www.sudzibas.lv Sabīne Veilande Krāpšana, nekvalitatīvi pakalpojumi

AtrisinātaSabīne Veilande - Krāpšana, nekvalitatīvi pakalpojumi

Gribētu brīdināt sievietes "neiekrist" uz Sabīnes Veilandes sludinājumiem par matu pieaudzēšanu un matu taisnošanu ar keratīnu - darbs tiek veikts nekvaliatīvi. Lai gan tiek solīta garantija, pēc tam ar S.Veilandi nav iespējams sazināties - neatbild uz telefona zvaniem un naudiņu atpakaļ nedabūsiet... Diemžēl, zinu, ka neesmu vienīgā, kas "iegrābusies"...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.01.2016

Sabīne Veilande vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

P puķe 20.08.2012

Ha! Ha! Bet ko jūs līpat tai Sabīnei klāt kā nakts tauriņi uz gaismu? Ar ko viņa jūs paņem, ar ārišķību vai ko citu? Vai viņa ir no kādas biezo ģimenes? Jo lielākas ārišķības un uzspēlēta dārdzība par lētu naudu, jo patiesībā pakalpojuma ņēmēji tiek vairāk šmaukti ar lētiem materiāliem, tas ir pārbaudīts fakts visos gadījumos, personīgi gan Sabīni nepazīstu. Lasot pārņēma tikai pozitīva skaudība, nu kāpēc citi tā plēšās, cenšās, maksā par kursiem un mācībām, bet te var uz "haļavu" svilpojot? Cik nav apzinīgu meistaru, kas netaupa uz līdzekļiem, bieži pat netiek attiecīgi novērtēti... Ir aitas, ir cirpēji! Jo vairāk dusmosieties uz šo meistari, jo viņai labāk, varēs baroties no jūsu enerģijas.

D Dakota22 07.11.2012

Psūtīju no Sabīnes Veilandes
Kārklu iela 9-34
Liepāja
LV-3414
matus-dabīgie, 56cm, uz līmlentēm..
Bet sanemu, apgraizītus, savēlušos, nolietotus matus, ko pat nevar saukt par matiem knapi 35cm garus pa 30ls...
Matus nosutiju atpakal, un loti ceru sanemt naudu atpakal, jo ta tikam sarunajusas...kad pacela tel...

K kika46 13.11.2012

mna ari vina piekrapa.aizsutiju vinai matus loti labas kvalitates ta jua pa letu naudu pa 25ls bet vinA man naudu neatsutija un kad teiccu kas notiek vina apgalvoja ka nosutija naudu bet tie bija meli . u n velak protams neatbildeja uz zvaniem un sms..vardsakot vina ir pilniga krapniece.. ta jau nevar turpinaties tas gadiem..es vispar brinos ka tas meitenes kuras ir no liepajas neko neuzsaaak pret vinu

T tuttifrutti 13.11.2012

No interneta šī meitene dzēsusies ir, ja ieraksta goglē vārdu var tikai 2 foto atrast. Kas vainīgs tas bailīgs!

S SwCherry 02.12.2012

Sabīne Veilande ir atgriezusies draugiem.lv kā Sabīne Saulīte! Be careful, girls! ;)

S SwCherry 02.12.2012

T tici sev 20.03.2013

Man ir savs staasts:
Viendien sagribeejas clip-in matus, negribeejaas neko dargu, taapeec atradu portaalaa zip.lv sludinaajumu, kura pa 25 ls vareeja iegaadaaties clip-in matus, ta kaa vajadzeeja steidziigi(bija kaada treshdiena, gribeeju uz piekdienu uzvilkt)uzrakstiiju, vina atrakstija, sarunaajaam par kraasu, un teiicu lai suuta ar kurjeru(taa atraak)Vina man atsuutiija kontu uz vaarda Rihards Alijevs(teicot ka Matu veikala personaalais konts, ka it ka vinai salaspilii ir matu veikals)
Nekaa slikta neprognozeejot uzskaitiiju naudu-un taa saakaas...
Pazuda ta Sabiine ar saviem, ka izraadaas vairaakajiem mailiem(Sabiine Veilande;Matu veikals;Zane Rutka utt)
Es atradu to Rihardu-tas ar aktieris-beigaas izraadaas ka speelee tai pashaa speelee:D
pats galvenais ka atkal uzkeeros tai sabiinei tikai otraadaak, taa ka es vinai notirgoju matus...un salikot vsu ka taa ir ta pati Sabiine
Beigaas kaads laikam iesudzeeja un tagad mani sauc ka liecinieku, teiksu kas taa pa sabiini :D

