Salons ''Glamour"" DOBELEE!!! - Gēla nagi!!!

MEITENES MĪĻĀS, NEKAD!!!NEKAD neejiet uz to salonu!Tur strādā Dobeles lielākā staigule!

aizgāju uzlikt nagus uz šo ''salonu'' un atnākot mājās vienkārši izplūdu asarās!Man sāpēja nagi, visi nagi bij šķībi greizi, sarkani, novīlēti līdz pat dzīvnagam!Tūlīt mājās ņēmu nagus nost, vieta, kur uzlikt tipsis (mākslīgā naga daļa) nokrita mazliet uzsitot pa to, taču kad sāku ņemt nost gēlu no sava naga biju šokā!!!Mani nagi bij vienkārši gaļa nevis nagi!Vārdu sakot, ja negribat staigāt BEZ nagiem, nēejiet pie viņas!!
Runājot par Natāliju, viņa salonā strādā kā ''friziere''!īsumā sakot, matus labāk uzreiz apgriezt mājās pašai, nevis iet uz turieni, jo mati būs izroboti līdz pēdējam, un frizūras vienkārši ''lieliskas''!!!

B Baibina 09.12.2011

Cik runa tad tev Iveta senite ir uz pakalas!!!

K Kika 09.12.2011

Wow, ko tik te nevar uzzināt :D
Ok, iesakat...pie kādas meistares Dobelē var iet?

V vita 13.12.2011

vairaak kaa gadu eju nagus pieaudzet pie Baibas, tik skaistu dizainu tiesham dobele neviens netaisa, vinja izgajusi ljoti daudz kursus lai macetu to ko citi neprot.pukjes vinja zime vnk fantastiskas. noteikti iesaku ari citiem izmantot vinjas pakalpojumus, ari cena salidzinopt ar saloniem nav augsta, pie tam biezhi nak klientiem preti un taisa dazhadas atlaides, ari nagu salabo bez maksas, kad ir kads nolauzts. cik zinu meitenes pie vinjas liek ari gelish laku.

P Pareizā 15.12.2011

To Vita

Šķiet, ka Tev visa pasaule griežas tik ap Baibu! Nu, ne jau viņa vienīgā starp Dobeles meistariem ir izgājusi daudz kursus un prot zīmēt puķes! D

K Kliente 15.12.2011

Meitenes mīļās...katram savs...Nepatīk vienā vietā, jāiet uz citu!

A akkungs!!! 16.12.2011

Baiba, man teikt nav ko :D pateicoties dazam pazisanas iespejam, izskatijam, ka tavi ''aiztavesanas'' gadijumi ir no vienas un tas pasas ip adreses :)Tadel jau te visi manikiri ir izkengati, un tikai Baiba vien izslaveta :D kas patiesiba uztaisa vienus nagus pus gada :) publisks FUJ!!!

2 23pelite23 16.12.2011

Jā Esmu dzirdejusi no savu draudzenu puses Ka Santai BUTNOREI ir drausmiga kvalitate nagiem, loti pavirsi, ja pacenstos vairak butu super ari par maniem nagiem ko vina uzlika, 1 reizi uzlika bija drausmigi bet tad vina tiko tik macijas, nekas, tad otro reizi un atkal rezultata nebija, un tagad draudzene uzlika un atkal nekas spidos bet laiks iet uz prieksu bet vinas kvalitate stav uz vietas...

manu prat laiks vinai iziet kadu kursu par so specializacijas temu!!!(lai izdodas)

Runajot par kristini (vienicas otra puse)
biju sajusma malacis zina ko dara, un velmes izpilda un ar nagiem nostaigat var menesi un nekadu problemu - pieredze dara savu!!

bet runajot par baibu kas tā tāda?????????????

C ciete 17.12.2011

Par Santu, pati lieku pie vinas nagus, man patik, koleges ari ir apmierinatas, liku pie Sandras Bernickas, sakuma bija spidosi, bet tad saka viss iet godigi sakot pa***a!
Gels drupa nost, dizains nekads...
Tagad lieku pie tas pasas Santas biogelu, un viss ir loti labi!
Kristine tiesam ir sava amata meistare, cepuri nost!
Baiba, ir te tada izleceja, kas ir iedomajusies ka liek vislabak par visiem, mes ar meitenem te ari domubiedru grupa smejamies, ka pie jebkuras diskusijas ir Baibas ''profesionalais'' komentars :)
Nepatikama meitene!Nagu kvalitate galigi garam, neskatoties uz to, ka ir loti skaisti, ja vinai butu vairak klientu, varbut butu kaut cik labak, bet laikam tiesi tas pieredzes trukums to kvalitati apslape :)

J jack 17.12.2011

Vel varu ieteikt nelikt pie Sindijas Gerasimjonokas, uzliku, nauda vien veja izmesta:( pirmo un oedejo reizi liku!Kabatas jau tresaja diena!
Aizgaju pie citas meistares, esmu loti apmierinata ar kvalitati!

P pilnigsvajprats! 17.12.2011

Baiba, ja doma, ka neviens nesaprot, ka tu te cepies sevi aizstavet, tikmer noliekot citus meistarus!Nu nav taviem nagiem pieprasijuma un nebus!attopies meitenit, Es Dobele stradaju jau labu laiku, Ir 7 gadu pieredze saja joma, un kad man uz salonu atnaca labot tavus nagus, tas bij tas pats, kas papiru vilet!Bet zem segvardiem aplikt meistarus, kas ir labi meistari, vai kas tikai macas, un celt debesis tos, kurus vispar nepazisti, ir pretigi!Tu uzvedies, ka berns!

