmīga, neprofesionāla bez jebkādas izdomas un vēlmes palīdzēt. Neiesaku šajā ksenukai internetveikalā iegādāties. Tā vietā labāk dodaties uz veikalu, kur preci var aplūkot uz vietas.
Nosaukums gab. Cena daudzums kopā
grieznes ar teleskopisku kātu 1023624 (fiskars)
000051345969 99,00 € 1 99,00 €
piegāde (2,00 kg)
delivery 3,99 € 1 3,99 €
pvn 21% summa: 17,87 €
kopā: 102,99 €

09.08.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 12.08.2019

Labdien,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju.
Jums ir iespēja izmantot 14 dienu atteikuma tiesības. Sīkāku informāciju nosūtījām Jums e pastā.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 17.09.2019

Uzņēmuma AS Kesko Senukai Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

F