Salons ''Glamour"" DOBELEE!!! - Gēla nagi!!!

MEITENES MĪĻĀS, NEKAD!!!NEKAD neejiet uz to salonu!Tur strādā Dobeles lielākā staigule!

aizgāju uzlikt nagus uz šo ''salonu'' un atnākot mājās vienkārši izplūdu asarās!Man sāpēja nagi, visi nagi bij šķībi greizi, sarkani, novīlēti līdz pat dzīvnagam!Tūlīt mājās ņēmu nagus nost, vieta, kur uzlikt tipsis (mākslīgā naga daļa) nokrita mazliet uzsitot pa to, taču kad sāku ņemt nost gēlu no sava naga biju šokā!!!Mani nagi bij vienkārši gaļa nevis nagi!Vārdu sakot, ja negribat staigāt BEZ nagiem, nēejiet pie viņas!!
Runājot par Natāliju, viņa salonā strādā kā ''friziere''!īsumā sakot, matus labāk uzreiz apgriezt mājās pašai, nevis iet uz turieni, jo mati būs izroboti līdz pēdējam, un frizūras vienkārši ''lieliskas''!!!

D Dace 27.11.2011

Tur vēl adminitratore anite vai anete tāda blonda gara grib būt gudra, bet no gudrības tālu. Es atnāku, gribu safrizēties ši bārstās ar savām lētajām gurdrībām. Reti nepatīkama darbiniece, kur tādas rodās. Vai īpašnieki nekad nav pavērojuši šito no malas . Ģimis kā dzelzenei .Fui. Neiešu uz to kantori vairs. Tfu

I iebraucēja 28.11.2011

Lasu un brīnos par šiem murgiem, laikam nav ko darīt cilvēkiem vai arī pašiem kādi kompleksi. Ir grūti kaut ko darīt un uzsākt, jo viss tiek nolikts un nekad neviens nav apmierināts tad paši brīnās, ka nekas nenotiek un dzīvo kā bedrē!
Biju salonā pie frizieres, viss bija kārtībā nav ko sūdzēties, patika kā viss tika izdarīts, apkalpošana laipna un ar atmosfēru viss ok.

A AneTe 28.11.2011

Pareizas iestādes ir informētas!Tā, kā, lai meitenēm labi strādājas, kamēr vēl var!Un jā, ari Par Anetu Zemčugovu ir sūdzības no citām personām!

K kaija 30.11.2011

pilniibaa piekriitu rakstiitajam par Nataliju Rozi un Palkavnieci!Par Anetu vispaar nerunasu!!!Maitas peedeejas!

H happy 30.11.2011

Ko tad Aneta Ž sastrādājusi? man likas, ka abas administratores sakarigas:)

L laukutante 30.11.2011

R_n
Es esmu laimīga ka nedzīvoju Dobelē, un ir tā laime sevi sakopt normālā salonā, kur nagus ar līmi nelīmē. Lasu tikai to ko esi uzrakstījusi un nekādi nesaprotu, kapēc sevi sauc par labu meistari??

M mazpilseta 01.12.2011

Jaaaaa!Pati biju salonaa!!Vairs neiesu NEKAD!Ieejot salona visi uz tevi naturali nevis skatas, bet blenz!Seviski jau tas ''skaistas'' darbinieces!Ta, it ka tu butu limeni zemaks par tam nicinamajam maitam!Sorit runaju ar kolegi tiesi par so pasu salonu, un kolegei pieredze bij loti lidziga, ka autorei!Paskatoties uz Lieni un Nataliju uz ielas, gribas vienkarsi sviest ar akmeni pa seju, jo no tam macalkam neko citu dzirdet nevar, ka tikai citu aprunasanu aiz muguras!Pretekles!Abas izgajusas bezdarbniekos leto apmacibas kursu, strada ka profesionales!
Mans novelejums Jums ''meitenes''-uzmanigi dzivojiet...mazums uzkersieties uz adu, kas jusu sejas nepazelos!:)Tas taa, turpmakam pardomam, ka ne vienmer visu apdirsana beigsies veiksmigi!:)

R r_n 01.12.2011

Laukutante
Nevienā brīdī neesmu sevi par meistari nosaukusi!To izsecināji pēc teksta, kur es atzinu, ka NEESMU profesionāle?
Runājot par līmi - ļoti laba alternatīva garākiem nagiem, ja tie ir paredzēti uz vienu pasākumu, tomēr ikdienā vēlme ar tādiem staigāt nav. Piemēram, ja Tev vajadzētu iet uz kāzām, kur gribētu garākus nagus nekā pašai ir, Tu ietu uz salonu likt gēla vai akrila nagus (tērējot gan naudu, gan laiku), lai nākamajā dienā atkal ietu tos noņemt (pieņemot, ka ikdienā ar tādiem staigāt negribētu)?

