Salons ''Glamour"" DOBELEE!!! - Gēla nagi!!!

MEITENES MĪĻĀS, NEKAD!!!NEKAD neejiet uz to salonu!Tur strādā Dobeles lielākā staigule!

aizgāju uzlikt nagus uz šo ''salonu'' un atnākot mājās vienkārši izplūdu asarās!Man sāpēja nagi, visi nagi bij šķībi greizi, sarkani, novīlēti līdz pat dzīvnagam!Tūlīt mājās ņēmu nagus nost, vieta, kur uzlikt tipsis (mākslīgā naga daļa) nokrita mazliet uzsitot pa to, taču kad sāku ņemt nost gēlu no sava naga biju šokā!!!Mani nagi bij vienkārši gaļa nevis nagi!Vārdu sakot, ja negribat staigāt BEZ nagiem, nēejiet pie viņas!!
Runājot par Natāliju, viņa salonā strādā kā ''friziere''!īsumā sakot, matus labāk uzreiz apgriezt mājās pašai, nevis iet uz turieni, jo mati būs izroboti līdz pēdējam, un frizūras vienkārši ''lieliskas''!!!

B BB 23.11.2011

runaajot par pieaudzeeshanu - vairaakkaart esmu bijusi pie Dobeles meistariem, viena shada maajas meistare - Santa Butnore (-verjovčika) straadaa chakstes ielaa nu drausmiigi liek nagus. luudzu lai pieaudzee ar formaam, uz ko vinja atbildeeja ka leetaak sanaak ar tipshiem un tik daudz geels neiziet. dizains pabriesmiigs, laikam nekaa nejeedz. par paareejiem sheit mineetajiem atsauksmju nav.

arii pieaudzeshanu ir atcelusi vairakkaart, ka sanaka gaidiit un netikt.

A Aiva 23.11.2011

Pie Santas lika mana māsa, it kā neko sliktu nevaru teikt, māsas draudzenei gan pēc divām nedēļām parādījās kabatas, bet par to dizainu gan īsti nevaru piekrist!Man personīgi patika masas nagu dizains!Bet tas ir tikai mans viedoklis!Vispār aizejot uz Klondaiku un satiekot pazīstamās, kam ir uzlikti, kam nejautā, visas pie Santas vai Kristīnes (viesnīcas otrā pusē) likušas!Domāju, ja viņām būtu slikti tie nagi, nebūtu tik liels klientu loks!
Vai tikai tagad te nesākās Dobeles manikīru masu aplikšana, kurš par kuru labāks!Vispār katram klientam savs meistars ir labākais!

S santa 23.11.2011

Paldies liels cilvēkam, kas atsutiija sso linku, zzel gan, ka anoniimi!Nezinu, kam vajadzigs viss sis izrunu klasts, nevies par meistaru nepiedzimst, ne Liene, ne Baiba, ne Kristine, nedz arii es!Protams, ka kaads no visa klientu loka buus neapmierinats, un palaidis baumas, ka tavi liktie nagi peedeejie S***i!Protams, ka buus kaads, kam tavi nagi patiks vislabaak, un buus arii neitraalaa puse!Es par to iisti arii nesatraucos, ka kaads dod sadas sliktas atsauksmes, jo man ir savs klientu loks, kurs nak regulari un ir apmierinaats, + ja varu panemt kateu otro dienu jaunu klientu, domaaju, ka tik slikti tie nagi nemaz ari nav!Protams, viedoklis katram ir savs, un nedomaju, ka te kaadam buutu tiesibas nolikt kadu no ausgtaak minetajiem manikiiriem, seviski cilveekiem, kam sajaa jomaa nav nekaadas saprasanas!Neesmu dzirdeejusi sliktas atsauksmes ne par vienu no ausgtaak minetajiem meistariem, un arii pati taadas nedotu, jo katrs straadaa savaadaak, kaadam vinu darbs apmierina, kaadam nee, tiessi tadel ir dota briiva izveele, mainiit un mekleet sev piemerotu meistaru!

R r_n 23.11.2011

Aizdomīga sūdzība - nagi novīlēti līdz gaļai un pati mācēja tos noņemt mājās, tomēr salonā laikus pamanīt, ka nagi tiek vīlēti par daudz nevarēja? Vai varbūt tomēr pašrocīgi noņemot nagus tie tika sabojāti?

Un kopš kura laika friziera darbu vērtē pēc friziera partneru skaita?

S santa 23.11.2011

Tik tiešām!Salonā sēžot nemanījās, ka nagi tiek ''līdz ar gaļu novīlēti''?

R r_n 23.11.2011

Arī tā nolaušana "viegli uzsitot" ir aizdomīga, es neesmu profesionāle, bet jau kādus pāris gadus pati sev lieku nagus, pat pielīmējot tos ar lēto Ķīnas līmi, man viņi tik viegli nost nenāk, vienreiz pat biju spiesta uz salonu iet lai noņem (nepatīk man doma par roku turēšanu 15min acetonā). Tomēr kamēr vēl mācījos ar gēlu sev likt, nekad bez palīdzības no malas tie nagi nav tik vienkārši nolūzuši.

