www.sudzibas.lv Sabīne Veilande Krāpšana, nekvalitatīvi pakalpojumi

AtrisinātaSabīne Veilande - Krāpšana, nekvalitatīvi pakalpojumi

Gribētu brīdināt sievietes "neiekrist" uz Sabīnes Veilandes sludinājumiem par matu pieaudzēšanu un matu taisnošanu ar keratīnu - darbs tiek veikts nekvaliatīvi. Lai gan tiek solīta garantija, pēc tam ar S.Veilandi nav iespējams sazināties - neatbild uz telefona zvaniem un naudiņu atpakaļ nedabūsiet... Diemžēl, zinu, ka neesmu vienīgā, kas "iegrābusies"...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.01.2016

Sabīne Veilande vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

X X. 03.12.2011

man bija loti lidzigi!

G GRAFS 03.12.2011

pratu pieaudzejat. ej dari ko sudzies katru dienu par vienu un to pasu. izdari ko labu saja dzive tik maz tev alicis. GAISREGIS.

A Agnese 03.12.2011

Es pie vinas taisnoju matus, teiksu man loti apmierinaja kvalite mati bija taisni uz 4 menesiem! Domaju, proceduru atkartot! :)

K Kika_182 02.01.2012

Viņa man pārdeva matus uz sprādzēm, par kuriem teica, ka ir īsti, bet patiesībā nebija gan, jo viņus nebija iespējams ne ieveidot, ne nokrāsot... turklāt ļoti ātri savēlās..
Neiesaku citiem izmantot Sabīnes pakalpojumus..

E EA7 20.02.2012

Nopirku no vinjas matus uz spradzitem vel projam nav atsutijusi jau vairak neka menesis pagajis uz e-pastu neadbild uz tel ariii!!!

E evitaa 14.03.2012

Labdien meitenes

Es pievienojos jusu pulkam, jo si meitene ir vairakus nokrapusi/// matus nopirku naudu parskaitiju un neka jau 3 menesus nesanjemu...kaut vai tie bija 19 LS tapat man izraisa riebumu tadi cilveki...vai ir kadam ideja ka varetu atriebties? nu lai vismaz citus nekrapj??? ja kas rakstiet man ... bet ja jums ir kada iespeja publicejiet kur vien varat vinas datus...

vai jums ir zinama vinas adrese? vinas foto?? atsutiet man. jo gribu to novest lidz galam. ceru ka palidzesiet tikt gala ar so krapnieci

Ausainītis 14.03.2012

Kas ir spradži zinu, bet kas ir spradzītes?

S SantaB 20.03.2012

L Liiv_B 25.03.2012

Sveikas!

Labu laiku atpakaļ, kad studēju Liepājā, nodarbojos ar AVON izplatīšanu [ko daru vēl šodien, bet stāsts ne par to], un šī meitene - SABĪNE VEILANDE, uzmeklēja mani sakot, ka pati esot AVON konsultante, bet nespējot savākt pietiekamu klientu skaitu, tādēļ vēlas kooperēties.

Savam pasūtījumam pievienoju produktus, kas bija vajadzīgi SABĪNES klientiem.
Pirmo reizi veicot pasūtījumu no viņas puses bija vajadzība pēc 1 produkta, par kuru veiksmīgi arī saņēmu no viņas naudu, caur internetbanku, Swedbank konts. Līdz ar to šaubas par meitenes godīgumu neradās, taču nākamajā reizē pasūtīt priekš viņas vajadzēja krietni vairāk un diezgan dārgus produktus. Summa bija vairāki desmiti latu, precīzi vairs neatminos. Preci viņa no manis saņēma un solīja tuvākajās dienās pārskaitīt naudu. Tad meitene pazuda. Rezultātā dabūju no savas kabatas samaksāt par visu un naudu no SABĪNES neatguvu.

Vairāku mēnešu garumā centos viņu sazvanīt [solīja atdot naudu nākamā dienā/neatbildēja/izlēdza telefonu], devos "medīt" viņu pie skolas, kurā viņa tolaik mācījās un pēc draugiem.lv profila centos sazināties ar viņas vecākiem [jo SABĪNE tajā laikā vēl nebija pilngadīga], visi mēģinājumi neveiksmīgi.

Tolaik atmetu ar roku, jo uzskatīju, ka pati vien esmu vainīga, ka uzticējos svešam cilvēkam, taču ja šie daudzie komentāri palīdzēs izvairīties no nepatīkamām situācijām citiem, ir vērts ar pieredzi padalīties.
Esiet vērīgas, meitenes!

M Mārīte 25.03.2012

Mums ar viņu gadījās līdzīga situācija, nauda netika izmaksāta no viņas puses!

Visiem, kam ir nepieciešams viņas dati:

I intagolda 26.03.2012

ja ari man ir atgadijums ar vinu!par nelaimi izvelejos vinu par frizieri sava kazu diena.dienu pirms kazam gaju lai izmeginatu frizuru..gaju pie vinas uz frizetavu norunataja laika.ierodoties protams biju soka visas frizieres apgalvoja ka vina slima un darba nebusot..teicu ko lai tgd dara rit kazas?visas nju neko..sabine ne pazinoja man, pat neatvainojas tikai teica kipa nevareja mani sazvanit.laigan man vina gan draugos bija gan e-maila gan sms vareja nosutit..ta nju uz atro atradu frizieri kura protams uztaisija struntigu frizuru mana kazu dienA...atvainojiet bet kaut ta tur piedzivotu so visu un butu nelaimiga visu atlikoso nozelojamo muzu..

