Salons ''Glamour"" DOBELEE!!! - Gēla nagi!!!

MEITENES MĪĻĀS, NEKAD!!!NEKAD neejiet uz to salonu!Tur strādā Dobeles lielākā staigule!

aizgāju uzlikt nagus uz šo ''salonu'' un atnākot mājās vienkārši izplūdu asarās!Man sāpēja nagi, visi nagi bij šķībi greizi, sarkani, novīlēti līdz pat dzīvnagam!Tūlīt mājās ņēmu nagus nost, vieta, kur uzlikt tipsis (mākslīgā naga daļa) nokrita mazliet uzsitot pa to, taču kad sāku ņemt nost gēlu no sava naga biju šokā!!!Mani nagi bij vienkārši gaļa nevis nagi!Vārdu sakot, ja negribat staigāt BEZ nagiem, nēejiet pie viņas!!
Runājot par Natāliju, viņa salonā strādā kā ''friziere''!īsumā sakot, matus labāk uzreiz apgriezt mājās pašai, nevis iet uz turieni, jo mati būs izroboti līdz pēdējam, un frizūras vienkārši ''lieliskas''!!!

M Milana 24.11.2011

A runājot vispar par salonu, tur strādā ne tikai bezatbildīgas meistares, bet pats solārijs ar vecām lampām...divas reizes pamēģināju pasauļoties...bet tolka nekāda...kāda iegāju tāda iznācu ...fuuj

R r_n 24.11.2011

Laukutante,
Ja Tu kādreiz izbraukto no sava lauka, tad varbūt arī uzzinātu, ka Ķīnā neražo tikai superlīmes, bet arī nagiem paredzētas līmes, kuras neskatoties uz savu zemo cenu arī mēdz būt ļoti stipras! Ja jau esi tik zinoša - apgaismo parasto mirstīgo tautu - kā mājas apstākļos var noņemt labi pielīmētus akrila nagus, bez acetona un bez nagu sabojāšanas ilgstoši vīlējot?
P.S. Iemācies lasīt to, kas rakstīts, nevis to ko vēlētos izlasīt!!!

G GRAFS 24.11.2011

LIELAKA LATVIJAS PROBLEMA????? KADAM SMADZENES PRASAS PIEVILET. KLIENTI TACU IR???? JA SUDIGI STRADATU BANKROTETU. AR SUDZAMBIBELI NEVIENS NEDRAZAS TAPEC SKAUZ. VIENREIZ REDZEJU CELMALA PLIKU PIEDZERUSU PAT SUNI GAJA GARAM. SALONAM TA TURPINAT. NENEMT GALVA . LAI REJEJI PASI KO SAK DARIT...

U Upss 24.11.2011

STULBĀS BĀBAS-PRETĪGI, JUS LABĀK SMADZENES PIEAUDZĒTU, NEVIS NAGUS!! Galvā tukš, bet nagiem jābūt gariem, smukiem! Fujjj

C Chakmeen 24.11.2011

Paldies, jums jaukie! Uzmundrinoša vakara izskaņa :D :D :D
Bet es kā vērotājs un lasītājs no malas gribu atbildēt komentāram par - deguniem gaisā!
Nevēlos nevienu aizskart, bet:
* visas darbinieces ir ļoti glītas[ko ne vienmēr varētu teikt par klientēm/iem], kas viņās varētu radīt sava veida kompleksus/diskomfortu, psiholoģisks defekts, ko, diemžēl, uzlikti nagi nelabos (giggle) ;
* liela daļa tur strādājošo meiteņu nav no Dobeles, kas vien ir tā vērts, lai cilvēks ar to lepotos un būtu iedomīgs - degunu gaisā, jo Dobele...nu tā tiešām ir briesmīga vieta, nedod diess tur palikt uz dzīvi [slēpt]@ Tas ir trakāk kā jebkādā lauku nostūrī...

Un ļoti patika komentārs par vitamīniem!

Meitenes mīļās - sportojam[konkrētajai meitenei ieteiktais sports tiešām noderēs, cik noprotu, jo es kā mediķis saku - liekais svars pāragri ieved visādās likstās...kur jēli nagi būs mazākais :P], ēdam vitamīnus[īpaši, ja šitāds drūmums, ka žulti gribas izgāzt pār visu, iekožam citronā - smaids garantēts]!

Smaidām! Tieši tā dēļ dzīvojam demokrātiskā valstī, lai izvēlētos savu apkalpojošo personālu, bet šāda runāšana kā te...nu, piedodiet, Jūs pašas neesat nekādā vērtē ;)

P.S.
Par gultām runājot - tad jau autore tās pašas gultas vien ir mēģinājusi, ne? (giggle)

M munce 24.11.2011

Tas salons ir galīgi garām, tieši to ''skaisto'' darbinieču dēļ!Daža laba atgādina tikko izšķīlušos putnēnu!Nezinu, par kādu Andželu Jūs te rakstat, bet Lienes darbi patiešām ir garām!

