Rimi Mols - Marina

Tiešām mola darbiniecei apaļīgajai Marinai nav kauna ņemt no vitrīnās gaļu un bāzt mutē? Tā nav pirmā reize kad redzu kad ēd no vitrīnās, tiešām nav kur citur paēst. Kā ar higiēnu un citiem pārkumiem. Cerams kad būs novērsts šis niķis, kad ēd no vitrīnās pa taisno, plus vēl bez galvas segas, mati vaļēji. Nākošreiz nofilmēšu, tiešām tas ir riebīgi. Kauns

06.11.2019

J

Kolta 06.11.2019

Marinai gribas ēst.

J Jurks 06.11.2019

Cik noprotu esot atbildīgā gaļas nodaļā, tādu padzīt ar sudainu mietu, jo iepriekšējā darba vietā arī esot trūcis disciplīnā.

Saivii 06.11.2019

Fuh!

Jurks ir pilnīgs XXX! Kā atbildīgajai darbiniecei viņas pienākums ir pārbaudīt produkta kvalitāti un to var izdarīt tikai degustējot produktu. Kad tumsonis Jurks nopirks smirdīgu gaļu, tad varēs bļaut uz poda sēžot.