A anna.priede23 27.03.2012

Pilnigas mulkibas, Sabine ir loti cakla frizieriite... Liepaja Pati pieaudzeeju pie Sabīnes matinus, mati kalpo jau kadus 6menesus veicot 2 profilakses, un nereizi nav izkritusi. Vienmer sniedz konsultacijas, un apjautajas ik pa laikam ka ar matiniem... Tiek ari piedavati dazadi profesionalie kopsanas lidzekli!
Iesaku Sabini...

P.s. Un Tie, kas seit publice kadus datus vai adreses, neesat aizdomajusas... Ka ta neviens personisku informaciju publiska vieta neraksta???
Anna

L Liiv_B 27.03.2012

Vai tikai komentētāja anna.priede23 nav kāda no Sabīnes nedaudzajām draudzenēm.
Zinot, ka Sabīne pati jau šo visu ir n-tās reizes pārlasījusi, negatīvo komentāru autoru profilus pēkšņi sadomājusi apskatīties un zin, ko cilvēki par viņu domā un runā, savajadzējās kādu aizstāvi.
Protams, ļaujiet meitenei arī turpmāk krāpt cilvēkus un dzīvot cepuri kuldamai.

Z zuze19 28.03.2012

Ja ari mani piekrapusi un vel matus briesmigakus padarija! vinjai kkas nav ar pratinju! un nesaprotu ka Sabine vispar var radities uz ielas, kad tik daudzas meitenes ir piekrapusi butu kaunejusies! tada idiote! pilniigs vajprats!

M Mientra 29.03.2012

nu skaidrs, značit no šīs jāturas pa gabalu!

E Evita77 04.04.2012

Lasot šos komentārus rodas jautājums...kur paliek mūsu cieņa vienam pret otru..pirmamkārtam...iedziļinoties komentāros un pievēršot uzmanību datumiem...datumi seko viens pēc otra...nu es neticu ka pēkšņi pret šo meiteni sūdzības rodas vienos un tajos pašos datumos...piemēram 15 martā visiem viss apmierina, bet 27, 28, 29...ir sūdzību lērums...mēs Liepājā neesam tikai 10 iedzīvotāju...ka zinām ko katrs darām...Sabīne Veilande nav starptautiska kompānija ar ko saskaramies ikdienā...kurai klienti ir miljoniem...un 10.000 no tiem ir nepamierināti kur 100 ieraksta savu sūdzību...kas seko viens aiz otra...nu neticu ka pēkšņi 3 dec vairākiem savā starpā nepazīstamiem cilvēkiem rodas sūdzība pret šo meiteni...kas tomēr nav tik zināma un populāra. Šeit viens ir ugunskura kūrējs...un vairāki pagalīšu piemetēji...lai uguns kurs ir lielāks un nenodziest...bet ap šo ugunskuru stāv savā starpā pazīstami cilvēki...kur viens otram nodod informāciju...Mēs katrs kļūdāmies un arī šie cilvēki kas ir ievietojuši šos komentārus kļūdās, jo mēs esam tikai cilvēki un visi kļūdāmies, cits vairāk vai mazāk...šī meitene ir savas karjeras sākum posmā...vai mums ir jābūt tik nežēlīgiem un visu to jāgrauj kopā...frizierprofesija ir viena no profesijām, kur nekad gala iznākums tā īsti nebūs zināms, jo katram mums ir sava matu struktūra...viens līdzeklis, bet rezultāts katram savs un ar to ir jārēķinās...pat izcilākie meistari kļūdās un nekad iznākums nav perfekts...bet mēs visi taču esam tikai cilvēki...ja mēs kādam gribam "atriebties" vai izteikt savu neapmierinātību...lūdzu ejam pie vainīgās personas un izskaidrojamies...nevis ķengājam pa interneta portāliem...jo pilnīgi neitrāli cilvēki, kas šajā lietā nav bijuši iesaistīti, lai visu kopumā padarītu interesantāku vienkārši pievieno negatīvu informāciju, lai lasītājiem būtu interesantāk, pat nepadomājot kādu ļaunumu mēs nodarām pašai personai...es ceru ka vismaz kādai no šīm personām kādreiz ierunāsies sirdsapziņa...

S SantaB 18.04.2012

Evita77!
Lai arī kāds var kļūdīties, bet ne jau katru dienu apkrāpt cilvēkus!! Nevajag aizstāvēt Sabīni, ja viņi apkrāpj cilvēkus, kuri godīgi pelna naudu!! Es pati esmu gājusi pie viņas un maksājusi lielu naudu par matu krāsošanu un rezultātā mati bija beigti, jo izrādās, ka viņa pirka vislētāko matu krāsu parastā veikalā. Un arī par viņas skropstu pieaudzēšanas pakalpojumiem nevaru neko labu pateikt!

E evitaa 04.05.2012

Tatad visas sudzibas varat nodot salonam Lotosana, Liepaja kur vina strada...policijai jau ir vinas dati, ka ari nodoklu komisijai, jo cik tika paskaidrots, tiesibu vinai nav sniegt sos pakalpojumus
Visas sudzibas varat verst nodoklu inspekcijai, policijai...jo tiek parkaptas cilveku tiesibas...

R renata51 14.08.2012

Labdien, Seit"Lotosana" salona īpašniece, Gribu visiem darīt zināmu, ka Sabīne Veilande manasalona nestradā un nekad nestradaja.Sabīne salonā mācījas friziera kursos un par viņas darba kvalitāti salons nekādu atbildību nenes.

M Mati 20.08.2012

Nezinu neko par viņas frizēšanas profesionalitāti, bet jebkādus darījumus ar viņu labāk neslēgt pirms neesat saņēmuši no viņas naudu, savādāk noteikti tiksiet uzmesti.