0 0987beatrise 20.11.2013

Nu jau viņa draugiem.lv atrodama kā Sabīne Saule(skropstu pieaudzēšana)-interesants profils-akcijas un reklāmiņas līdz 2014.gadam, lai cilvēki tik atkal ķeras un pārskaita naudiņu!!! Mani protams uzreiz viņa nobloķeja, lai nevaru vairs paskatīties, kas viņai tur notiek...izdzēsa visus manus brīdinošos komentārus savā profilā cilvēkiem, kas bija sākuši interesēties par viņas pakalpojumiem!!!.no tā saprotu, ka lieliski atpazina pēc vārda un uzvārda, kas es esmu...ka esmu viena no, , lētticīgajām, , kas pārskaitīja naudiņu...aicinu visus iet uz valsts policiju un rakstīt iesniegumus par pārinodarījumiem-kā to darīšu es...jo vairāk tādu būs-jo ātrāk viņai liks saprast, ka visam ir robežas-arī nekaunībai!!!..nu, ko-lai veicas!!!

P pandulēns 04.02.2014

Es pie šīs jaunkundzes arī pieteicos uz matu taisnošanu ar keratīnu, un pat gribēju piekrāsot šķipsniņas un aplīdzināt, pateicoties Jūsu komentāriem un savai intuīcijai, ka vajag palasīt atsauksmes par šo meistari izglābos no viņas negantajām darbībām...Ja viņa man būtu sabojājusi matus (nedod Dievs), es to nespētu pardzīvot, , ...tākā dāmas esmu Jums ļoti, ļoti pateicīga par savu atklāto pieredzi ...palasot komentārus vienkārši biju šokā, kā vispār tā var rīkoties, tik necilvēcīgi un briesmīgi:(
kad vinjai pateicu, ka atsaku savu vizīti, vinja man apalvoja, ka visas šīs sūdzības ir konkurenču pirksts, tākā kārtējie meli... par nevienu labu meistaru neesmu nekad dzīve līdz šim redzējusi tik daudz negatīvas atsauksmes, gluži pretēji ... takā kaunies Sabīne ...

S Sieviete_ 11.06.2019

Nu jau viņa slēpjas zem - @SkaistasskropstasRīga
Skropstas (3D) tika uzliktas 07/06 (darbs tika veikts 50 minūtēs, kaut pati “speciāliste” minēja, ka 3D aizņem līdz 1,5h), jau tai pašā vakarā sāka krist ārā pa vienai skropstai (lai būtu nojausma, uz vienas mākslīgās skropstas ir 3 sariņi), katru dienu izkrita no 2-4 skropstām. Visas kopšanas metodes ievēroju, kā “sertificētā speciāliste” norādīja, bet ir tikai pagājušas 4 dienas (no solītajām 3-7 nedēļām) un gan acu iekšējie kaktiņi, gan ārējie ir izkrituši. No 3D īsti nekas nav palicis. “Sāļš” prieks uz 4 dienām uzlikt pa EUR 35 skropstas. Mēģināju iziet uz kontaktu ar “speciālisti”, bet tikai un vienīgi nosodot, ka visi citi vainīgi (tai skaitā laikapstākļi) ne viņas “darbs”, neko citu nesaņēmu. Nu seciniet paši “kvalitāti” un “speciālistes” darbu. Pieņem Jelgavas ielā 63, 2 stāvā, Rīgā.