S santa 17.12.2011

Es izsti necepos par to, ka kadam nepatiik mans darbs, seviski, ja tam cilvekam esmu likusi pasmacibas sakuma posma!Paraadiet man meistaru, kas piekeroties otai, viilei un geelam uzmeistaro preciizus, skaitus nagus?!Es nevienu pie sevis neturu, meitenes, nu ja nepatiik, nenaakat, nez kaaadel man klienti kuri atnak, tie ariii paliek?:)protams, ir kas neatnak otro reizi, jo atrod meistaru, kas liek labak!Bet nevienam nekad neesmu teikusi, ka profesionali lieku nagus!!Katram ir savs viedoklis, katram ir sava gaume!Domaju, ka seit nav jeegas vienam otru aplikt, sseit jau ir izveidojies kkaads masveidu manikiru aplikssanas tusins!Meitenem, kas ar sso lietu nodarbojas vairaak vajadzeetu vienai par otru pozitiivi izteikties, ipasi zinot, ka NAV taada manikiira, kurs nebuutu aplikts!Ta vieta domaju, ka labaak buutu padalities iespaidos, pieredzee, neskatoties uz to, ka ta ir sava veida konkurence meistaru starpaa, Tapat ''nocelt'' vai ''piesist'' kada kadai klientus nevar, katram klientam ir savas velmes un savas domas par konkreto manikiiru...Runajot par Baibas nagiem, es vienus laboju, bet, lai es teiktu, ka kvalitaate bij slikta-nu nevaru!Nagi bij tiesaam labi, un loti skaisti!Ta, ka nezinu kam iekritusi ssi ''nelaimiga loterijas bilete, kas trapijusi uz Baibas slikto kvalitati''!Manuprat seit vienkarsi kadam nav ko darit, un tas nu tagad visus mus noliek!

W wow 20.12.2011

Arī anti-reklāma ir reklāma... Ar saviem komentāriem jūs mani patiesi ieintriģējāt!!! Būs jāaiziet jāpaskatās, vai tas viss tiešām ir šī ļembasta vērts!!!

S sss 20.12.2011

Ooo Santa - netēlo te gudro, bet nokārto savas saistības ( savā laikā izkrāpjot naudu, par neesošām lietām ) !

D Dobelniece:) 21.12.2011

Ļoti labi liek Kristīne Legzdiņa! Kaut gan nesen sākusi likt! Iesaku! :)
Zinu, ka lasi :D

R Rīdziniece 16.06.2012

Ak vai kā nosmējos par šito slimo pāķu diskusijām...
Laba smieklu deva pirms miega ;)
Nezinu gan kā Santa liek nagus (īpaši aŗī nealkstu uzzinat), bet savulaik zaga nu gan pa deviņi mēri un acīs skatīdamās meloja...Muka, baidījās pa purnu dabūt..Hahaha...atceroties, parauj baigo smieklu...
Un par tiem nagiem, tiešām, kā Tu viens izteicās - labāk audzējiet savus un tādas problēmas nebūs...Lai nenolūztu tik ātri (jo savi nagi ir krietni mīkstāki), var pa virsu saviem uzlikt gēlu bez visiem tipšiem. :) Tā pat ir estētiskāk... Un klientes, uzmaniet maciņus un vērtīgas lietiņas no Santas, viņai nadziņi gari aŗī bez visiem tipšiem un gēla. ;)

P.S. Izteikta laucinieku diskusija :D

I ingaubavica 26.08.2012

Esmu ļoti apmierināta ar Glamour apkalpošanu un īpāši frizieri Irinu. Atieksme kolosāla, kvalitāte ļoti laba. Tīrības, kārtības, dezinfekcijas ziņā ideāli - citas frizētavas varētu pamācīties ( visu vēlreiz dezinficē pirms klients iesēžas krēslā). Ja kādam ir kārtojami veci rēķini vai ir zila skaudība, tad jāiet pie psihoterapeita atrisināt problēmas! Meitenes, Jūs esat malači - tā turpiniet!Pie Jums patīkami ieiet!

M miss20 04.09.2012

Ko jus domājat par frizieri Irinu?

M miss20 04.09.2012

Un kādas ir atsauksmes par Irinu?

G gaga6 25.02.2014

Es vispār tik šodien uzzināju no vienas meitenes šo adresi tā starp citu, un lasot visus šos murgus ko esat šeit sarakstījušas par mani-Andželu Griķi ir vienkārši smieklīgi, tiešām.
Es netaisos te nevienam atskaitīties, bet apdirst cilvēku bez pierādījumiem ir tiesas darbi, jo jūs te mani apdirsāt nepamatoti.
Jā es lieku nagus un kas par to?
Vienmēr būs kāds neapmierinats klients, bet man ir pietiekami daudz klientu kuri ir patstāvīgi, un tādu ir pietiekami.
Un par tām piesmēķētam telpām runājot, jā es smēķeju uz BALKONA, un ko es daru ta ir mana privāta lieta.
Varētu padomāt ka jūs visi te esat tik godīgi un pareizi, svetie vienkārši.