I Iveta 01.12.2011

Nu neejiet uz to salonu, ja nepatīk. Ir taču izvēles iespējas. Man arī kāda no šīm darbiniecēm nepatīk kā cilvēks, bet tāpēc jau es nevaru k liegt, ka viņa nemāk strādāt. Pašiem dzīvē neveicas, tad norej citus. Jūs apkaunajot visus mūs dobelniekus šādā veidā.
Lai meitenēm veicas darbiņā!
Gan jau ar laiku viss būs ok, ja arī kaut kas no sākuma nepatīk. Nezinu kā citas, bet Dace Frienberga tur ļoti glīti un cītīgi strādā. Esmu apmierināta.

H happy 02.12.2011

Man patīk friziere Irina. Superīga;)

M mazpilseta 03.12.2011

tas salons katru dienu ir tukss!!!

D dghf 05.12.2011

Dēļ kaut kādiem nagiem jāceļ panika, nagi nav zobi ataugs ātri.

Audzē savus nagus un nebūs jāčīkst...

Mūždien neapmierināti cilvēki nekas nav labi, Dobele ir 26 frizētavas, kurās ir ari manikīr kabineti.

A Anželika 06.12.2011

Ja ne soglasna čto v salone'' Glamur '' tak vse ploho kak pišut ja sama lično delala gelevii nogti u Lieni Palkavnice i mne očeņ ponravilos i masaž rug sdelala i vse kak nado i profilaktiku delala toļko čerez 4 nedeli i ne nado govorit čto nederžatca. I podstrigli meņja i pokrasili očeņ horošo i kačestvenno ja lično dovoļno i admenistratorom očeņ privetlivaja devuška i kofe prinesla očēņ vkusnoe.Tak čto nečego grjazju devčonok oblivat! Liene deržis ne slušaj etih dur katorii tebja grjazju polivajut, oni po sebe sudjat. Ne nravjatca pust ne hodjat.

E Ella 06.12.2011

to Chakmeen.
Nejauši ieraudzīju Jūsu viedokli par dobelniekiem. Vēlējos pirms Ziemassvētkiem izmantot salona pakalpojumus, bet jauki, ka uzzināju Jūsu viedokli par sevi un citām šīs pilsētas iedzīvotājām. Tā turpiniet!!! Būtu Jūs, meitenes, gudrākas, pašas saprastu, ka jebkura pakalpojuma sniedzējam šāda reklāma nodara zaudējumus. Novēlu tomēr reizēm ieskatīties arī grāmatās, ne tikai spogulī, tad pietiks prāta degunu tik aukstu necelt.

S skipi 06.12.2011

Sakiet lūdzu, pie kā lai ietu Dobele nagus likt?

G Gelish 07.12.2011

Skipi. Nu nav vairs modē pieaudzētie nagi. Den jau modē ir īsi, koši nadziņi ar gelish pārklājumu, turās 3 nedēļas nevainojami. Tā kā jāmeklē meistarus, kas strādā ar šīm jaunākajām, modīgākajām un saudzīgākajām metodēm.
Bet lasot šo zākāšanos paliek neērti. Maza pilsētiņa un tik nesmuki izceļās.

C Chakmeen 07.12.2011

To Ella...

Em, es tā varu runāt, jo esmu vērotājs no malas! Pāris reizes iekš Glamūra būts, bet domāju, ka ar savu teikto tur strādājošajām meitenēm ļaunumu nenesu ;)
Un sakiet vienu, vai šīs sarunas jau vien neliecina par konkrētās cilvēku grupas inteliģences līmeni?
Tad nu - Ziemassvētki jau drīz, laika jaunai salona meklēšanai maz (devil), veiksmi šajā lietā ;)
Un gaišus šos svētkus!

Z Zane 07.12.2011

Glamūr ir salons??? :))) Tur gadiem humpalu veikals bija :D

B Baibina 08.12.2011

Man draudzene "SALONA" GLAMOUR solārijā dabūja sēnīti tagad barojās ar zālēm!!! LĪMENIS...

I Iveta 08.12.2011

Baibiņa! Tev sēnīte nav galvā iemetusies???