www.sudzibas.lv RIMI Par pusdienām

Rimi - Par pusdienām

Kāpēc Rimi vadība nevar visiem darbiniekiem Spicē organizēt normālas pusdienas? Vieni darbinieki saņem pilnvērtīgas pusdienas plus visādi augļu, bulciņas, morsi, mērces un citi labumi. Bet e-komercijas darbinieki tiek tikai pie 1.50 no rimi kartiņas, par ko pilnīgi neko nevar nopirkt un tāpat visu laiku ir jāpiemaksā. Vai nu uzstausities visiem vienādi tas kartiņas, vai nu lai tad visiem darbiniekiem būtu arī pilnvērtīgas pusdienas! Tas raisa konfliktus un diskrimināciju. E komercija arī strādā, bet tāda sajūta ir kā to pilnīgi nenovērtē vai novērtē ļoti zemi, ja ir tāda attieksme . Es nezinu kā vispār var tā dalīt darbiniekus.Kādam ir viss bezmaksas, bet citiem ir vēl jāmaksā katru reizi lai paēstu normāli darbā!

25.04.2021

R