www.sudzibas.lv Sabīne Veilande Uzmanieties no krāpnieces

Sabīne Veilande - Uzmanieties no krāpnieces

Šķiet aktīvākā krāpniece interneta vidē..
Ar šo meiteni iepazinos kopā studējot, sākotnēji šķita interesanta personība, protams, ar savām dīvainībām, kā jau katram, bet tas netraucēja ikdienā komunicēt un kopā smaidīt..
Viss sākās, jau tālajā 2012.gadā, kad Sabīne pastāstīja pa nelielu peļņas iespēju, respektīvi pasūtīt pieliekamos matus ebay.com un pie mums Latvijā tirgot ar uzviju, pārliecināja, ka iegādājoties matus pa 5 dolāri pie mums tos varot pārdot sākot no 30 ls, veidojot dažādus komplektus no pieliekamajiem matiem ar niecīgu iepirkuma cenu, summas sanāk krietni krietni lielākas. Un pāris stundas pastrādājot internetā varot nopelnīt vairāk kā strādājot vidusmēra algotu darbu. Toreiz naiva būdama uzķēros uz viņas saldajiem solījumiem, par kopīgu mazo biznesiņu, un iedevu viņai (ja atmiņa neviļ) 70 ls. Protams, nekādu kopīgu darījumu mums nebija, jo viņa aizbildinājās ar ebay piegādes kavēšanos, un dažādiem citiem attaisnojumiem, beigās mūsu ceļi šķīrās un vienīgais, ko guvu bija mācība par uzticību cilvēkiem..
Par šo meiteni dzirdu vēl šodien, no dažādiem savstarpēji nepazīstamiem cilvēkiem, bēdu stāsti pārspēj viens otru. Ja sākotnēji Sabīnei tiešām bija nepieciešams tirgošanās materiāls no ebay, ko šeit tirgot ar milzu uzcenojumu, tad palasot citas sūdzības, kas ir ne mazums saprotu, ka vēlāk par ēsmu kalpoja tikai kārdinošas pieliekamo matu fotogrāfijas,jo cilvēki naudiņu ir pārskaitījuši un pretī neko nav saņēmuši. ''Neslikts'' bizness..
Spilgi palikusi atmiņā mana tikšanās ar Sabīni kādā pasākumā, kur viņa bija pārspīlēti draudzīga un sarunas gaitā ļoti labi atcerējās, savu pārnodarījumu man pirms pāris gadiem, attaisnojās, ka bija iegrimusi parādos un bija jauna, nezināja izeju no problēmsituācijas, un nekas cits neatlika, kā nedaudz "pažuļīties", bet nu esot mainījusies uzsākusi jaunu dzīvi, kopā ar burvīgu partneri, kā arī ir uzņēmēja skaistumkopšanas jomā, lai vērstu par labu savu nesmuko gājienu pirms pāris gadiem, piedāvāja "aprakt kara cirvi", naudā gan atdot nevarot, bet piedāvāja iespēju patirgot viņai pieejamo kosmētiku un smaržas, ar, ko teju dienas laikā zaudējumi tiktu segt. Viss jau varen skaisti, bet man no sākuma jānopērk no viņas šī produkcija par pašizmaksas cenām, kas piem., 60 ml brendu smaržām bija 5 -10 euro, un dažādām Chanel,Dior,YSL u.c, brendu acu ēnām, pūderkrēmiem no 2-10 euro. Teicās, ka internetā šī kosmētikai viens uz divi aizies ar uzviju, smaržas ap 50 euro izķerot momentā,tikai jāpublicē ar pārliecinošu tekstu, piem., stādot sevi priekšā kā izbijušu vizāžisti..
Pasmīnēju, bet otreiz uz viņas "grābekļa " neuzkāpu.. Atkal pagājis krietns laiciņš, piereģistrējos portālā andelemandele.lv, un, ko es redzu? ''sabinciks1689'' ar krietnu sekotāju pulku tirgo pievilcīgo brendu kosmētiku, uzgāju, jo pati vēlējos iegādāties tonālo krēmu, bet nespēju nobrīnīties par salīdzinoši zemo cenu, uzmetot aci uz pārdevēju, viss momentāli kļuva skaidrs!
Tāpat stāstus par Sabīnes gājieniem man pastāstīja mana manikīre, kurai pēc Sabīnes liktajām skropstiņām nācās mēnesi smērēt rīceneļļu, lai kaut nedaudz uz plikajiem plakstiņiem attaudzētu skropstas, un savukārt kādai manikīres klientei šī dāma sabojāja matus ar keratīnu.
Arī portālā atverskapi.lv bija lasāmi vairāki gadījumi par krāpniecību, kad veikti maiņas darījumi, bet pretī nekas nav saņemts..
Nesaprotu tikai vienu, kā šī meitene vēl joprojām nav pavīdējusi policijas redzes lokā.., jo krāpšanas gadījumi seko viens pēc otra.
Tiešām skumji, domāju, ka šī dāma attīstot savus talantus, piemēram, skaistumkopšanas jomā, vai pārdošanā varētu naudu nopelnīt neapkrāpjot citus!
Meitenes esiet ļoti uzmanīgas iesaistoties darījumos ar šo dāmu! Īpaši andelemandele.lv lietotājas, kur viņa šobrīd ir veiksmīgi "noenkurojusies" un bez sirdsapziņas pārmetumiem veic dāsnus darījumus ar viltotu zīmolu kosmētiku.
Ceru, ka Sabīnai sirdsapziņa ļauj naktīs mierīgi gulēt!