B belcebuls 24.11.2011

Paskataties draugiem.lv ANDŽELA GRIĶE, LIEKU GĒLA NAGUS, un tad jus sapratisiet. Piesmēķētā telpās nagus likt, nu tas jau vispār ir galīgi nehigēniski. Jā, jo cik es redzu, ta cigarete vienmēr zobos.
Vina jau tik citus var aprunāt, bet sevi jau neredz.

S Santa 24.11.2011

Meitenes, no salona un arii Baiba!Domaaju, ka nav jeegas nemt aubee siis tuksaas, nepamatotas runas!Vienmeer atradiisies kaads dirseejs, kam buus ko teikt (noteikti ne labaa jomaa)...Lai taccu tiek tam, kas runaa, varbuut vins ir piedzimis ar viili, otu un sedevru uz nagiem rokas?!

S SAGA 24.11.2011

Cik ir jābūt zemam līmenim, lai tā noliktu cilvēkus, kas cenšas iemācīties un strādāt. Skaidrs ir viens - cilvēks kas tā noliek citus nekā nav vērts un pats neko nevar sasniegt. Piekrītu ieprikš rakstītajam par vitamīniem smadzenēm, labā pateikt nevar. Nekļudās tikai tas, kas neko nedara, bet kulsta mēli. Pati esmu tur taisijusi manikīru un pedikīru, viss normā. Cik ir jābūt trulam, ja tev novīlē nagu līdz asinīm un tu to nemaz nejūit, tad jau laikam tur ar pirkstiem viss nav kārtībā, varbūt protēzes?
Te viss ir skaidrs, skaudība un nenovīdība, tadi kmentāri pat nav uzmanības vērti. Ja kāda arī guļ vairākās gūltās uzreiz, tad pati par to kādreiz samaksās, citiem par to nav jāuztraucas.
Meitenes no salona! Strādājiet mierīgi tālāk, ja par jums runā aiz muguras, tātad jūs esat soli priekša! Arī turpmāk manikīru taisīšu pie Lienes. Lai jums veicas!!!

L Lipa 24.11.2011

Tā jau ir kādam patīk citam nē...
Pats labākais ir tas, ka cilvēki pat īsti nezin, bet šeit kaut ko vērtē un apspiež, cik es zinu tur ir tikai Liene un Dace!(no manikīrēm)
A par Baibu ir pirmā dzirdēšana...
un ŠO TE noteikti ir ievārījusi Andžela Griķe (Buča)-sevi dēvējot par AneTe, ko lai saka... DZER VITAMĪNUS!
Glamour meitenēm lai viss izdodas!!!
P.S man tur patīk!

S SARMĪTEDAUGULE 25.11.2011

Vai tik konkurentes nav sarosījušās un aiz bezdarbības un gara laika meklējot kādu jestrāku nodarbošanos par klientu apkalpošanu, izsaka nekorektus un nepatiesus apvainojumus, zākājot citus cilvēkus mēs piesaistām sev negatīvo enerģiju, kas savukārt kā bumerangs, kādā noteiktā laika posmā atgriežas pie mums ar dubultu spēku, izmantojiet savu brīvo laiku lietderīgāk, izanalizējiet savu varēsanu un veltiet sevi savas profesionalitātes un garīgā intelekta izaugsmei, visu gaišu un labu vēlot -Jūsu LABVĒLIS!

A ajax 25.11.2011

PAR BAIBIŅU VARU TEIKT VISU TO LABĀKO, JAU DIVUS GADUS EJU PIE VIŅAS UN ESMU ĻOTI APMIERINĀTA:)

C cina 25.11.2011

Jūs visas, pilnīgi visas esat lauķes.
Ar necieņu Rīdzinieks.:)

M Milana 26.11.2011

Fakts :)
Fakts i tāds ka tev smadzenju nav Losis..
Rīdzenieks, tev pašam nenāk smiekli?

K Karina 26.11.2011

Es visus pakalpojumus veicu "Skaistuma era" esmu loti apmierinata ar meitenem! Varbut tur nav tads glamurs un super jauns interjers, bet salona jutas jauka attieksme, majigums un ciena pret katru klientu! P.S. Tur ir loti garda kafija.

C cina 26.11.2011

R ī D Z I N I E K S! Lūdzu jāraksta.

Ar necieņu Rīdzinieks.

C cina 26.11.2011

Drausmīga valoda.Kā tādai cietumniecei lūzerei.Jums tur laukos visi tā komunicē ?Infantīlo kompānija.

. ... 26.11.2011

Kāpēc vispār tie nagi ir jāpieaudzē? Uzlieciet saviem, kaut vai īsiem nadziņiem Gelish nagu laku, kas turēsies vismaz 2 - 3 nedēļas!

C cina 26.11.2011

Nu Dobele taču.Lūk tieši tamdēļ.Palasi ka sievietes te sarunājas!!!

U Upss 27.11.2011

vot debīlas aitas, kad būsiet vecas, smirdīgas vecenītes arī nagus pieaudzēsiet? Savus nagus audzējiet!