Kas attiecas uz to pārvīlēšanu - visos salonos kuros ir likti nagi, man vienmēr meistares ir uzreiz teikušas, lai bļauju, ja jūtu kaut mazāko diskomfortu no vīlēšanas, tā ka šaubos vai kāds cilvēks vienkārši sēdētu smaidīgs mokoties sāpēs no nagu pārvīlēšanas.

L lindinja 23.11.2011

arii man nav nekaa laba ko teikt par Santas darbu. diemzhel. protams katrs meistars jau pats par sevi, nav jau maaksla sagrabt daudz klientu, bet maksla ir vinjus noturet. man santas darbs nepatika, diemzhel.. atradu sev citu - labaku meistari.

S santa 23.11.2011

Lindinja, kaa jau rakstiiju, neviens par meistaru nepiedzimst!Un arii es tikai no savaam kluudaam maacos, domaju, tiessi tapat, ka visi pareejie manikiiri!Mani patstaaviigie klienti pie manis arii paliek :)Tiessi tadel ari meginu katru reizi taisiit labaak kaa iepriekseejo, pilnveidoties!Zeel, ja sanaaca kaut kaadaa veidaa vilties manaa darbaa, taccu atkartosos, nevar izpatikt visiem sajaa joma!Kaadam patiik, kaadam nee!Tiessi taadeel arii dodu garantiju darbinam 2!!ned, ja kas neapmierina var drosi nakt un bez maksas salabot!

U Upss 23.11.2011

Santa, neuztraucies, cik necenstos atradīsies aitas kurām nepatiks, lai iet ratā, lai no plastmasa pudeles izgriež nagus un pielīmē, .

ž Žanna 23.11.2011

Meitenes! Tāpēc ir jāņem čeki, lai pēc tam jums atmaksātu to naudiņu un +vēl naudu par morālo traumu!!! Pa daudz novīlēti nagi ir ļoti sāpīgi, un noteikt, tāpēc nespējat veikt darbus?? Nu lūk, un par to Jums pienākas laba kompensācija no manikīres puses!!!:) Bet..., ja tanī iestadījumā gadījumā čekus nedod, tas ir jāpaziņo VID. Un viņi zinās kā saukt meistari pie atbildības! Veiksmi!

T toŽanna 23.11.2011

Labu veiksmi ar sāpošiem nagiem iziet visas ārstu komisijas un tad tiesāties vairākus mēnešus par morālo vai kādu citu kompensāciju!

A agnese 23.11.2011

vispar jau nav taa, ka salonaa seozt tu seko lidzi visam!iipasi, ja no nagu liksanas loti minimali ko saproti, uzticies manikiiram, jo vins taccu straadaa ''salonaa'' kur vajadzeetu stradat profesionaaliem!!

T toAgnese 23.11.2011

Nu nav jau visam jāseko līdz, tomēr nagu novīlēt praktiski līdz gaļai bez diskomforta nevar! To arī vajadzēja pašai pamanīt.

P Podzina 24.11.2011

Mīļa cietēja tu vari vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, ja patiešām ir tik slikti kā tu rakstīji! Lai ar šo skaistuma kopšanas salonu nodarbojas vadzīgās iestādes! Samaksās sodus vai slēgs vispār!

A AneTe 24.11.2011

Es šorīt tieši to arī izdarīju!

A Alla 24.11.2011

He-he-he

U Upss 24.11.2011

анета, не наживи себе проблемы, незаметишь как постигнит тебя БЕДА! Удачи!

R ricolla 24.11.2011

pēc gramatikas un "mātes valodas" valodas lietojuma jau vien var redzēt, ka visas šīs "lēdijas" atrodas ļoti tālu no pilsētas, kultūras un morāles normām.

L laukutante 24.11.2011

R_n rakstīja Arī tā nolaušana "viegli uzsitot" ir aizdomīga, es neesmu profesionāle, bet jau kādus pāris gadus pati sev lieku nagus, pat pielīmējot tos ar lēto Ķīnas līmi", (nepatīk man doma par roku turēšanu 15min acetonā). Nu šitā ir īsta profesionāle ja nagi jālīmē ar superlīmi!!! Tādu tumsonību dzirdu pirmo reizi, tu ar galvu arī draudzējies ja šitā darīt liekās normāli???

B belcebuls 24.11.2011

Paklausies, tu resnā Andžela Griķe. Tu pati taisi mājās nagus, kuri nokrīt jau nākamajā dienā. Ko tu apdirs tagad citus? Tev laikam darīt nav ko. Ej uz zāli un nomet liekos kilogramus, nevis maisies kur tev neviens neprasa. Paskaties labāk savus darbus. Es par taviem loti daudz esmu dzirdējusi, un tikai to sliktāko.