B

A atsaukme 03.02.2017

Nezinu vai tā ir tā pati Sabīne, bet pirms gadiem 3 vai 4 biju internetā pierakstījusies pie Sabīnes Sabinciks uz matu taisnošanas ar keratīnu. Tajā brīdī šim piedāvājumam bija patīkama cena, bet beigās jau izzrādījās, ka skopais maks divreiz, jo procedūras kvalitāte man saglabājās līdz pirmajai matu mazgāšanas reizei.

Viņa arī man piedāvāja nopirkt kaut kādu speciālo matu šampūnu, kas ir paredzēts pēc šīs procedūras, uz ko es piekritu. Beigās viņa man iedeva kaut kādu siberica šampūnu (lieki piebilst, ka es viņai iedevu iepriekš norunāto summu, kas izrādījās augstāka nekā tad, ja pati šo šampūnu būtu pirkusi veikalā).

Vēlāk viņai rakstīju par to, ka man mati nav taisni un kaut kas nav sanācis, uz ko viņa atbildēja, ka tā gadās, ka citiem mati nepieņem keratīnu. Pēc tam jau vēlāk runājot ar citu frizieri, kas arī veic šo procedūru, atklājās, ka nav jau tā, ka tik bieži keratīnu mati nepieņem (ta ir tāda ļoti nestandarta situācija), svarīgi pirms šīs procedūras ir attīrīt matus ar atbilstošu šampūnu. Lai gan tā Sabīne man matus pirms tam bija mazgājusi matus ar vienkāršu drogās nopērkamo šampūnu (zinu, jo tādu pati esmu lietojusi iepriekš).

Un vēl piebilde par šo Sabīni Sabinciks, kad stāstīju par šo apgadījumu draudzenei, atklājās, ka viņa pie šīs "meistares" ir likusi skropstas un šīs skropstas nav turējušās ilgāk par nedēļu.

I Inga1981 11.05.2017

vina sobrid ari viltus smarzas pardod kaa originalus [slēpt]@ un kosmetiku

S Stenlijs 11.05.2017

savu neadekvato sudzibu izdzes vai ari par Tevi policija tiks rakstits zinojums!

S Sieviete_ 11.06.2019

Nu jau viņa slēpjas zem - @SkaistasskropstasRīga
Skropstas (3D) tika uzliktas 07/06 (darbs tika veikts 50 minūtēs, kaut pati “speciāliste” minēja, ka 3D aizņem līdz 1,5h), jau tai pašā vakarā sāka krist ārā pa vienai skropstai (lai būtu nojausma, uz vienas mākslīgās skropstas ir 3 sariņi), katru dienu izkrita no 2-4 skropstām. Visas kopšanas metodes ievēroju, kā “sertificētā speciāliste” norādīja, bet ir tikai pagājušas 4 dienas (no solītajām 3-7 nedēļām) un gan acu iekšējie kaktiņi, gan ārējie ir izkrituši. No 3D īsti nekas nav palicis. “Sāļš” prieks uz 4 dienām uzlikt pa EUR 35 skropstas. Mēģināju iziet uz kontaktu ar “speciālisti”, bet tikai un vienīgi nosodot, ka visi citi vainīgi (tai skaitā laikapstākļi) ne viņas “darbs”, neko citu nesaņēmu. Nu seciniet paši “kvalitāti” un “speciālistes” darbu. Pieņem Jelgavas ielā 63, 2 stāvā, Rīgā.